quote:Vraag en Antwoord 15-8-2006
Vraag en Antwoord 15-08-2006
Vraag: Hoe lang is Anthony Lurling nog geblesseerd.
Antwoord: Anthony heeft hard gelopen op een harde ondergrond. Dit heeft een ontsteking in zijn been veroorzaakt. Hij heeft een spuit erin gekregen en rust. De blessure moet over ongeveer een week voorbij zij.
Vraag: Waarom spelen we in de voorbereiding niet tegen clubs uit de regio. Dit zou beter zijn om het contact met amateurclubs te verbeteren.
Antwoord: Natuurlijk willen we ook tegen de amateurs uit deze regio spelen. Alleen waren deze allen nog niet klaar voor het nieuwe seizoen. Ze waren zelfs nog niet in training. Je kan dan wel tegen een team spelen maar dan speel je tegen het tweede. Ook bij de opendag hebben we een goeie tegenstander proberen te krijgen. Ook Standard Luik werd benaderd maar die hadden haar schema al bekend. En vergeet niet grote ploegen vragen veel geld. En dan moet je voor zo’n opendag veel entree geld betalen.
Vraag: Er verschijnen veel berichten dat Den Bosch nog met geld problemen zit.
Antwoord: FC Den Bosch is geloof me financiëel een gezonde club. We hebben wel een lening lopen en alles is gewoon in orde. De supporters hoeven zich echt geen zorgen te maken.
Vraag: Veel supporters hebben een stadionverbod van zowel de KNVB als FC Den Bosch. Er zijn supporters die brieven hebben gestuurd en die daar niets van hebben gehoord. En bij andere is het stadionverbod kwijt gescholden.
Antwoord: Ik zeg eerlijk ik heb er niets van gehoord. De mensen die een stadionverbod hebben gehad verzoek ik te mailen naar dhr. Bolman. Mensen die een van de KNVB als een stadionverbod hebben gehad zijn al gestraft. De meeste hebben ook al een werkstraf gehad. Fred zei alle supporters zijn gestraft. Maar ik zie het liefst zoveel mogelijk mensen in het stadion. Wat er is gebeurd is niet goed te praten. Maar goed stuur en brief naar Bolman.
Opmerking PatrickDBN: Jongens stuur allemaal even een brief naar Bolman en een mail naar mijn je naam en adres. Dan weet ik dat er een brief is verstuurd. Het goede nieuws is dat als je een verbod hebt van beide. Het stadionverbod van Den Bosch wordt opgeheven. Zijn er jongens die er al wat hadden proberen te versturen doe het nog een keer b.v. NBH.
Vraag: Komen er nog spelers bij?
Antwoord: Wij zijn altijd bezig met spelers. We zijn met de komst van Bechan dit is echt een versterking. Ook stelde ik de vraag of Peter vd Berg komt. Toen lachte Fred en gaf geen antwoord.
Vraag: We hebben een nieuw supportershome. Er waren vragen over de wc’s en lange wachttijden.
Antwoord: Fred lachte een Bosschenaar heeft altijd wat te zeiken. Maar dit is een tijdelijk onderkomen. We kunnen momenteel helaas geen wc’s bijzetten en dit is het voorlopig.
Vraag: Kan het supporterhome langer open of door de week worden gebruikt?
Antwoord: De openings wedstrijden zijn zoals ze zijn. Maar door de weeks zou hij makkelijk uitgebaad kunnen worden.
Opmerking PatrickDBN: Waarom gaan we met alle supporters geen zaalvoetbalcompetitie beginnen met verschillende teams. Of elke woensdag zoals RobbieFCDB offerden een dartstoernooi organiseren. Ik roep het bestuur van Fanclub FC Den Bosch hier iets mee te doen.
Vraag: Is het mogelijk om in het supportershome een tv scherm neer te hangen zodat de wedstrijd kan worden gevolgd?
Antwoord: Natuurlijk heb ik het liefste dat iedereen op de tribune zit en de ploeg aanmoedigd. Dit is zoals ik al zei een tijdelijk onderkomen. Het kan wel worden meegenomen in de plannen voor het echte nieuwe supportershome.
Vraag: Fred wil je nog wat kwijt aan de supporters?
Antwoord: We gaan natuurlijk voor het kampioenschap en de speler willen graag. En de spelers moeten het goed opnemen. Ik zeg eerlijk we hebben niet de grootste begroting van alle eerste divisie clubs. Maar we gaan voor niets minder dan de titel.
quote:06-10-06 De graafschap – FC DEN BOSCH
15-10-06 FC DEN BOSCH – Top Oss
20-10-06 VVV- Venlo – FC DEN BOSCH
23-10-06 FC DEN BOSCH - Rbc Roosendaal –
En werkte het?quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:16 schreef TerroRobbie het volgende:
Sinds 15-05-2005 geen competitiewedstrijd meer gemist. Had langer kunnen zijn maar toen was ik bijgelovig
Feyenoord thuis ging ik om meerdere redenen niet toen kwam ik er achter. Toen ben ik NEC uit 2-2 en Twente thuis 1-0 expres niet gegaan. Laatste wedstrijd Utrecht thuis wilde ik ook thuisblijven. Maar ik werd helemaal gek en met de rust 0-2 dus ik als een gek op mn fiets naar de Vliert gecrosst. 2e helft nog gezien. You'll never walk alonequote:
Pcies, dit seizoen...we zullen de vorige seizoenen maar vergeten.....quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:30 schreef Reanimatie.com het volgende:
Hulde voor het inkoopbeleid voor dit seizoen!
FRED BUDGET !!!
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:40 schreef pekel het volgende:
Den Bosch een ongeslagen seizoen?
Als je het zei het ik het niet arrogant gevonden.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:41 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Zo arrogant zijn we nou ook weer niet
Ongeslagen kampioen worden in de JL is onmogelijk denk ik.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:43 schreef pekel het volgende:
[..]
Als je het zei het ik het niet arrogant gevonden.
Puur realistisch met zo'n elftal hoor..
Alles minder dan promotie, maw, hoe we promoveren boeit me niet, als we maar promoveren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:55 schreef Erasmusch het volgende:
Alles minder dan kampioen is een teleurstelling?
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 12:04 schreef Reanimatie.com het volgende:
Ik ken het niet meer houwe. Ik pis zowat in mijn broek van de spanning. De opendag gemist, de voorbereiding gemist, de eerste thuiswedstrijd gemist. Allemaal wegens de verbouwing en andere omstandigheden. Maar zojuist besloten dat ik deel ga zijn van de eerste uitwedstrijd en wellicht -overwsinning van het seizoen. En dan niet via Talbah, maar gewoon lekker in het stadion.
KEIZER KAREL KREW, OP NAAR ALMERE!!!
Dat zei je vorig jaar ookquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:56 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Alles minder dan promotie, maw, hoe we promoveren boeit me niet, als we maar promoveren.
Vorig jaar was ik de ras-optimist, nu ben ik de realistquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 12:09 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Dat zei je vorig jaar ook
Maar om eerlijk te zijn, zou het FCDB wel moeten lukken met deze spelers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |