Wij hadden alleen een luizencheck, en soms een tandplakcheck, en dan moest je van die rode pilletjes zuigen, en ook al was je plak weg, bleef je de hele dag een rooie bek houden.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:35 schreef NightWhistler het volgende:
Wij hadden geen schoolmelk, maar we moesten wel elke week fluor spoelen... van dat ranzige spul wat je vooral NIET mocht doorslikken...
Okay ik beken, ik ben ze nú zelf aan het breien.quote:
Mag ik je trouwens nog even complimenteren met je übercoole avatar?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:36 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Okay ik beken, ik ben ze nú zelf aan het breien.![]()
En van die fluor heb ik nu nog zebratanden.![]()
Ik neem je niks kwalijk, toen was het immers hip, maar om dan 10-12 jaar later nog met zo'n kuif rond te lopenquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:35 schreef NightWhistler het volgende:
*Toch paar keer verliefd geweest op een meisje met zo'n kuif*![]()
Toen in 89 die Batman film uitkwam had m'n ma nog een zwarte trui voor me gebreid met heel groot dat geel-zwarte Batman logo op de borst en mouwen... ik voelde me toch stoer op het schoolpleinquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:36 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Okay ik beken, ik ben ze nú zelf aan het breien.![]()
En in de jaren 80 kwamen die goedkoop op rommelmarkten terecht, waar ze nu nog levendig verhandeld worden. Ik post wel door over Enid Blyton hoor.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Onzin. Ik had al pockets van De Vijf in de jaren 70, hoor.
Ha! Dat altijdquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:40 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Mag ik je trouwens nog even complimenteren met je übercoole avatar?
Mijn moeder breide mij ook altijd de coolste!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:42 schreef NightWhistler het volgende:
[..]
Toen in 89 die Batman film uitkwam had m'n ma nog een zwarte trui voor me gebreid met heel groot dat geel-zwarte Batman logo op de borst en mouwen... ik voelde me toch stoer op het schoolplein![]()
Yup, ik herinner me m vaag. Vrij bout.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:59 schreef DrMarten het volgende:
Ik kan me vaag ook nog iets herinneren van Bananaman ofzo. Iemand die een superheld werd als die een banaan at. Bestond dat echt of heb ik gedroomd?
JAA Jem.. dat keek ik altijd. echt niemand kent dat nog..quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 14:44 schreef Martinovibes het volgende:
Jem and the hollograms met als tegenpolem The misfits!!
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |