nietquote:Op zondag 8 oktober 2006 17:19 schreef rena het volgende:
Gwen Stefani Hollandback Girl
Dat nummer ken ik niet![]()
Aan de smiley te zien wordt er weer gemierenneukt.. het nummer heet 'Holla back girl'quote:
Als de sterretjes gelijk staan aan het aantal lettes van een naam,..quote:Op maandag 9 oktober 2006 07:00 schreef BlueCurl het volgende:
hihi maar naam? je bedoelt mijn onderschrift"CSI: Miami junkie" vroeger stond seizoen 1 en 2 en stukje van 3 ook op mijn site. Maar daar zijn inmiddels ook al veel nummers weer bij gekomen!
Jah hahaha dit keer maar geen spoilers wie er dood gaatAangezien via mijn muziek gedeelte ook Speedles dood toen werd gespoilert haha. Ik leer ook van mijn fouten!
nee de sterretjes zijn een willekeurig aantal dat ik gekozen hebquote:Op maandag 9 oktober 2006 11:25 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Als de sterretjes gelijk staan aan het aantal lettes van een naam,..Nee hoor, ben benieuwd!
![]()
kun je mss tussen spoiler tags dan zetten wie zijn/haar naam daar op die puntjes pastquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:52 schreef CSI_MIAMI het volgende:
ahaa.. want op de aantal sterretjes paste precies 1 naam
Ben benieuwd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 01:36 schreef CSI_MIAMI het volgende:haha!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.puntjes komen niet overeen met de naam
dus nu weet je iig wie het niet is hehe... vanaaf weer voor jullie! Over 5 minuten voor mij ook een nieuwe aflevering whoei
ik sta gewoon vroeger op om het te kunnen zien. erg he?
quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 12:37 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Zeker erg! Kijk je nu seizoen 5 ofzo?
En jij hebt geen gevoel voor humorquote:Op zondag 8 oktober 2006 23:49 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Aan de smiley te zien wordt er weer gemierenneukt.. het nummer heet 'Holla back girl'
Maar ach, rena mierenneukt wel eens wat vaker he!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
your welcome.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 13:28 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Haha, nou ik wacht in spanning(thnx for the spoiler
)
met me ogen! --> hoe bedoel je precies?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:40 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Hoe kijk jij die nieuwe afleveringen trouwens? Aangezien je er speciaal voor gaat zitten / wakker worden
download je ze? heb je op een manier amerikaanse tv? woon je in amerika of ergens waar je dat kan ontvangen? ...?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 17:21 schreef BlueCurl het volgende:
met me ogen! --> hoe bedoel je precies?
Bedankt, dat bedoelde ik inderdaad..quote:Op woensdag 11 oktober 2006 17:42 schreef boneyard het volgende:
[..]
download je ze? heb je op een manier amerikaanse tv? woon je in amerika ze is rotterdammer of ergens waar je dat kan ontvangen? ...?
Waarom wordt je er dan speciaal wakker voorquote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:53 schreef BlueCurl het volgende:
ik ben woonachtig in rotterdam en ik kan geen amrikaanse tv ontvangen. dat zegt vast genoeg
Ja, dat vraag ik me nu ook afquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:00 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Waarom wordt je er dan speciaal wakker voor![]()
jaja onze eigen (crime scene) investigation hierzoquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:03 schreef rena het volgende:
[..]
Ja, dat vraag ik me nu ook afHet mysterie word steeds groter
![]()
omdat het nederlandse tijd hier om 4 uur sochtends op de buis komt oid. iig is het sochtends vroeg "toegankelijk" dus sta ik er wat vroeger voor opquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:00 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Waarom wordt je er dan speciaal wakker voor![]()
ah so! Het zou een reality show waard zijn.. ik ben John ffquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:34 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
omdat het nederlandse tijd hier om 4 uur sochtends op de buis komt oid. iig is het sochtends vroeg "toegankelijk" dus sta ik er wat vroeger voor op
reality show? John ff???? waar heb je het overquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:52 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
ah so! Het zou een reality show waard zijn.. ik ben John ff![]()
reality show.. john de mol,, talpa..quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:59 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
reality show? John ff???? waar heb je het over?
dat csi miami daarondervaltquote:Op donderdag 12 oktober 2006 09:56 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
reality show.. john de mol,, talpa..![]()
laat ook maarquote:Op donderdag 12 oktober 2006 15:33 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
dat csi miami daarondervaltik snap je ff nie meer hoor
jah over het feit dat ik talpa, john de mol en csi: miami nooit meer in combinatie wil zien. begrepenquote:Op donderdag 12 oktober 2006 15:42 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
laat ook maar![]()
Verder nog iemand wat om over te babbelen
Okeej ik zal het uitleggen..quote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:02 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
jah over het feit dat ik talpa, john de mol en csi: miami nooit meer in combinatie wil zien. begrepen?
half.. het is nog vroegquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 00:00 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Okeej ik zal het uitleggen..
het ging over het feit dat jij eerder op stond om de series van CSI:MIAMI op een toegankelijkere wijze te kunnen benaderen..
DAT PROCES, dat bedoelde ik met een 'realityshow'.. dus vandaar:
ff John bellen (john de mol van talpa, red.)
valt het kwartje?![]()
OMG wat snap je er niet aanquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 09:09 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
half.. het is nog vroegmss als ik het straks nog eens lees
...
Ah joh, als niemand anders wat boeiends te melden heeft.. wat maakt het dan uitquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 15:07 schreef boneyard het volgende:
email adressen uitwisselen is misschien wel een idee, dit wordt wel erg persoonlijk en zinloos voor de rest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |