quote:Met zijn doelpunt bekroonde Kuijt een uitstekende wedstrijd. De Katwijker opende in de 4e minuut de score door de bal op aangeven van Peter Crouch achter Chelsea-goalie Peter Cech te schieten.
Ben benieuwd of ze rekening hebben gehouden met de bezoekers van Oranje-trainingen. Ga wel eens kijken, maar van Marco mocht er nooit op de tribune gezeten worden. Dat moet nou toch eens anders zijn.quote:Op donderdag 18 januari 2007 19:36 schreef methodmich het volgende:
Mede mogelijk gemaakt door Dirk:
http://www.quickboys.nl/opbouwtribune/
http://www.youtube.com/watch?v=1cC8G05ib1Equote:Op zondag 21 januari 2007 17:40 schreef Vakkie_W het volgende:
Is de goal van gister nog ergens terug te zien? Of komt de samenvatting vandaag nog op tv?
http://www.youtube.com/watch?v=xpZCxQP4eiYquote:Op dinsdag 30 januari 2007 23:06 schreef Erasmusch het volgende:
Weer n mooie tegen WHU
Ja, dat hadden er van tevoren niet veel verwachtquote:Op dinsdag 30 januari 2007 23:57 schreef koningdavid het volgende:
Kuyt is wel helemaal het mannetje daar he. Knap hoor.![]()
Dat is het verhaal van Kuyt.quote:Op woensdag 31 januari 2007 10:44 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Ja, dat hadden er van tevoren niet veel verwacht
Klopt, in dat duel tegen Portugal zeker.quote:Op woensdag 31 januari 2007 10:54 schreef Erwtensoep het volgende:
Sinds wanneer is hij bij oranje geslaagd dan? Volgens mij viel hij juist behoorlijk door de mand op het WK.
Huntelaer lijkt me niet echt in vorm idd...quote:Op woensdag 31 januari 2007 19:00 schreef Vakkie_W het volgende:
Hij zal nu wel Oranje's spits nummer 1 zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |