20:15 klaar. Campings zijn verlicht tot een bepaalde tijd, uur of 12 dacht ik.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:38 schreef FRaGMaN het volgende:
Ik heb nog even een vraagje. Stel dat we rond 8 uur 's avonds aankomen op donderdag, kan iemand uit ervaring vertellen hoe laat je dan ongeveer je tentje hebt staan? En zijn de campings verlicht of moet je met zaklampverlichting je tentje in elkaar flansen?
Ja zulke lompe dingen heb ik ook. Afgelopen zondag nog mee op de danceparade gestaan tussen de sjonnies en anitaas die aan het klagen waren over hun natte nike-ies.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:22 schreef Roellio het volgende:
[afbeelding]
Ja het is lomp, ja ik heb het hele festival droge voeten!
dus binnen een kwartier auto geparkeerd, door de security, plaatsje gevonden en tent opgezet? hmm. Denk dat tent opzetten mij al langer dan een kwartier gaat kosten.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:40 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
20:15 klaar. Campings zijn verlicht tot een bepaalde tijd, uur of 12 dacht ik.
Zou het zo erg zijnquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:44 schreef Roellio het volgende:
Als je rond 20:00 u. aankomt zul je zo rond 24:00 u. binnen zijn, schat ik.
Als dat inclusief de file en parkeren is, zou ik blij zijn als het 4 uurtjes duurt voordat je binnen bent.quote:
Of ze moeten net zo coulant met de rij zijn als 2 jaar geledenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:44 schreef Roellio het volgende:
Als je rond 20:00 u. aankomt zul je zo rond 24:00 u. binnen zijn, schat ik.
Sorry verkeerd gelezenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:42 schreef FRaGMaN het volgende:
[..]
dus binnen een kwartier auto geparkeerd, door de security, plaatsje gevonden en tent opgezet? hmm. Denk dat tent opzetten mij al langer dan een kwartier gaat kosten.
hij kan nog leuker, in 2003 was ik om 15:00 bij de ingang, half 2 stond me tentquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:48 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Maar het record staan was toch wel 4 jaar geleden of zo voor mij, voglens mij van 17.00 tot 24.00 uur voordat de tent stond.
Daar kan ik mee leven. kwestie van genoeg bier meenemen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:44 schreef Roellio het volgende:
Als je rond 20:00 u. aankomt zul je zo rond 24:00 u. binnen zijn, schat ik.
die hadden we alweer gevonden, en geplaatst MET de opmerking erbij dat de bovenkant eraf moet, 1 pagina terugquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 14:42 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik moet met mijn 35 modderbanden op mijn rollator gaan monteren![]()
O ja dat plaatje waarna die gast vroeg met die bandjes had ik ergens geplaatst
[afbeelding]
Hier moet alleen nog even de bovekant vanaf.
Dan raad ik je aan om donderdag na middernacht te komen, loop je zo door. Wel goede zaklamp meenemenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:59 schreef MaJo het volgende:
Jeetje al die lange wachttijden dat ga ik niet trekken ben ik bangben vreselijk duizelig al een tid (oorzaak nog onbekend
) dus dat gaat me niet lukken om zo lang te staan. Zou er een manier zijn dat ik sneller naar binnen zou kunnen?
Jawel, maar "in je stoeltje voor je tent" geeft toch een voldaan gevoel!quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:53 schreef hawaii het volgende:
@roellio;
zat je voor 6en nog niet aan het bier?
Schrijf mij maar uit want ik ga lekker spacen op de drum 'n bass in de Limaquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 14:28 schreef koen_pijl het volgende:
Graz-DJ-team sluit Lowlands 2006 af...
13/08/06 23:08:16
Nouja, de titel klinkt misschien een beetje te opschepperig: alsof we de hoofdact van Lowlands zijn en dat is natuurlijk niet zo. Maar het is niet helemaal gelogen. Zondagnacht gaat het namelijk gebeuren. We zullen dan als "Graz DJ-team" in het Lowlands café draaien! Dat is de 24-uurs-tent tussen het festival terrein en de camping (zie afbeelding hieronder). We draaien van 22:00 uur t/m 2:00 uur. Dus vergeet Muse, of kom direct na Muse even langs. Dan sluiten we Lowlands met z'n allen af met een gezellig Graz-feest!
Tot dan!
hENK en René
Bron: Graz.nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |