Ja, met z´n Duitse helm heeft ie dat toch wel weer mooi voor elkaarquote:Op woensdag 31 januari 2007 22:21 schreef Maikuuul het volgende:
http://www.geekimages.com/pics/20070117/ppariss11.jpg
Die gare gast is misschiens wel gepijpt door hun
Ja idd, wil je mij vertellen hoe ik makkelijk rijk kan worden. Ben wel niet zo slim.quote:Op woensdag 31 januari 2007 23:05 schreef Thisbe het volgende:
Paris is beroemd omdat ze rijk is. En ze wordt steeds rijker, omdat ze rijk en beroemd is.
Ik vind het een schitterend concept.
Mensen die het slim aanpakken krijgen inderdaad geld in plaats van het te verdienen. Neemt niet weg dat ze dom en als een sloerie over komt en ik zou het wel weten als ik zou moeten kiezen tussen rijk zijn of bekend staan als een sloerie.quote:Op donderdag 1 februari 2007 13:30 schreef borisz het volgende:
Paris heeft al dr geld gekregen ipv verdiend dus
Als we Paris hier op Fok! helemaal doodzwijgen, denk je dan echt dat ze niet meer in de media komt?quote:Op woensdag 31 januari 2007 19:33 schreef Veletta het volgende:
Beseffen jullie wel dat JULLIE Paris beroemd maken?
En maar zeiken en doen dat Paris beroemd om het beroemd zijn is, maar wie heeft haar beroemd gemaakt?
Waarom duikt ze steeds weer in de pers op?
Omdat JULLIE zeikers haar die aandacht geven, negatieve aandacht is óók aandacht!![]()
Gedraag je, plorkquote:Op woensdag 7 februari 2007 13:57 schreef SeLLeM het volgende:
Bah gewoon een kanker junk van 30 kg
Oh, meteen even in mijn MSN zetten:quote:Op dinsdag 6 februari 2007 14:58 schreef Emu het volgende:
Ik heb gisteren gelezen dat het niet zo goed gaat met Mrs Paris![]()
Ze zou zwaar aan de coke zitten, en een drank EN eetprobleem hebben, hoe erg![]()
ga wegquote:Op dinsdag 27 maart 2007 02:17 schreef DrDentz het volgende:
vies wijf
ik durf te wedden dat daar in emmen een of ander spook in je nest ligt. je mocht willen dat je deze vrouw in bed had .quote:
Nee wil ik helemaal niet.... en in Emmen zal ongetwijfeld ergens een spook liggen, dat weet ik natuurlijk nietquote:Op dinsdag 27 maart 2007 02:20 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
ik durf te wedden dat daar in emmen een of ander spook in je nest ligt. je mocht willen dat je deze vrouw in bed had .![]()
trusten![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |