Tja ik ken onze voorzitter ondertussen wel...quote:Op donderdag 17 augustus 2006 14:30 schreef pascalheister het volgende:
[..]
misschien weet PSV meer dan jou en gaat Ooijer helemaal niet meer weg
bronnetje zou leuk zijnquote:
Bron?quote:
The Sun, 1.5 miljoen pondquote:
Linkje?quote:
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 19:21 schreef cultheld het volgende:
Beasley gaat misschien terug naar de VS, dat is ook wel een goede zaak natuurlijk.
Als als als en als ......quote:Op donderdag 17 augustus 2006 19:16 schreef Leso_Varen het volgende:
Als Kromkamp komtAls VoH/Ooijer gaat
Als Sankoh als vervanger van Ooijer komt
Als we nog een aardig goede spits halen
Dan wordt het een mooi seizoen.
Je bedoelt toch niet dat mannetje van NAC?! Weergaloze voetballer, maar schopt nu alweer stennis. Die hoeft van mij niet te komen.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 19:31 schreef cultheld het volgende:
Beasley verdient een behoorlijk salaris; In zijn plaats kun je dan Elia of Leonardo halen.
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 08:26 schreef twi het volgende:
Maar je weet toch dat Ronald Koeman prima met zulke egootjes om kan gaan?
quote:Zaakwaarnemer Kromkamp ontkent onderhandelingen
BRON: FCUpdate.nl
De zaakwaarnemer van Kromkamp ontkent het bericht dat de rechtsback in Nederland zou zijn om te onderhandelen over een transfer. "Jan is gewoon in Engeland, hoor", reageert Arnold Oosterveer namens Soccer Vision, het bedrijf dat de belangen van de verdediger behartigt, op de geruchten. "De berichten dat hij in gesprek zou zijn met Nederlandse clubs, zijn niet waar. We hebben van Liverpool nog niet te horen gekregen dat Kromkamp weg mag, dus een vertrek is voorlopig niet aan de orde. Hij is tenslotte ook pas kort in Liverpool. Ik zeg niet dat ik een transfer uitsluit, je weet immers nooit wat er in de komende twee weken kan gebeuren, maar voorlopig blijft hij bij Liverpool", zegt Oosterveer.
quote:'PSV huurt Mendez met optie tot koop'
BRON: De Telegraaf
De Telegraaf meldt dat Edison Mendez gisteren naar Ecuador is teruggekeerd om zijn werkvergunning te regelen. PSV huurt hem een jaar van Quito en heeft een eenzijdige optie tot koop bedongen voor nog eens drie seizoenen. Om de transfer rond te laten komen moet hij wel door de medische keuring komen. Die resultaten moeten nog komen.
quote:Slechte financiele situatie beperkt transfermogelijkheden
BRON: De Telegraaf
PSV kan om de selectie te versterken alleen spelers huren vanwege de financiele situatie. "Dat is ons inderdaad rauw op het dak gevallen. Vooral ook omdat ons intern eerst een ander beeld was voorgespiegeld" aldus Stan Valckx in De Telegraaf. "Maar de financiële situatie blijkt slechter dan gedacht. We hebben nu de boodschap gekregen dat er niks mogelijk is. Om toch iets te doen, zul je dus heel creatief moeten zijn." Dat is ook een probleem voor een overstap van Kromkamp, Liverpool wil hem alleen verkopen.
Zo, das weer een hoop nieuws op de vroege ochtend. Engelse kranten blijken wederom niet betrouwbaar en PSV kan Kromkamp helemaal niet betalen (quote:Rondkomen overgang Mendez wordt in Ecuador nog ontkend
Zowel de club van Mendez als de zaakwaarnemer van de middenvelder ontkennen nog dat er al sprake is van een transfer. Volgens de zaakwaarnemer zou de verhuur voor een jaar vandaag hopelijk rond moeten komen. Hij ontkent dat de medische keuring problemen oplevert. Volgens hem gaat het alleen om financiele zaken en voorwaarden voor de verhuur. Een vertegenwoordiger van de club liet ook weten dat de partijen er nog niet uit zijn financieel gezien De bereidheid om te verhuren lijkt er wel te zijn, al sprak de vertegenwoordiger over een periode van zes maanden.
quote:Bolton meldt zich voor Vennegoor
Van onze Telesportredactie
EINDHOVEN, vrijdag
Bolton Wanderers heeft zich bij PSV gemeld voor Jan Vennegoor of Hesselink. De Engelse club wil de spits als nieuwe aanvalsleider hebben.
PSV-aanwinst Edison Mendez is gisteren teruggekeerd naar Ecuador om zijn werkvergunning te regelen. PSV huurt hem een jaar van Quito en heeft een eenzijdige optie tot koop bedongen voor nog eens drie seizoenen. De besprekingen met de club en Mendez zijn afgerond, het wachten is alleen nog op de laatste uitslagen van de medische keuring. Begin volgende week wordt Mendez weer in Eindhoven verwacht.
De huurconstructie is in het leven geroepen, omdat PSV momenteel te kampen heeft met een lege portemonnee. Een tegenvaller voor technisch manager Stan Valckx en trainer Ronald Koeman. „Dat is ons inderdaad rauw op het dak gevallen. Vooral ook omdat ons intern eerst een ander beeld was voorgespiegeld”, brengt Valckx fijntjes in herinnering.
PSV-voorzitter Rob Westerhof riep eind vorig seizoen bij herhaling dat er tien tot vijftien miljoen euro beschikbaar zou zijn voor versterkingen. Valckx: „Maar de financiële situatie blijkt slechter dan gedacht. We hebben nu de boodschap gekregen dat er niks mogelijk is. Om toch iets te doen, zul je dus heel creatief moeten zijn.”
Iets wat PSV ook probeert te doen met Jan Kromkamp. PSV wil zich nog altijd versterken met de rechtsback, die mag vertrekken bij Liverpool, maar de Eindhovenaren hebben alleen de financiële ruimte om hem te huren. Vooralsnog willen de ’Reds’ Kromkamp uitsluitend verkopen.
Fijn dat Westerhof zich zo goed aan zijn woord houd ookquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
Wat een soap met die MendesTwee weken geleden aankondigen dat alles rond is en dan nu ineens niet meer
Maar wel relaxed, al die transferperikelen nu net in de laatste twee weken voor de deadline! Het hele artikel uit de Telegraaf trouwens:
[..]
Ik zou serieus Harry van Ajax overwegenquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:59 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Fijn dat Westerhof zich zo goed aan zijn woord houd ook![]()
Maar mocht VoH inderdaad vertrekken, wie zien jullie dan als haalbare vervanger voor hem, want dan hebben we wel weer wat geld, maar ik ben niet heel erg thuis op het transfergebied, dus ik weet niet wat voor een soort spits er haalbaar is. Jullie?
Heeft meer te maken met het financiële beleid van Van Raaijquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:01 schreef Doopy-X- het volgende:
Van de status van koopclub naar de status van huurclub
Hoe is dit toch mogelijk? Spelen elk jaar CL en ze komen soms nog wel voorbij de 1e ronde.
Dit is dus wat er gebeurd als je geen eigen jeugd opleid en al je spelers koopt......
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |