abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_42459840
Heel mooie overwinning voor Nunspeet en het lijkt toch dat IJsselmeervogels kwetsbaarder is dan vorig seizoen. Dat vind ik ergens wel verrassend.

SSV '65 ook een puntje gesprokkeld, Sparta Nijkerk pas laat gelijk tegen Bennekom... Quick Boys wint wel weer.

Morgen de gebruikelijke update met uitslagen, goals, stand enzovoort.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_42460354
Leuk voor Van Dijkhuizen om van een ploeg met zo'n gigabudget te winnen. En dus nog verdiend ook Nunspeet doet het tot nu toe (zegt natuurlijk bar weinig) heel goed!
pi_42470633
Ik weet zeker dat IJsselmeervogels op 10 van de 11 posities een betere speler heeft rondlopen. Maar wat Ten Cate en Leushuis altijd zeggen klopt, kwaliteit gaat pas tellen als men evenveel inzet toont dan de tegenstander.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42475659
Ach ja. Dat is nou de arrogantie van IJsselmeervogels. Denken dat ze onverslaanbaar zijn. Ik vond de verdediging van de Vogels maar bar slecht hoor. Nunspeet kreeg 4 of 5 grote kansen, terwijl ze met 2 spitsen speelden.
Maar ik weet zeker dat ze volgende week revanche zullen nemen op Huizen. Denk dat ze nu wel wakker zijn...
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_42482818
Speeldag 5

AFC Ajax - Geinoord 1-2 (0-2)
12. 0-1 Daniel Oosterdorp 32. 0-2 Daniel Kops 90. 1-2 Dick Zwarthoed
Rood: Paul Roestenburg (Geinoord)

Huizen - SSV '65 2-2 (2-1)
21. 0-1 Christiaan Boon 29. 1-1 Mark Daalderop 32. 2-1 Regilio O'Niel 79. 2-2 Arjan Koopmans (pen)

Kloetinge - VVOG 1-0 (0-0)
80. 1-0 Corné Schilperoort

Nunspeet - IJsselmeervogels 2-0 (1-0)
11. 1-0 Gerjan Mulder 71. 2-0 Frank van Twillert
Rood: Roy van Velzen (Nunspeet, 2 x geel)

Quick Boys - GVVV 3-1 (2-0)
3. 1-0 Derek van der Plas 25. 2-0 Maarten Bak 63. 3-0 Maarten Bak 89. 3-1 Richard Beekink

Spakenburg - Hoek afgelast

Sparta Nijkerk - Bennekom 2-2 (0-2)
17. 0-1 Keiji Aikawa 42. 0-2 Henk van Essen 49. 1-2 Raoul Henar 89. 2-2 Salim Amerzgiou

STAND

1. Quick Boys 6-16
2. Hoek 5-13
3. IJsselmeervogels 6-11
4. Sparta Nijkerk 6-10 (+2)
5. Nunspeet 6-10 (+1)
6. GVVV 6-8
7. Spakenburg 4-7
8. Kloetinge 6-6 (-3)
9. Geinoord 6-6 (-4)
10. VVOG 6-5 (-3)
11. AFC Ajax 6-5 (-6)
12. Bennekom 5-4
13. Huizen 6-4
14. SSV '65 6-3

TOPSCORERS

1. Maarten Bak (Quick Boys) 9
2. Jan Huijgens (Hoek) 7
3. Mark Daalderop (Huizen) 5
Raoul Henar (Sparta Nijkerk) 5
Jeffrey Winter (IJsselmeervogels) 5


Maarten Bak scoort er dit seizoen al lustig op los!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_42584511
Toto Stand:

HPayne: 21 (+2)
F1Bas: 20 (+1)
DennusF: 17 (+1)
Methodmich: 14 (+2)

Bennekom - Ajax 3
Geinoord - Nunspeet 2
GVVV - Kloetinge 1
Quick Boys - Spakenburg 3
SSV '65 - Hoek 1
VVOG - Sparta Nijkerk 2
IJsselmeervogels - Huizen 1

@ Dennus F: Ga jij ook weleens naar een wedstrijd uit de hoofdklasse? Of ben je zelf druk met trainen..?
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_42586347
Bennekom - Ajax 1
Geinoord - Nunspeet 3
GVVV - Kloetinge 1
Quick Boys - Spakenburg 3
SSV '65 - Hoek 2
VVOG - Sparta Nijkerk 1
IJsselmeervogels - Huizen 1
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_42588182
Ik ga eigenlijk nooit naar wedstrijden in de hoofdklasse, ik zou wel willen maar als Zwart Witter ga je eigenlijk niet naar wedstrijden van VVOG.

Verder heb ik nog wel een uitnodiging lopen om naar Spakenburg - IJsselmeervogels te komen. Dit moet ik nog even bekijken

Bennekom - Ajax (Gelijk)
Geinoord - Nunspeet (Gelijk)
GVVV - Kloetinge (GVVV)
Quick Boys - Spakenburg (Quick)
SSV '65 - Hoek (Hoek)
VVOG - Sparta Nijkerk (VVOG, Nijhuis scoort er 3, als hij mee doet)
IJsselmeervogels - Huizen (IJsselmeervogels)
pi_42598891
Bennekom - Ajax 1
Geinoord - Nunspeet 2
GVVV - Kloetinge 1
Quick Boys - Spakenburg 3
SSV '65 - Hoek 2
VVOG - Sparta Nijkerk 3
IJsselmeervogels - Huizen 1

En Dennus, kom gerust naar de derby, dat wordt weer erg gezellig.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42600832
Nee Zwart Wit is toch de volksclub van Harderwijk..Zou leuk zijn als VVOG degradeerde en Zwart Wit promoveerde... Of je komt naar VVOG tegen Nunspeet.. Maar dan Nunspeet aanmoedigen!!
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_42603499
Die kansen zit er opzich niet in. Ik ga er van uit dat VVOG niet degradeerd en zwart wit niet promoveert. We staan wel gedeeld eerste, maar dan moeten we spelers van buitenaf halen. Dit doen we niet, alleen als ze zelf willen en gratis komen spelen.

Wij spelen op het moment met van de 19 selectie spelers met 16 eigen jeugd dus niet verkeerd..!
pi_42604076
quote:
Op donderdag 12 oktober 2006 10:29 schreef Dennus-F het volgende:
Die kansen zit er opzich niet in. Ik ga er van uit dat VVOG niet degradeerd en zwart wit niet promoveert. We staan wel gedeeld eerste, maar dan moeten we spelers van buitenaf halen. Dit doen we niet, alleen als ze zelf willen en gratis komen spelen.

Wij spelen op het moment met van de 19 selectie spelers met 16 eigen jeugd dus niet verkeerd..!
Gratis?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42604798
gratis ja hehe:) voor niets natuurlijk!
pi_42604985
quote:
Op donderdag 12 oktober 2006 11:21 schreef Dennus-F het volgende:
gratis ja hehe:) voor niets natuurlijk!
In de hoofdklasse wordt dat erg lastig.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42606446
Dat klopt, volgens mij willen ze niet eens hoofdklasse spelen als ze er zo veel voor moeten doen!
pi_42662527
Hoek - IJsselmeervogels verplaatst van 28 naar 21 oktober. In verband met het afstaan van 'internationals'.

Ik ben er trouwens bij, net als morgen(straks) tegen Huizen. Leuk, tegen een aantal ex-spelers, waarvan Ruizendaal zeker op goal staat morgen.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42664404
Vandaag naar Geinoord - Nunspeet. Voor mij een onbekende tegenstander, andersom waarschijnlijk ook dus daar zal het niet aan liggen.. Feit is wel dat Nunspeet niet met het hoofd in de wolken moet gaan lopen, na de overwinning op de Vogels. Eens kijken of ze de goede lijn kunnen doortrekken. Handhaving is nog steeds het doel, en dat zal het ook blijven.

Quick Boys - Spakenburg is vandaag de topper in Hfdklasse B. Vorige week hebben de Spakenburgers rust gehad wegens het dubieuze aflasten van de wedstrijd tegen Hoek. Quick Boys dendert maar door en staat ook 1e in de stand met als topscorer Maarten Bak met 9 treffers uit 6 wedstrijden. Spakenburg zal zeker willen/moeten winnen om de aansluiting te behouden.
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_42667220
Geinoord...

Vorig jaar had de A-Side daar "ruzie" met de sponsor. Ze hadden een spandoekje opgehangen over een reclamebord. Toen kwam die vrouw aan en zei dat het doek weg moest, anders was de sponsor niet blij. Bleek ze later zelf die sponsor te zijn. Er werd gefilmd, vandaar. Maar goed, dat mens had 20 borden rond dat hele veld staan. Kwamen er zelfs twee stewards dreigen dat de A-Side geen spandoek mocht ophangen. Het was echter goed weer en daarna hing iedereen collectief zijn jas over dat reclamebord. Flauw, maar dat krijg je dan.

Wel een lastige ploeg als je ze gaat onderschatten, zoals ASWH twee keer deed vorig seizoen. Alleen zijn er inmiddels wat mannen weg daar. Als je als supporter nog wat wilt, moet je proberen Barry Roestenburg en Dennis Groenendijk gek te maken. Dikke kans dat ze dan kaarten pakken. Als ze al niet geschorst zijn. Wel een redelijk terrein trouwens.

En F1Bas, Ruizendaal is idd nummer één geworden. Dave Kuysten is onlangs opgestapt bij Huizen, de voormalige nummer één in de goal. Benieuwd of Lex en Sjoerd nog speeltijd gaan krijgen bij jullie vandaag.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_42674828


Wat een supersaaie en slechte wedstrijd. Enige pluspuntje is de drie punten en de mooie goal van Jeffrey Winter, hij scoorde beide goals trouwens.

Alexander de Jong in de basis, hij deed het als een van de weinige nog redelijk.

Knappe overwinning van Spakenburg, het wordt nog spannend aan kop.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42675202
@ MM: Dennis Groenendijk en Roestenburg waren idd geschorst voor deze wedstrijd
Geinoord kreeg vandaag opnieuw 2 rode kaarten, totaal van 5 nu ofzo.
De wedstrijd werd verder simpel gewonnen door Nunspeet met 0 - 2 mede dankzij die rode kaarten.
Voorlopig gaat het lekker en was het geen incident tegen IJsselmeervogels en Spakenburg
Doelpunten: Frank van Twillert en Arie Smit
Rockwerchter, Noorwegen, Spanje
pi_42677315
Gaat goed met Nunspeet inderdaad!!! En het zal niet waar wezen, dat ze ontbraken.... Geinoord inderdaad lekker kaarten aan het pakken.

Quick Boys verloren dus, VVOG blijft matig....

Morgen de gebruikelijke update.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_42696809
quote:
Op zaterdag 14 oktober 2006 19:25 schreef methodmich het volgende:

Morgen de gebruikelijke update.
Ben je trouwens gestopt met je verhaaltjes vooraf?

Volgend weekend het inhaalprogramma met:

Hoek - IJsselmeervogels
Bennekom - Spakenburg
Wellicht nog meer.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_42699330
Soms dan staat het programma er al. Dan vind ik het niet zo zinvol om weer te posten, ondanks de verhaaltjes.

Speeldag 7

Bennekom - AFC Ajax 2-2 (1-0)
10. 1-0 Henk van Essen 52. 2-0 Henk van Essen 53. 2-1 Jeremy Overbeek Bloem 87. 2-2 Siver Rahman

Geinoord - Nunspeet 0-2 (0-0)
55. 0-1 Frank van Twillert 75. 0-2 Arie Smit
Rood: Melvin Klomp (Geinoord, 2 x geel), Jasper Knoop (Geinoord)

GVVV - Kloetinge 2-4 (2-0)
5. 1-0 Dennis van den Berg 25. 2-0 Wouter van Hoof 53. 2-1 John Schot 58. 2-2 Daan Esser 63. 2-3 Daan Esser 90 (+2). 2-4 Daan Esser
Rood: Kevin Tom (GVVV), Joost Folmer (assistent-trainer Kloetinge)

Quick Boys - Spakenburg 1-2 (1-2)
5. 1-0 Peter Timmermans 10. 1-1 Erik Homan 40. 1-2 Mustafa Aksit
Rood: Maarten Bak (Quick Boys, 2 x geel)

SSV '65 - Hoek 1-3 (0-0)
?. 0-1 Jan Huijgens ?. 0-2 Ramazan Kesikbas ?. 1-2 Arjan Koopmans ?. 1-3 Stefan Van Dender

VVOG - Sparta Nijkerk 0-4 (0-1)
3. 0-1 Coen Zwollo 48. 0-2 Raoul Henar 63. 0-3 Stefan Frederiksen 72. 0-4 Salim Amerzgiou

IJsselmeervogels - Huizen 2-0 (1-0)
19. 1-0 Jeffrey Winter 74. 2-0 Jeffrey Winter

STAND

1. Hoek 6-16
2. Quick Boys 7-16
3. IJsselmeervogels 7-14
4. Sparta Nijkerk 7-13 (+6)
5. Nunspeet 7-13 (+3)
6. Spakenburg 5-10
7. Kloetinge 7-9
8. GVVV 7-8
9. AFC Ajax 7-6 (-6, 11 goals voor)
10. Geinoord 7-6 (-6, 8 goals voor)
11. Bennekom 6-5
12. VVOG 7-5
13. Huizen 7-4
14. SSV '65 7-3

TOPSCORERS

1. Maarten Bak (Quick Boys) 9
2. Jan Huijgens (Hoek) 8
3. Jeffrey Winter (IJsselmeervogels) 7
4. Raoul Henar (Sparta Nijkerk) 6
5. Mark Daalderop (Huizen) 5

Jeffrey Winter lijkt zijn draai te hebben gevonden bij IJsselmeervogels met weer twee goals en nu al zeven in totaal

Volgende week de inhaalmatch tussen Bennekom en Spakenburg.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_42726516
Trainer van VVOG is opgestapt.
pi_42730090
Opschoor de rest van het seizoen uitgeschakeld. Niet dat ik nu groot fan van hem ben maar toch zonde.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')