There attacking from above
![]()
Er is een aanval gaande ergens ver hiervandaan, ze willen ons bezitten, ze komen ook eraan, ze hebben altijd de boel in de gaten gehouden. Maar dat gaat ze niet lukken. De oorlog gaat straks anders plaats vinden. Niet meer tussen volkeren op aarde maar de mensheid tegen een andere vijand. En dan is het de laatste oorlog.
Oorlog voeren is leuk als je niet tegen mensen vecht
Zeker als het alleen een win-win situatie is
![]()
Als mensen onderling oorlog voeren dan is er altijd een verliezer, straks komt een oorlog naar voren waar er alleen maar winnaars naar voren komen.
Onze grootste vijand gaat verslagen worden
![]()
En dat betekend ook het ultieme bewustzijn straks en ultieme vrijheid in voelen, denken en ervaren.
En met die gedachte steek ik een sigaar op en neem ik nog een bakkie
Ik ben dus nog steeds continu op red alert fase, vandaar ook vaker het wantrouwen die ik heb gehad bij mensen, ik kon niet zomaar alles vertrouwen, heb dat altijd gehad. Maar dat is nodig gewoon. Straks gaat het een strijd worden en ik hoef alleen maar door te gaan zoals nu. Het is altijd een strijd geweest, misschien zijn dit de laatste restjes die overblijven nog. Ook het loskoppelen hoort daarbij
![]()
Maar dat komt allemaal goed
Ik drink straks ook een paar biertjes. Niet teveel. Zolang ik maar mezelf in doe prenten dat de vijand daarboven schuil gaat
![]()
En niet zoals gisteren afreageren op menselijke vormen
![]()
Dat is onzinnig en zonde van de tijd en daar heb ik alleen maar mezelf mee.
Tijd voor koffie
[ Bericht 11% gewijzigd door Sight_key op 14-08-2006 17:03:40 ]
Sight_key als user was een uit de hand gelopen iets en is derhalve niet meer actief.