abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40835710

Deel 9! De Lama\'s, wie kent ze nog niet?? Hier onder nog ff gauw een korte inleiding!

(van links naar rechts): Ruben Nicolai, Patrick Lodiers (presentator), Arie Koomen, Sara Kroos, Tijl Beckand & Ruben Vermeer...

Vorige blaat topic:
De Lama's Deel 8.

Ruben Nicolai


Werd op 8 mei 1975 geboren in Lanaken! Hij is dus naast Lama ook stier en zijn ascendant is koe! Thans is hij, na diverse omzwervingen, woonachtig in Amsterdam! Begin 2002 begon hij met Nathan het cabaretgezelschap Ruben & Nathan en won daarmee eind dat jaar jury- en publieksprijs Camaretten! Ruben en Nathan toeren dit seizoen door de Nederlandse theaters met hun eerste avondvullend programma; Integere Types! Integer of niet, BNN was eigenlijk op zoek naar een mooie jongen en zoekt daarom nog even verder! Maar tot die tijd Ruben Nicolai!

Arie Koomen


Arie Engel Koomen (03 mei 1968) is echtgenoot, vader, grafisch vormgever, illustrator, schrijver, comedian, Jezus lookalike en zo maf als een Kees. Verder is hij uiteraard bekend van het komische duo Arie & Sylvester die al een aantal cabaret shows op hun naam hebben staan en verder is Arie gewoon bekend als Arie.

Sara Kroos


Sara (1981) Volgde op een blauwe maandag de opleiding Dramaschrijven op de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht. Hiervoor deed zij in haar vrije tijd verschillende vooropleidingen op het gebied van theater en muziek. Verder is Sara autodidact. Speel de op haar twintigste de première van haar eerste soloprogramma. Ze won een stuk of drie prijzen en een heleboel publiek en nu, drie jaar later en zang-, spraak-, schrijf-, piano-, spel-, kook- en rijlessen later, heeft ze weer wat nieuws in petto. Het gaat hard en ze wil ook dat het hard gaat. Gretig en eigenwijs is ze. Een lefgozerin die overal haar vrouwtje staat, maar op een podium zomaar duizend man te sterk is. Ze laat zich kennen: grof en brutaal, lief en verlegen. Gespierde grappen, sterke verhalen, gevoelige fantasieën. Haar laatste programma Lam is in reprise tot en met februari 2004.

Tijl Beckand


Tijl is een gezelligheidsmens met een overwegend dwingend karakter. Nadat hij drie keer uit het schoolcabaret was gezet omdat zijn medeleerlingen allergisch waren voor talent, brak voor de jonge Beckand een moeilijke periode aan van een paar uurtjes. Daarna schreef en regisseerde hij drie toneelstukken, publiceerde korte verhalen en belandde een blauwe maandag in de sportjournalistiek. Tijdens een trip naar Engeland voor een interview met Chris Boardman (een wielrenner), zag Beckand voor het eerst een stand-up comedy-show. De pen werd aan de wilgen gehangen en Beckand begon in Nederland BIG Night of Comedy, het internationale comedy festival waar hij nog altijd festival-directeur van is. Samen met Jim Speelmans maakte hij een serie sketches voor BNN die door miljoenen mensen niet gezien is. In 2003 raakte Beckand betrokken bij het opstarten van het programma de Lama\\\\\\\'s. Waarom Tijl uiteindelijk in het programma terecht is gekomen kwam door politieke spelletjes, verraad, intimidatie en bepaalde informatie in de privésfeer van derden (iets met kabouters). Dat Tijl Beckand een talentvolle jongen is, dát is een leuke bijkomstigheid, aldus BNN. NRC Handelsblad over Tijl Beckand: \\\\\\\'(...) hij was één van onze beste bezorgers... Algemeen Handelsblad over Tijl Beckand: \\\\\\\'(...) Beckand zegt u? Nee, die heeft hier nooit gewerkt...\\\\\\\'

Ruben van der Meer


Ruben kreeg enorme bekendheid door het programma Live Opgenomen (1&2), wat hij samen met Horace Cohen bedacht en presenteerde (Veronica). Een succesvol vervolg hierop waren hun komische programma’s Froland (NPS, 2000) en Frolive (NPS, 2002). Hij volgde een jaar lang de acteeropleiding aan de prestigieuze Herbert Berghof Studio in New York en deed daarna de Haags Acteer Studio. Ruben had diverse gastrollen in series als Blauw Blauw (1999), Quidam Quidam (1999), Loenatik (1999), Baantjer (1999), Luifel & Luifel (2002), Westenwind (2001), Russen (2003) en Het Sinterklaasjournaal (2002/2003). Hij speelde ook in verschillende speelfilms waaronder Jezus Is Een Palestijn (1998), The Delivery (1998), Rent A Friend (1999), Soul Assasin (2000), en in 2003 de speelfilms Shouf Shouf Habibi, Flirt en Ellis In Glamourland.

De Lama\\\'s gemist, en voor Extra\\\'s:

http://www.delamas.nl/ (officiele site)


Elke zaterdag te zien bij BNN om 21.00 !
En Zondag de herhaling om 22:10 !





en hier verder...

[ Bericht 1% gewijzigd door SaintOfKillers op 19-08-2006 20:15:41 ]
pi_40835975
Leuke dingen vind ik van de Lama's:
• De voorwerpenronde
• Alleen vragen
• De gehandicaptenronde
• Dating show
• Ik wil graag zien...
• De allerslechtste allertijden
• Laatste minuut van...
• De dierenwinkel
• De diashow
• Zoveel manieren...

Wat er van mij uit mag:
• Nasynchronisatie
• Eerste zin, laatste zin
• De doventolk
• Het moordspel
• De bedscène
• Sarah Kroos
pi_40836005
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 16:30 schreef Elvi het volgende:

[..]

Nee hij zei "kankerlijer" omdat John extreem dom is... Hij herhaalde steeds de vragen die Patrick aan m stelde

(ja ik was bij de opname )
Maar hoorde John dat ook dan? En wist hij dat Tijl hem bedoelde?
pi_40836137
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:03 schreef Lollifant het volgende:

[..]

Maar hoorde John dat ook dan? En wist hij dat Tijl hem bedoelde?
Nogal dom om zoiets te roepen, vind ik....
  FOK!fotograaf dinsdag 15 augustus 2006 @ 18:08:37 #5
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40836138
Jammer idd dat "alleen maar vragen" niet zo veel meer gedaan wordt. Daar heb ik vaak ontzettend bij moeten lachen
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40836164
Ok, ik kom hier neit bashen ofzo hoor.. maar reacties hoeven natuurlijk niet alleen positief te zijn

Vandaar dat ik wou zeggen dat deze humor echt totaal aan mij voorbij gaat. Ik ken mensen die er zelfs heen zijn geweest! Dus ik werd ook (lichtelijk) nieuwsgierig en ben eens een keertje gaan kijken..

Lachen is er zeker niet van gekomen Ik ergerde me zelfs aan deze mensen. Het is belangrijk om te improviseren, maar ze stonden echt de hele tijd voor lul. De humor leidde nergens naartoe: het viel vaak zelfs dood

Dus vandaar dat ik deze serie echt ontzettend boring vind
pi_40836278
Vind het een leuke serie, alleen de aflevering downloads doen t niet op de site
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.
  FOK!fotograaf dinsdag 15 augustus 2006 @ 18:31:11 #8
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40836768
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:13 schreef boem-dikkie het volgende:
Vind het een leuke serie, alleen de aflevering downloads doen t niet op de site
downloaden kan toch nooit?
De streams kun je vaak ook bekijken via: www.tvopjepc.nl
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40836923
Ruben van der Meer!!!!
Wie is daar?
pi_40838800
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 14:51 schreef Hankster het volgende:

[..]

kijk dan eens op YOutube ingrid, en zoek dan naar Who's Line Is It. Dat is de originele Amerikaanse versie van De Lama's. Vaak nog veel leuker...hoewel geen van de spelers zo cool is als 'onze' Ruben N.
Whose Line is geniaal.
Way better dan de Lama's.
En die gasten zijn allemaal beter dan die Ruben tjaptjop.

Ryan Stiles.
Colin Mochrie.

Ja, ik ben pro Whose Line.
pi_40839033
ik vind het meestal wel errug leuk ( hoewel de aflevering van zaterdag een beetje tegenviel )
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 20:13:14 #12
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_40840523
Verrek...een nieuw Lama-topic...
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
pi_40840863
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:09 schreef Logitik het volgende:
Ok, ik kom hier neit bashen ofzo hoor.. maar reacties hoeven natuurlijk niet alleen positief te zijn
Vandaar dat ik wou zeggen dat deze humor echt totaal aan mij voorbij gaat.

Dus vandaar dat ik deze serie echt ontzettend boring vind
Hier sluit ik me bij aan.
pi_40841036
Al 13 posts en nog geen Sara


verassend
Lurf is the message and the message is Lurf
pi_40841214
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:02 schreef DemonRage het volgende:

Wat er van mij uit mag:
• De doventolk
Neeeeh man, ik heb hard gelachen om oa. "bitterbaldansen" en "zeekomkommerknuffelen" (ofzoiets was het). Ruben N. is hier goed in, vind ik

[ Bericht 2% gewijzigd door Poison-Ivy op 15-08-2006 21:40:30 ]
The secret of getting ahead is getting started
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 20:26:47 #16
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_40841282
Hartjes plassen
Al blijft de bitterbaldans toch favoriet!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  FOK!fotograaf dinsdag 15 augustus 2006 @ 20:27:20 #17
48846 Xilantof
I keep you in the holes
pi_40841303
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 20:25 schreef Poison-Ivy het volgende:

[..]

Neeeeh man, ik heb me hard gelachen om oa. "bitterbaldansen" en "zeekomkommerknuffelen" (ofzoiets was het). Ruben N. is hier goed in, vind ik
Bitterbaldansen is inderdaad bijna legendarisch
Xilantof Flickrt
foto-nerd
pi_40841380
Verander de OP-pic dan ook even, net zoals ik heb gedaan toen, even doorkrassen ofzo.
pi_40845894
De doventolk is al heel lang niet meer geweest . Was veel leuker dan dat moordspel.
pi_40846670
Sarah is in het echt best een relax wijf... ze heeft alleen een andere soort humor dat de andere lama's...

Toch mag ze van mij wel blijven hoor.. (weet iemand anders een vervanger voor haar.. vrouwelijk natuurlijk! en nee alsjeblieft geen brigitte kaandorp ofzo)
pi_40846740
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 22:44 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Sarah is in het echt best een relax wijf... ze heeft alleen een andere soort humor dat de andere lama's...

Toch mag ze van mij wel blijven hoor.. (weet iemand anders een vervanger voor haar.. vrouwelijk natuurlijk! en nee alsjeblieft geen brigitte kaandorp ofzo)
Gewoon vier Lama's. Weg met Sarah!
pi_40862814
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:03 schreef Lollifant het volgende:
Maar hoorde John dat ook dan? En wist hij dat Tijl hem bedoelde?
ja maar t was niet gemeend ofzo... Naja beetje situatie van "je moet erbij zijn geweest"

De gast word tussendoor altijd voor lul gezet
  woensdag 16 augustus 2006 @ 12:37:49 #23
22851 Erosjuhhh
Blijven dromen schatjuh
pi_40863539
Ruben van der Meer
Vroeger maakte het niet uit welk bier je dronk, maar toen dacht je ook dat alle meisjes hetzelfde waren
pi_40867870
tvp
  woensdag 16 augustus 2006 @ 17:33:07 #25
75466 Hankster
weest optimistisch!
pi_40873767
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 12:37 schreef Erosjuhhh het volgende:

Ruben van der Meer
is een eikel
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')