In 99% van de gevallen beteken dat; hoax.quote:it says smashes one of the basic laws of physics
"We put in a small amount of mechanical energy and we get a large amount out", wordt er gezegd.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:18 schreef thabit het volgende:
En die natuurkundigen hebben niks beters te doen dan op een zeer beleefde toon aan elke geflipte huiskamerwetenschapper uitleggen dat hij er geen reet van begrepen heeft? Dat die amateurs flauwekul produceren is nog tot daaraan toe, maar vaak zijn zulke figuren nog stronteigenwijs ook.
Geen idee, misschien juist wel?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:20 schreef clowncloon het volgende:
serieus, een bedrijf dat zoiets revolutionairs claimt te hebben ontdekt komt toch niet met zo een sesamstraat graphic aanzetten?
http://www.steorn.net/media/downloads/steorn_potential_uses.pdf
Daar hebben ze in ieder geval wel gelijk in.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:19 schreef Hallulama het volgende:
Promotie filmpje / interview
"We have to fight public opinion, we have to fight the scientific community and we have to fight the energy industry, you couldn't pick a worse battle."
In principe ben ik het wel met je eens. Maar, ach als ze er geld in willen steken, en dat lijkt me toch wel als je dit unieke project hebtquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:18 schreef thabit het volgende:
En die natuurkundigen hebben niks beters te doen dan op een zeer beleefde toon aan elke geflipte huiskamerwetenschapper uitleggen dat hij er geen reet van begrepen heeft?
En ze hebben maar 20 werknemersquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:28 schreef De_Hertog het volgende:
Daar hebben ze in ieder geval wel gelijk in.
Afwachten, geen idee hoe sterk ze mentaal gezien zijn, de eigenaren, en de aandeelhouders, al zal het bedrijf niet beursgenoteerd zijn, gok ik.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:33 schreef clowncloon het volgende:
En hoe zit het met die zogenaamde idealen? Als we pak em beet Shell nemen....die krijgen interesse en kopen het products voor 20 miljoen de man...verkopen of doorontwikkelen?
Dan blijkt dat ze de stekker eruit zijn vergeten te halen. Ik moet dit nog zien hoor, wel vaker loze claims gehoord. En als je hun organisatie bekijkt, heb ik m'n twijfels.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:21 schreef Hallulama het volgende:
[..]
"We put in a small amount of mechanical energy and we get a large amount out", wordt er gezegd.
Dat lijkt me nogal simpel te controleren, toch?
Daarna kan men verder graven, of zeggen dat ze er geen reet van hebben begrepen.
En hier draait-ie de rollen om! De basis van de natuurwetenschap is: "we nemen iets aan, tot het tegendeel bewezen wordt". Oftewel: de 1e wet van de thermodynamica gaat gewoon op, en als Sean McCarthy wil aantonen dat er uitzonderingen zijn, is-ie daar vrij in. Maar wat-ie nu zegt is precies het omgekeerde. Bewijzen dat de 1e wet klopt is al miljoenen keren gedaan namelijk!quote:"We fully accept there is going to be cynicism surrounding this but what we're saying to the world of science is come and prove us wrong," said Steorn Chief Executive Sean McCarthy.
Daar is iedereen zich van bewust, sterker nog, dat staat zelfs in het artikel.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:36 schreef Bolter het volgende:
Dan blijkt dat ze de stekker eruit zijn vergeten te halen. Ik moet dit nog zien hoor, wel vaker loze claims gehoord. En als je hun organisatie bekijkt, heb ik m'n twijfels.
In de context van hun "uitvinding" natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:44 schreef RemcoDelft het volgende:
En hier draait-ie de rollen om! De basis van de natuurwetenschap is: "we nemen iets aan, tot het tegendeel bewezen wordt". Oftewel: de 1e wet van de thermodynamica gaat gewoon op, en als Sean McCarthy wil aantonen dat er uitzonderingen zijn, is-ie daar vrij in. Maar wat-ie nu zegt is precies het omgekeerde. Bewijzen dat de 1e wet klopt is al miljoenen keren gedaan namelijk!
Niet helemaal, hij zegt dat hij iets heeft ontwikkeld dat deze wet tegenspreekt, en nodigt natuurkundigen uit om dit te weerleggen. Of om te bewijzen dat hij gelijk heeft. Net hoe je het uit wilt leggen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:44 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
En hier draait-ie de rollen om! De basis van de natuurwetenschap is: "we nemen iets aan, tot het tegendeel bewezen wordt". Oftewel: de 1e wet van de thermodynamica gaat gewoon op, en als Sean McCarthy wil aantonen dat er uitzonderingen zijn, is-ie daar vrij in. Maar wat-ie nu zegt is precies het omgekeerde. Bewijzen dat de 1e wet klopt is al miljoenen keren gedaan namelijk!
Dat heeft hij nooit ontdekt, hij was het alleen, volgens eigen zeggen, op het spoor, en hij geloofde er in.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:49 schreef yahtzeehooligan het volgende:
Ah ja, net zoals Tesla zogenaamde 'free energy' had ontdekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |