Leer het voor de verandering eens zelf. Probeer eens wat uit, het is heul niet moeilijk.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:04 schreef emokid het volgende:
[..]
Kom jij eens voor mij koken dan als je het zo makkelijk vindt.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:07 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Leer het voor de verandering eens zelf. Probeer eens wat uit, het is heul niet moeilijk.
Of wou je mammie de rest van je leven je prutje laten klaarmaken?
Teringbende?quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:09 schreef emokid het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ik heb geen zin in een teringbende in de keuken dus ik wil een beetje op mijn hoede blijven.
Goed, brie dus.
quote:Op woensdag 22 oktober 2008 16:16 schreef emokid het volgende:
Dwaas, ik heb het hier over experimenteren met nieuwe dingen. Denk je dat ik niet kan koken? Ga eens niet haastig en onwetend posten.
quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:41 schreef emokid het volgende:
Ik ben dus voor een lange tijd alleen thuis en kan niet koken; dus ga ik tosti's maken. Ik heb het nu alleen wel gezien met kaas en Turks worst. Wat zijn lekkere varianten die niet al te duur worden en vooral makkelijk voorbereid kunnen worden?
Ik lust wel iets pittigs.
quote:
Je hebt inmiddels het hele topic verkracht.quote:kun·nen het; o capaciteit, vermogen: beneden zijn ~ werken
quote:Op zondag 16 november 2008 13:23 schreef Nantes het volgende:
Ik vind een tosti met hagelslag echt heerlijk. Maar ik heb aardige combinaties voorbij zien komen hier, dus die ga ik zeker nog proberen!
Eerst een 'basic' tosti maken en dan vervolgens bedekken met een mengsel van creme fraiche en geraspte kaas, en dan even vijf minuutjes in het midden in de oven of onder de grillquote:Op zondag 16 november 2008 19:09 schreef morgane het volgende:
Wow, hoe doe je dat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |