abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_58851373
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 11:14 schreef Heero87 het volgende:

[..]

Bij wat voor teams zie je hem dan spelen?
Om in Spanje te blijven: At. Madrid of Villareal.

Nog beter was een tussenstapje bij Ajax. Hij lijkt me een typische Ajax (maar ook A'lecht) voetballer.
Maar die hebben hun CL ticket verprutst
Bijgevolg niet interessanter dan A'lecht, die wel (voorronde van) CL spelen en waar hij wekelijks zijn wedstrijd speelt.
  vrijdag 23 mei 2008 @ 11:32:43 #102
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_58851470
quote:
"Steek cafés, huizen en auto's in brand"

Mogelijk komt het vanavond tot rellen in en rond het stadion van RSC Anderlecht. Noord-Afrikaanse jongeren riepen op een blogspot op om af te rekenen met de blanke supporters van Anderlecht met de slogan 'steek cafés, huizen en auto's in brand'. Omdat er massaal op het bericht gereageerd werd, wordt een grote politiemacht op de been gebracht.

Sinds de bekerfinale van afgelopen zondag heerst er onrust in Anderlecht. Allochtone jongeren en Anderlechtfans - waaronder opvallend veel skinheads - gingen toen massaal op de vuist en de hele week bleef het onrustig. De allochtonen willen wraak en riepen via een blog op om zich vrijdagavond tegen de blanke Anderlechtfans te keren.

De politie zal vandaag massaal aanwezig zijn in het metrostation Sint-Guido en in de buurt rond het Constant Van Den Stock stadion.

Bron: HBVL.be
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_58851581
Tja het viel al zo op dat de supporters van anderlecht en de wijk anderlecht niet echt overeenkomen. Was al blij dat mn auto er nog stond na de wedstrijd.
AFC Ajax
pi_58852083
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 11:37 schreef Tvduijn het volgende:
Tja het viel al zo op dat de supporters van anderlecht en de wijk anderlecht niet echt overeenkomen. Was al blij dat mn auto er nog stond na de wedstrijd.
Vertel Heb je iets van de ruzie/rellen gezien?

Ook een (korte) samenvatting met eigen indrukken van de wedstrijd zijn welkom.
Ik heb de wedstrijd enkel op tv gezien.

edit: nog maar een nieuwspost (weeral goed nieuws )
quote:
Jakovenko tekent voor 4 jaar in Anderlecht
vr 23/05/08 - Naast Mbark Boussoufa heeft ook Oleksandr Jakovenko zijn handtekening gezet bij Anderlecht. De flankspeler tekende voor vier seizoenen.
Jakovenko werd tijdens de winterstop weggehaald bij Racing Genk. Anderlecht had een optie om de speler definitief over te nemen en heeft dat nu dus ook gedaan.


[ Bericht 31% gewijzigd door pinow op 23-05-2008 12:11:14 ]
pi_58855372
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 11:53 schreef pinow het volgende:

[..]

Vertel Heb je iets van de ruzie/rellen gezien?

Ook een (korte) samenvatting met eigen indrukken van de wedstrijd zijn welkom.
Ik heb de wedstrijd enkel op tv gezien.

edit: nog maar een nieuwspost (weeral goed nieuws )
[..]


Haha nee ik ben niet bij de bekerfinale geweest (was ook niet in het anderlecht stadion natuurlijk), kon geen kaarten krijgen in het vak waar de mensen die ik daar ken zaten. Was naar de halve finale van de beker geweest tegen Beerschot.

Mijn opmerking was meer in het algemeen omdat het gewoon een behoorlijk verpauperde wijk is met een aantal hoge flats waarin vooral Noord-Afrikanen wonen. Zie trouwens nu pas dat het er nogal op lijkt alsof ik naar de finale ben geweest in mn vorige bericht.
AFC Ajax
pi_58868924
Dat Noord-Afrikaans tuig , krijg er schoon genoeg van ...
pi_58869014
quote:
In Anderlecht braken vrijdagavond rellen uit tussen voetbalsupporters en allochtonen. De opstootjes begonnen rond 7 uur en liepen vervolgens uit de hand. Beide groepen keerden zich tegen de opgeroepen ordehandhavers. De politie zette de grote middelen in en liet vier metrostations afsluiten.

Al enkele dagen werd gevreesd voor rellen nadat Anderlechtsupporters na de bekerfinale van zondag slaags raakten met een groep allochtonen. Op verschillende weblogs werd opgeroepen om vrijdag massaal op straat te komen. Preventieve inspanningen van politie en buurtwerkers konden de straatrellen niet voorkomen.
150 agenten

De ruzie begon op het De Lindeplein toen Anderlechtaanhangers zich richtten tot een grote groep Noord-Afrikanen. Vervolgens verplaatsten de gevechten zich naar een aanpalend metrostation. 150 politieagenten werden opgeroepen om de rust te doen weerkeren en de beide groepen te scheiden.
Sproeiwagen en pepperspray

Dat lukte aanvankelijk, maar naderhand werd de politie zelf het mikpunt van zowel de Anderlechtsupporters als de allochtonen. Die bekogelden de agenten met stenen. Een van de ordehandhavers raakte gewond. Zelfs agenten te paard, een sproeiwagen en pepperspray konden de jongeren niet onmiddellijk tot kalmte aanmanen.
150 arrestanten

De politie hield 150 relschoppers administratief aan, één arrestant per agent. De jongeren richtten heel wat materiële schade aan. Vervoersmaatschappij MIVB sloot ook vier metrostations: Aumale, Sint-Guido, Jacques Brel en Veeweyde.
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  vrijdag 23 mei 2008 @ 23:40:30 #108
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_58869535
De politie zette de grote middelen in en liet vier metrostations afsluiten.

Vervoersmaatschappij MIVB sloot ook vier metrostations: Aumale, Sint-Guido, Jacques Brel en Veeweyde.

wat is het nou dennis
pi_58869777
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 23:40 schreef jorienvdherik het volgende:
De politie zette de grote middelen in en liet vier metrostations afsluiten.

Vervoersmaatschappij MIVB sloot ook vier metrostations: Aumale, Sint-Guido, Jacques Brel en Veeweyde.

wat is het nou dennis
Het zou bijvoorbeeld kunnen dat er meer dan 4 metrostations zijn
  zaterdag 24 mei 2008 @ 00:21:30 #110
73006 PaRaR
Geboren en getogen
pi_58870334
Frappant dat er over die 'relletjes' (tot nu toe) nog niks op de frontpage staat. Er gaan geruchten dat er hooligans van andere clubs naar Anderlecht zijn vertrokken om ook de confrontatie te zoeken. Lijkt dus een drukke nacht te gaan worden voor de politie.
pi_58875383
quote:
Op zaterdag 24 mei 2008 00:21 schreef PaRaR het volgende:
Frappant dat er over die 'relletjes' (tot nu toe) nog niks op de frontpage staat. Er gaan geruchten dat er hooligans van andere clubs naar Anderlecht zijn vertrokken om ook de confrontatie te zoeken. Lijkt dus een drukke nacht te gaan worden voor de politie.
Idd, die van Beerschot kwamen die van A'lecht helpen. Maar ik weet ook niet of het doorgegaan is.
  zaterdag 24 mei 2008 @ 13:43:30 #112
106943 blueangel_
*FS 1982-2008*
pi_58876429
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 08:46 schreef pinow het volgende:
Zo kan hij nog een seizoen uitblinken en dan verkassen naar een topclub voor een leuke prijs
Duiken en de arrogante kutmongool uithangen noem ik niet uiblinken

Mbwark
+ François Sterchele, 14/03/1982 - 08/05/2008 +
  zaterdag 24 mei 2008 @ 13:50:05 #113
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_58876505
aansteller, mbark is de beste buitenspeler op de belgische velden
  zaterdag 24 mei 2008 @ 13:57:37 #114
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_58876614
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 23:18 schreef denthemen het volgende:

[..]
quote:
In Anderlecht werd gisteravond een ware stadsguerrilla uitgevochten. Een paar honderd allochtone jongeren en ongeveer evenveel voetbalhooligans wilden er elkaar te lijf gaan. De relschoppers richtten een ravage aan in de omgeving van het Anderlechtstadion.


Zowat tweehonderd voetbalhooligans en skinheads bliezen gisteravond verzamelen aan het supporterscafé A l'Occasion aan het De Lindeplein. Ze maakten zich op voor een harde confrontatie met de plaatselijke allochtone jeugd, waarmee ze zondag na de bekerfinale al slaags raakten. De politie was gewaarschuwd en was massaal aanwezig in de hoop de aangekondigde veldslag te verhinderen.

Omstreeks zeven uur braken de eerste rellen uit aan het Sint-Guidoplein, waar bijna driehonderd allochtone jongeren, sommigen amper twaalf jaar oud, waren samengetroept. De heethoofden smeten bloempotten, kasseien, stokken en andere projectielen naar de politie en probeerden door te stoten richting het De Lindeplein, enkele honderd meters verder. De politie reageerde met verschillende charges en dreef de jongeren terug. Toen de voetbalhooligans zich met de zaak wilden bemoeien, werden ook zij teruggedreven. De politie moest waterkanonnen en cavalerie te paard inzetten om de twee groepen uit elkaar te houden. Tal van relschoppers werden in de boeien geslagen en er vielen verschillende gewonden.

De relschoppers sloegen bushokjes en het metrostation Sint-Guido aan diggelen. Tal van autoruiten sneuvelden. Alles wat als projectiel of wapen kon dienen, werd uit de grond gerukt. Tijdens een charge van de hooligans trokken die enkele agenten gewoon van hun paard.

De rellen sleepten urenlang aan. Nu eens was er sprake van een kat-en-muisspel, dan weer van regelrechte rellen. De politie moest de twee gewelddadige groepen om de beurt terugdrijven. Omstreeks 21 uur, toen de schemering begon in te vallen, deden de hooligans een zoveelste poging om de jonge allochtonen te bereiken. Ze scandeerden de slogan We willen vandaag een dode zien, verborgen hun gezichten achter bivakmutsen en bewapenden zich met ijzeren staven.

De Anderlecht-hooligans hadden op dat moment ook al versterking gekregen van aanhangers van Germinal Beerschot. De politie van Antwerpen was ook naar Anderlecht afgezakt in de hoop relschoppers te herkennen. Sommige bronnen vertelden dat er ook aanhangers van Mechelen en Ajax naar Brussel waren afgezakt, maar dat kon de politie gisteren niet bevestigen.

De ordediensten slaagden er maar niet in de groepen definitief uit elkaar te jagen. Na elke charge bleven ze zich hergroeperen en opnieuw herrie veroorzaken. Alles wees erop dat de rellen nog een hele nacht zouden aanhouden.

Over het waarom van de rellen bestaat nog altijd de grootste onduidelijkheid. Veel van de aanwezigen waren gewoon opgedaagd omdat ze een telefoontje hadden gekregen van vrienden, vertelde een van de relschoppers: 'Ik werd gebeld door mijn vrienden bij Sporting Boys 65, een harde supportersclub van Anderlecht. Ze waren daar al met een stuk of twintig, achter Sint-Guido. Er zijn toen een aantal allochtonen met ons beginnen te vechten. Er was heel wat tamtam, ze hebben iemand van ons een bloedneus geslagen. Toen ben ik zelf snel weggegaan.'

Vele anderen bleven wel en richtten in de hele buurt een enorme ravage aan. De schade zal pas deze ochtend goed opgemeten kunnen worden. Bovendien is het de vraag of het bij deze ene gewelddadige nacht zal blijven.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_58877049
Ach, die verhalen heb je altijd. Bij elke rel komen de andere clubs er ook bij
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_58879820
quote:
Op zaterdag 24 mei 2008 14:24 schreef denthemen het volgende:
Ach, die verhalen heb je altijd. Bij elke rel komen de andere clubs er ook bij
Gek toch dat rivalen elkaar komen helpen.

Die allochtonen zullen wel een keer nadenken voor ze hun plannen nog eens bekendmaken op een blog

[ Bericht 33% gewijzigd door RayMania op 25-05-2008 14:19:15 ]
  zondag 25 mei 2008 @ 14:17:29 #117
106943 blueangel_
*FS 1982-2008*
pi_58897830
quote:
Op zaterdag 24 mei 2008 13:50 schreef jorienvdherik het volgende:
aansteller, mbark is de beste buitenspeler op de belgische velden
En een potentiele wereldkampioen sierduiken
+ François Sterchele, 14/03/1982 - 08/05/2008 +
  zondag 25 mei 2008 @ 14:22:14 #118
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_58897942
quote:
Op zaterdag 24 mei 2008 17:34 schreef pinow het volgende:

[..]

Gek toch dat rivalen elkaar komen helpen.

Die allochtonen zullen wel een keer nadenken voor ze hun plannen nog eens bekendmaken op een blog
Jij bent ook een allochtoon.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_58914957
quote:
Op zondag 25 mei 2008 14:22 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

Jij bent ook een allochtoon.
Que?
quote:
Biglia valt op in oefenpot van Argentinië
zo 25/05/08 - De Argentijnse olympische ploeg heeft een oefenduel tegen een Catalaanse selectie met 1-0 gewonnen. De assist voor de enige goal kwam van Lucas Biglia.
40.000 toeschouwers woonden de partij in het Camp Nou-stadion van Barcelona bij. (Belga)


Lokale held Lionel Messi was dan ook de draaischijf van Argentinië, maar hij kon de match niet openbreken.

Hij werd in de 71e minuut onder luid applaus vervangen door Anderlecht-speler Biglia.

Biglia miste zijn entree niet en zette twee minuten later Lavezzi (foto) op weg naar de 1-0.

Toppers als Gago, Higuain (beiden Real Madrid), Agüero (A.Madrid) en Banega (Valencia) speelden ook bij Argentinië.

Nicolas Pareja (ploegmaat van Biglia bij Anderlecht) bleef op de Argentijnse bank zitten.
Schitterend

  maandag 26 mei 2008 @ 12:53:03 #120
106943 blueangel_
*FS 1982-2008*
pi_58917263
Heeft 'm z'n aantal assists dit seizoen al opgetrokken naar 4?
+ François Sterchele, 14/03/1982 - 08/05/2008 +
pi_58917958
quote:
Op maandag 26 mei 2008 12:53 schreef blueangel_ het volgende:
Heeft 'm z'n aantal assists dit seizoen al opgetrokken naar 4?
Hij moet idd beslissender worden.

Maar je mag niet vergeten dat hij bij A'lecht op de positie van verdedigende middenvelder staat.
Maw staan er 5 spelers voor hem (dan heb ik zelfs niet over oprukkende backs) die een meer aanvallende positie betrekken.

Overigens is het enorm knap dat hij presteert op zulk niveau.
pi_58919010
quote:
Op maandag 26 mei 2008 13:22 schreef pinow het volgende:

[..]

Hij moet idd beslissender worden.

Maar je mag niet vergeten dat hij bij A'lecht op de positie van verdedigende middenvelder staat.
Maw staan er 5 spelers voor hem (dan heb ik zelfs niet over oprukkende backs) die een meer aanvallende positie betrekken.

Overigens is het enorm knap dat hij presteert op zulk niveau.
Op zulk niveau. Een oefenwedstrijd tegen een Catalaanse selectie die één keer op het jaar bijeenkomt. .

Maar wel knap dat hij opgeroepen wordt voor de Argentijnse nationale beloftenploeg. (Al wordt zelfs Pareja daar blijkbaar voor opgeroepen. .)
pi_58919787
quote:
Op maandag 26 mei 2008 14:07 schreef Heero87 het volgende:

[..]

Op zulk niveau. Een oefenwedstrijd tegen een Catalaanse selectie die één keer op het jaar bijeenkomt. .

Maar wel knap dat hij opgeroepen wordt voor de Argentijnse nationale beloftenploeg. (Al wordt zelfs Pareja daar blijkbaar voor opgeroepen. .)
Idd, niveau is niet het juiste woord. In zulke selectie bedoel ik eerder.

In het argentijns team zitten toch aardig wat vedetten, wat Biglia (nog) niet is.
En dán kunnen uitblinken
pi_58964909
quote:
Beenhakker neemt Wasilewski mee naar EK
wo 28/05/08 - Ook Leo Beenhakker heeft nog enkele namen van zijn lijst geschrapt. Polen doet het in Zwitserland en Oostenrijk zonder Bronowicki, Matusiak en Majewski.
Matusiak scoorde drie keer tijdens de kwalificatiecampagne, maar is volgens Beenhakker niet in vorm. (Belga)


Bronowicki is onvoldoende hersteld van een operatie aan zijn knie, terwijl Beenhakker (foto) de jonge Majewski niet rijp genoeg vindt.

Anderlecht-verdediger Marcin Wasilewski gaat wel mee.

Polen treft op het EK Duitsland, Oostenrijk en Kroatië.

Beenhakker: "Geen makkelijke groep, maar we willen onze tegenstanders verrassen. Duitsland is de favoriet, maar dat betekent niets."
pi_58988754
quote:
EK kan Anderlecht veel geld opleveren
do 29/05/08 - Anderlecht kan - met wat geluk - een aardige duit verdienen aan het EK. Lucas Biglia heeft toestemming gevraagd om met andere clubs te praten en Sébastien Siani trekt een jaar naar Germinal Beerschot. Anderlecht heeft met Daniel Zitka, Jan Polak, Stanislav Vlcek en Marcin Wasilewski vier spelers op het EK. (Belga)

De UEFA vergoedt de clubs die spelers leveren, en wel met een bedrag van 4.000 euro per speler per dag, meldt Het Nieuwsblad.

Als Polen en Tsjechië het tot in de finale schoppen, zijn de vier 22 dagen actief op het EK en ontvangt paarswit in totaal 264.000 euro.

Lucas Biglia is niet op het EK, maar probeert een selectie af te dwingen voor de Argentijnse olympische ploeg.

Hij heeft volgens La Dernière Heure toestemming gevraagd aan Anderlecht om met andere clubs te praten.

De Argentijnse middenvelder hoopt op Spaanse interesse.
264k is dus wel het maximum, dat gebeurt nooit.
Als ze niet verder dan de groepsfase geraken dan wordt het 176k.

Da's nog altijd fijn meegenomen.
quote:
Wat met Kayouté en Siani?
Als Cheikhou Kayouté weg kan bij Brussels kan hij in Anderlecht voor vier jaar tekenen. En Sébastien Siani wordt opnieuw een jaartje uitgeleend. De Kameroense spits gaat voor één seizoen naar Germinal Beerschot, vorig jaar speelde hij bij Union.
  donderdag 29 mei 2008 @ 15:37:04 #126
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_58990133
Kreeg gister brief om abbo te verlengen :p
nah doe maar niet
pi_58990428
quote:
Op donderdag 29 mei 2008 15:37 schreef jorienvdherik het volgende:
Kreeg gister brief om abbo te verlengen :p
nah doe maar niet
Nepperd.
  donderdag 29 mei 2008 @ 15:52:34 #128
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_58990509
quote:
Op donderdag 29 mei 2008 15:49 schreef TerroRobbie het volgende:

[..]

Nepperd.
wacht jij ff lekker tot ajax je belt
pi_59008579
A'lecht heeft een bod ontvangen van Roda voor Tioté.
Meer is er voorlopig nog niet bekend.

Wss zou hij toch niet veel aan spelen toekomen.
  vrijdag 30 mei 2008 @ 13:28:07 #130
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59011221
ja is van monaco
overschatte voetballer
pi_59011380
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 13:28 schreef jorienvdherik het volgende:
ja is van monaco
overschatte voetballer
Voor zover ik weet hebben die nog geen bod gedaan?
quote:
Het Laatste Nieuws schrijft dat Roda JC een bod gedaan heeft op Anderlecht-middenvelder Cheik Tioté. Tioté speelde afgelopen seizoen net als Roland Lamah op uitleenbasis voor Roda. Anderlecht wil hen niet nog eens uitlenen, maar wil wel spreken over een definitieve transfer. Ook Monaco zou Tioté volgen.
pi_59062776
Nu zit Twente ook achter Tioté, Roda wil dan weer De Man.
  maandag 2 juni 2008 @ 13:27:41 #133
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59067691
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 13:35 schreef pinow het volgende:

[..]

Voor zover ik weet hebben die nog geen bod gedaan?
[..]
ah stond ergens van wel
  maandag 2 juni 2008 @ 14:30:50 #134
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_59069376
quote:
Op vrijdag 30 mei 2008 13:28 schreef jorienvdherik het volgende:
ja is van monaco
overschatte voetballer
Je bent pro-Lamah en je vind Tioté overschat? Tioté is de betere van de twee!
Maargoed, we weten wie het zegt
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  maandag 2 juni 2008 @ 14:31:16 #135
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_59069384
quote:
Op maandag 2 juni 2008 09:34 schreef pinow het volgende:
Nu zit Twente ook achter Tioté, Roda wil dan weer De Man.
Roda heeft eerste optie tot koop.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
pi_59069452
quote:
Op maandag 2 juni 2008 14:30 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Je bent pro-Lamah en je vind Tioté overschat? Tioté is de betere van de twee!
Maargoed, we weten wie het zegt
Hm, de betere zou ik niet onmiddellijk zeggen?
Je gaat zowiezo spelers vergelijken op totaal verschillende posities.

Algemeen gezien kan je wel zeggen dat Tioté de meest complete is, maar Lamah heeft zo zijn specifieke kwaliteiten waarin hij uitblinkt.
  maandag 2 juni 2008 @ 14:34:17 #137
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_59069483
quote:
Op maandag 2 juni 2008 14:33 schreef pinow het volgende:

[..]

Hm, de betere zou ik niet onmiddellijk zeggen?
Je gaat zowiezo spelers vergelijken op totaal verschillende posities.

Algemeen gezien kan je wel zeggen dat Tioté de meest complete is, maar Lamah heeft zo zijn specifieke kwaliteiten waarin hij uitblinkt.
Lamah is ook een van de spelers die behoorlijk meeging in de wisselvalligheid van Roda...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  maandag 2 juni 2008 @ 14:38:16 #138
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59069578
quote:
Op maandag 2 juni 2008 14:30 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Je bent pro-Lamah en je vind Tioté overschat? Tioté is de betere van de twee!
Maargoed, we weten wie het zegt
weet je nog die goal bij roda-feyenoord wie liep er te lang met de bal en verloor hem ? en toen goal
pi_59074956
quote:
Op maandag 2 juni 2008 14:30 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Je bent pro-Lamah en je vind Tioté overschat? Tioté is de betere van de twee!

de teneur id Belgische pers , en bij veel anderlechtfans, is nochtans dat Lamah de betere is.
pi_59075176
quote:
Op maandag 2 juni 2008 14:38 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

weet je nog die goal bij roda-feyenoord wie liep er te lang met de bal en verloor hem ? en toen goal
Goh oordelen op 1 moment
pi_59075272
Gaat Anderlecht nog wat doen aan z'n stadion?
  maandag 2 juni 2008 @ 19:59:49 #142
106943 blueangel_
*FS 1982-2008*
pi_59076897
quote:
Op maandag 2 juni 2008 18:48 schreef Radegast het volgende:
Gaat Anderlecht nog wat doen aan z'n stadion?
Als wij het nog niet kunnen op een perfecte plek, met een perfect plan die de staat niets kost ... hoe zouden ze het dan in Brussel kunnen waar ze met 3 regeringen moeten onderhandelen?
+ François Sterchele, 14/03/1982 - 08/05/2008 +
  maandag 2 juni 2008 @ 20:16:48 #143
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59077307
quote:
Op maandag 2 juni 2008 18:48 schreef Radegast het volgende:
Gaat Anderlecht nog wat doen aan z'n stadion?
ze verbouwen nu de kleedkamer van de tegenstander
  maandag 2 juni 2008 @ 21:41:07 #144
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_59077470
quote:
Op maandag 2 juni 2008 18:45 schreef Jasza het volgende:

[..]

Goh oordelen op 1 moment
Hij vergeet ook te vermelden dat de 1-0 in diezelfde wedstrijd van Tioté kwam...
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  maandag 2 juni 2008 @ 22:12:51 #145
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_59078124
quote:
Op maandag 2 juni 2008 18:36 schreef BramKVO het volgende:

[..]

de teneur id Belgische pers , en bij veel anderlechtfans, is nochtans dat Lamah de betere is.
Hier is dat toch anders bij de (regionale) media. Zegt misschien ook genoeg dat zowel Roda als Twente Tioté willen en geen bod op Lamah uitbrengen.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  dinsdag 3 juni 2008 @ 00:31:19 #146
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59081383
tiote zal wel op zijn plaats zijn bij een matige kleine club als roda.
pi_59083199
quote:
Inter bracht bod uit op Biglia
Het lijkt er steeds meer op dat Lucas Biglia deze zomer andere oorden zal opzoeken. Eerder gaf de Argentijn al aan dat hij Anderlecht wil verlaten en intussen tonen steeds meer clubs concrete interesse in de middenvelder.

Zo konden we eerder al melden dat de Spaanse clubs Espanyol Barcelona en Racing Santander hun oog hebben laten vallen op Biglia, de Argentijnse belofteninternational zou daarnaast ook op de interesse van het Franse Paris Saint-Germain kunnen rekenen.

Nu komt er echter een vierde club op de proppen, het gaat om de Italiaanse topclub Internazionale. Buitenlandse media menen namelijk te weten dat de club uit Milaan intussen een bod van om en bij de tien miljoen euro heeft uitgebracht op Biglia, officiële bevestiging konden we daar echter nog niet van krijgen.
Schitterende club, met Cambiasso als grote voorbeeld..
Maar ik zie hem liever eerst naar een subtopper trekken.
  dinsdag 3 juni 2008 @ 13:46:41 #148
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59088914
zou bizar zijn
  dinsdag 3 juni 2008 @ 14:26:22 #149
46672 DarkShine
Mijnstreek Oost
pi_59089967
quote:
Op dinsdag 3 juni 2008 00:31 schreef jorienvdherik het volgende:
tiote zal wel op zijn plaats zijn bij een matige kleine club als roda.
Maargoed dat jou eigen schaduw je nog niet serieus neemt.
Vreuger, wie de beerkratte nog va hoots woare en se moëts blieve durchdrinke um d\'r kachel a te hotte
Planning:
-
  dinsdag 3 juni 2008 @ 14:52:00 #150
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_59090644
quote:
Op dinsdag 3 juni 2008 14:26 schreef DarkShine het volgende:

[..]

Maargoed dat jou eigen schaduw je nog niet serieus neemt.
provincale club zonder uistraling ook goed ?

Goor langer bij Anderlecht
Bart Goor zal ook nog volgend seizoen in een paars shirt spelen. De speler zette zijn handtekening onder een contract van één seizoen.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')