Persoonlijk crash ik liever met RealtimeTux aan m'n stuur, dan met Billy boyquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:38 schreef 907 het volgende:
moet de pc een linux bak zijn? er is namelijk voor windows veel meer te vinden.
Mijn computer heeft ook windows xp ( onder de 20 sec, na bios ) en gebruik daar een hele leuke frontend voor
Niet per se, mijn versie wordt dat welquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 18:38 schreef 907 het volgende:
moet de pc een linux bak zijn? er is namelijk voor windows veel meer te vinden.
Mijn computer heeft ook windows xp ( onder de 20 sec, na bios ) en gebruik daar een hele leuke frontend voor
Het is volkswagen gelukt om 1 op 100 te rijden. Een zuinige auto bouwen is prima te doen, het hangt er alleen van af wat voor eisen je stelt. Bij een autofabrikant liggen die zodanig dat ze met honderdduizenden tegelijk verkocht kunnen worden, bij mijn auto zal dat niet zo zijn. Dat is waarom ik wel die auto maak en een autofabrikant niet.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 09:01 schreef RemcoDelft het volgende:
Sorry, maar bij die 1 op 80 willen rijden in een zelfgebouwde auto haakte ik af
Denk je niet dat alle aardse autofabrikanten dat zouden maken als het ze zou lukken?
quote:Inmiddels heb ik leuke banden gevonden (vanmorgen), een transmissie gevonden die eigenlijk perfect is voor dit project, binnenkort ga ik spreken met iemand die mogelijk composieten kan leveren en er zijn wat heeeele grove 3D tekeningen.
Je wilt de velg van die motorscooter gebruiken? Hou er dan wel rekening mee dat ze waarschijnlijk de velg en de lagers (en de rest) alleen berekend hebben op radiale krachten op de as. Bij een auto heb je ook axiale krachten. (scooter gaat scheef in de bocht, auto nietquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 15:21 schreef TR08 het volgende:
Banden worden trouwens waarschijnlijk deze:
[afbeelding]
Of de INDIA 145/80 R10 69T (heb ik geen plaatje van), deze wordt gemaakt door Dunlop, daar heb ik nog wel vertrouwen in
Achterband moet ik nog een motorband voor zoeken, ik ga voorlopig uit van de band die Suzuki standaard levert bij die motor, tenzij ik een kleinere velg vind die ook om de remklauw past. Gezien de plaatjes op Suzuki.nl verwacht ik niet dat dat gaat lukken.
okee dan is het goed. Leek me erg onwaarschijnlijk dat je dat inderdaad ging doenquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 17:10 schreef TR08 het volgende:
Als je de OP leest weet je dat de body mee moet kantelen in de bocht. Die specifieke motor CVT heb ik niet voor niets gekozen
de motor staat los van de wielen. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. Wanneer het gas los gelaten wordt/geremd wordt, drijven de wielen de motor aan. De motor gaat vervolgens werken als een generator.quote:Op maandag 30 oktober 2006 10:17 schreef Skinkie het volgende:
Wil je in de remmen zelf een dynamo-achtige constructie bouwen? Het lijkt me niet echt bevoordelijk om de stationair draaiende motor steeds te stoppen als je even op je rem hangt.
Als er hybride gereden wordt (en daar lijkt het wel op) staat de verbrandingsmotor zowiezo maar 10%-20% van de tijd aan denk ik. De accu moet in de stad steeds zo vol zijn dat de energie van 50km/u naar nul remmen er nog bij kan. Voor de rest is het verbruik dusdanig laag dat je maar heel af en toe bij hoeft te laden.quote:Op maandag 30 oktober 2006 10:17 schreef Skinkie het volgende:
Wil je in de remmen zelf een dynamo-achtige constructie bouwen? Het lijkt me niet echt bevoordelijk om de stationair draaiende motor steeds te stoppen als je even op je rem hangt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |