Gaat niet gebeuren, zijn teveel mensen die er belang bij hebben. Bij kaartjes voor het WK voetbal zelfs tot in de hoogste rangen van de FIFA.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:15 schreef arexes het volgende:
tijd dat ze voor dit soort praktijken wat straffen gaan uitdelen
interresant, wat is er verder met die kerel gebeurd die die kaarten aanboodquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 12:04 schreef dolledingo het volgende:
Ik heb begin mei het heft in eigen handen genomen en zelf een onderzoekje gepubliceerd omtrent de enorme woekerprijzen die werden gevraagd bij de illegale kaartverkoop voor de play-off finale tussen Ajax en FC Groningen. Ik ben FC Groningen supporter en heb veel supporters in hart en nieren om me heen verdrietig zien worden van het feit dat het onbetaalbaar was om bij die finale aanwezig te zijn. De mens is egoïstisch, geld gaat boven emotie. Slechte zaak.
Hier is het onderzoeks-artikel te lezen wat ik toentertijd online heb gegooid (inclusief interview)
Noem het uitlokking, noem het aanstellerij, als iets je aan het hart gaat knok je ervoor.![]()
Hoezo irrelevant?quote:
Niets oneerlijks aan. Gaat immers om zelfde principe: vraag en aanbod en het probleem is de prijs. Als TS zijn kaartjes weet te verkopen, heeft ie gewoon slim gehandeld. Heeft ie ze niet weten te verkopen, is het pech en heeft ie dik verlies.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 20:53 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dat slaat toch werkelijk nergens op en heeft toch helemaal niks te maken met het feit dat anderen zo egoistisch zijn dat ze geld verdienen over de ruggen van andere mensen? Ja die prijzen van kaartjes zijn belachelijk, maar mensen als TS maakt het daar niet echt beter op, is het niet?
[..]
Oh even voor de goede orde, ik heb er zelf nooit last van gehad omdat ik simpelweg niet veel om de grote acts zoals Madonna enzo geef, en meestal zijn de kaartjes voor de artiesten die ik leuk vind 3 weken achteraf nog wel te koop en meestal koop ik gewoon op internet (via ticketservice bedoel ik dan) maar ik kan me wel kwaad maken om zulke oneerlijke praktijken.
In ieder geval bedankt voor je tips en medeleven
Het enige dat raar is, is zelf 100 ¤ neertellen voor een kaartje en er daarna 600 ¤ voor vragen...Ja dat vind ik @)|%@Y# , raar he ? en dat er mensen zijn die dat ook nog betalen da's nog @)|%@Y#-er !quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 17:17 schreef Nachtdier het volgende:
[..]
Hoezo irrelevant?
Een artiest mag wel een prijs van 100 euro voor een kaartje vaststellen waar ze voor verhandeld moeten worden, maar als TS iemadn weet te vinden die dat er neer voor wilt leggen, dan is TS een @)|%)@Y# ?
Das toch een beetje heel erg raar?
Dan is degene die dat voor he tkaartje neerlegt toch raar?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 17:48 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
Het enige dat raar is, is zelf 100 ¤ neertellen voor een kaartje en er daarna 600 ¤ voor vragen...Ja dat vind ik @)|%@Y# , raar he ? en dat er mensen zijn die dat ook nog betalen da's nog @)|%@Y#-er !
O ja, en de artiest doet er nog iets voor...
Dat je iemand zijn plezier niet gunt, dat is het probleem. Ik koop liever zes kaartjes en dat ik er 5 weggeef om gezellig met z'n zessen te gaan feesten als dat ik er vijf verkoop zodat ikzelf lekker goedkoop kan gaan. Nogmaals, jij vindt het dus ook geen probleem als ik elke ochtend alle broden bij jou in de buurt opkoop en dan tegen jou zeg dat ik er 50 euro per stuk voor wil hebben, je hebt het er immers dan toch ook voor over?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 18:57 schreef Nachtdier het volgende:
[..]
Dan is degene die dat voor he tkaartje neerlegt toch raar?
Maar ja, die heeft het er voor over, dus wat is dan het probleem?
Inderdaad, en/of wat Gurpegi zegt, het gewoon verbieden aan te bieden (voor een hogere prijs dan).quote:
En de mensen die speciaal voor dat concert vroeg op zijn gestaan om een kaartje te kopen pissen naast de pot. En eerlijk gezegd gun ik iemand die er voor de in de rij heeft gestaan meer het plezier dan een persoon die met een zak vol geld per ongeluk een kaartje kan bemachtigen. Voor elk kaartje dat tegen een woekerprijs verkocht wordt is er andere fan/supporter die het bordje uitverkocht al snel zag omdat de handelaars zo nodig veel kaarten inkopen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 19:07 schreef Nachtdier het volgende:
Maar, om weer naar je reply te gaan. Degene die het bedrag voor dekaartjes heeft neergelegd, gaat naar het concert. Dus, die is blij!
Dat vind ik een scherpe opmerking. Ik gok 'nee'..quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 17:38 schreef Slungel het volgende:
TS
je betaalt zeker ook eerlijk belasting over je zuur verdiende (woeker)winsten?
Hier heb je idd een punt. Maar, nog steeds deels eigen schuld.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:50 schreef dolledingo het volgende:
[..]
En de mensen die speciaal voor dat concert vroeg op zijn gestaan om een kaartje te kopen pissen naast de pot. En eerlijk gezegd gun ik iemand die er voor de in de rij heeft gestaan meer het plezier dan een persoon die met een zak vol geld per ongeluk een kaartje kan bemachtigen. Voor elk kaartje dat tegen een woekerprijs verkocht wordt is er andere fan/supporter die het bordje uitverkocht al snel zag omdat de handelaars zo nodig veel kaarten inkopen.
Er is gewoon een grote groep mensen op deze aardkloot die alleen maar makkelijk geld wil verdienen, ondanks de opgestelde regels en wetten.
Welk wetsartikel is dat dan? Volgens mij is het namelijk niet strafbaar om iets door te verkopen met winst.quote:Een toegangskaart doorverkopen voor een absurde meerprijs is namelijk nog steeds strafbaar.
Klopt. Maar wat die voorwaarden zijn exact zijn, weet ik niet:P Zij kunnen jou niet verbieden iets door te verkopen. Kaarten zullen ze ook niet terugnemen, als jij onverhoopt niet kan. Dan zou je dus pech hebben?quote:Als je een toegangskaartje koopt ga je akkoord met de daar aangekoppelde voorwaarden.
Jawel dat is het wel. het is uberhaupt verboden de kaarten door te verkopen, staat wel ergens op de kaarten.quote:Op zondag 20 augustus 2006 01:22 schreef Nachtdier het volgende:
[..]
Welk wetsartikel is dat dan? Volgens mij is het namelijk niet strafbaar om iets door te verkopen met winst.
Op de achterkant om precies te zijnquote:Op zondag 20 augustus 2006 02:09 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Jawel dat is het wel. het is uberhaupt verboden de kaarten door te verkopen, staat wel ergens op de kaarten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |