Je vergeet nog iemand.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:40 schreef Homdeck het volgende:
er zijn meer hoor die al heel lang posten. Ik noem een Berkery, Daffodil en ikzelf ben er ook al vanaf topic 1
je hebt gelijk. neleos moet er ook nog bij.quote:
We zijn hier recht door zee dus ja of neequote:Op donderdag 19 oktober 2006 18:09 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Waar is de optie 'Geen mening / weet niet'?
Wat wil je nu dan met een poll waar je niet eens blanco kan stemmen?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 18:12 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
We zijn hier recht door zee dus ja of nee![]()
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 23:11 schreef Berkery het volgende:
4. Lekker belangrijk
quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 14:39 schreef Yurithemaster het volgende:
Goh wie zou de enige zijn die nee heeft gestemt![]()
quote:Op donderdag 19 oktober 2006 23:11 schreef Berkery het volgende:
4. Lekker belangrijk
quote:Op woensdag 18 oktober 2006 16:59 schreef DeSiever het volgende:
[..]
Ik compenseer jouw onverschilligheid.
2x neequote:Op vrijdag 20 oktober 2006 14:39 schreef Yurithemaster het volgende:
Goh wie zou de enige zijn die nee heeft gestemt![]()
redelijk lastig met 100% zekerheid te zeggen natuurlijkquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:37 schreef peaceman het volgende:
Staat het vast dat hij googled??
Hier valt hij door de mand Algemene Kennis Quiz Deel 134quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:37 schreef peaceman het volgende:
Staat het vast dat hij googled??
behoorlijk erg enzo. hij blijft maar terugkomen ondanks dat 'ie goed doorheeft dat niemand 'm moetquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:51 schreef peaceman het volgende:
Maar ja, ik weet niet hoe vasthoudens hij is?
Nah, hij blijft langskomen en twijfelachtige antwoorden geven, terwijl veel mensen hem weghonen. Hij is vrij vasthoudend dus.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:51 schreef peaceman het volgende:
Als het een 1-malig iets is, dan zou ik het erbij laten, anders kun je hem gedogen, maar verder niet serieus nemen. Zo wordt dat ook bij Trivia gedaan. De ervaring leert daar in elk geval dat de googlaars vanzelf wegblijven na de hoon die ze krijgen.
Maar ja, ik weet niet hoe vasthoudens hij is?
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:53 schreef lienelien het volgende:
[..]
behoorlijk erg enzo. hij blijft maar terugkomen ondanks dat 'ie goed doorheeft dat niemand 'm moet![]()
Het is wel zeker hoor. Hij zal het zelf waarschijnlijk ook wel toegeven onderhand, het doet de geesteszieke autist echter niets.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 12:44 schreef lienelien het volgende:
[..]
redelijk lastig met 100% zekerheid te zeggen natuurlijk
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:23 schreef DeSiever het volgende:
Kan een mod Jayhawk bannen voor het AKQ topic? Hij wordt keer op keer betrapt op vals spelen.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 13:00 schreef Neleos het volgende:
Of we slaan hem in elkaar op de volgende AKQ meet![]()
Whahaha, jullie zijn gek!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 13:11 schreef Gooitzen het volgende:
Je kan het ook van de andere kant bekijken. Je hebt als AKQ natuurlijk een sociale functie. Het houdt die jongen van de straat, het is goed voor zijn eigenwaarde af en toe een vraag te google-en, en daardoor gaat hij niet buiten bushokjes stuk maken en oude vrouwtjes lastigvallen. Dan behandel je hem verder als je iets te domme neefje. Je zegt eens wat aardigs en geeft een ai over zijn bolletje en verder negeer je hem.
Lijkt me de beste oplossing als hij gewoon rond blijft hangen.
Ik heb zo'n vermoeden dat hij daar niet heen gaatquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 13:00 schreef Neleos het volgende:
Of we slaan hem in elkaar op de volgende AKQ meet![]()
't houdt ons van de straat...quote:
ik ookquote:Op zondag 22 oktober 2006 16:33 schreef Etcetera het volgende:
ik vind dat we 'm moeten negeren, bannen, whatever
ff vleugels inknippenquote:Op zondag 22 oktober 2006 16:46 schreef Jayhawk het volgende:
ey, ik kan vliegen hoor
Moet je me anders eerst even kortwieken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |