Hehe ja, maar ik weet ook zeker dat ik je es eerder heb gezien, dat had ik niet voor jan doedel gepostquote:Op donderdag 10 augustus 2006 21:21 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Jij was het dus wel he!
Je reageerde een paar keer op mij op FOK! (en in het fotoboek), ik had al zo'n vermoeden dat jij m'n hitman was.
Je had echt geluk, minuutje eerder of later en het was anders gelopen
Jammer van de regen trouwens, gaf helaas wat onduidelijkheid
Nahja, er is nog een hitman die dit gebouw moet zien binnen te komen
Wat was je trouwens van plan? Gewoon aanbellen en kijken wat er gebeurd?
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 17:41 schreef chip_h het volgende:
ik: "Hoi B, ik kom je neerschieten."
Mijn broertje komt je halen met de limo, fietsen is zoo passé !quote:Op donderdag 10 augustus 2006 17:47 schreef Bjoernie het volgende:
Ik moest 15 kilometer fietsen, en bij mij was de terugweg langer, omdat ik in de kleine straatjes van Blaricum verdwaald was omdat de straatnaambordjes daar in het donker amper te zien zijn
Mag ik dan ook een stukje meerijden voordat hij me neerschiet. Alsjelieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeftquote:Op donderdag 10 augustus 2006 22:57 schreef Jeffo het volgende:
[..]
Mijn broertje komt je halen met de limo, fietsen is zoo passé !
Eerst evalueren we de boel, maar als straks het managementsysteem goed werkt is er geen reden om het misschien niet vaker te doen.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 13:44 schreef GoodspeeD het volgende:
Damn. Baal er echt ontzettend van dat ik dit nu pas lees allemaal. Had graag meegedaan. Volgende is zeker pas over een jaar ofzo?
Maarja dan is het winterquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:21 schreef Rabrynil het volgende:
[..]
Eerst evalueren we de boel, maar als straks het managementsysteem goed werkt is er geen reden om het misschien niet vaker te doen.
wie weet... maar laten we niet op de dingen vooruit lopenquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:50 schreef covie het volgende:
[..]
Maarja dan is het winter![]()
Of komt er dan Fok! Snowwars
Ik neem aan dat er een lekker najaar komt. Een warm september en misschien zelfs oktober biedt mogelijkhedenquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:50 schreef covie het volgende:
[..]
Maarja dan is het winter![]()
Of komt er dan Fok! Snowwars
"oh oh"quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:38 schreef Skorpija het volgende:
Van 1 drup ben je niet af volgens mij...
Ja, en hoelang kan dat nou doorgaan zeg maar?quote:Op zondag 13 augustus 2006 02:50 schreef guitarist.nl het volgende:
Ik had me weer eens niet goed ingelezen, ik was bij mijn TG, maar hij schoot mij, ik dacht dat hij dan een punt had
Nu binnenkort weer een keer heen om hem af te maken![]()
quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:04 schreef Undergod het volgende:
[..]
BTW: ben jij een man van eind 20/begin 30 die kalend is?
jewel en dat is wat zij zeiden.quote:Op zondag 13 augustus 2006 12:47 schreef Skorpija het volgende:
[..]
![]()
I'm a goodlooking guy![]()
En zeker niet kalend![]()
Heb je niet bij je werk gevraagd hoe ik eruit zie?
Piercing in m'n rechter wenkbrauw. Kan niet missen....
(Niet dat je er wat aan hebt, want morgen lig je uit het spel)
neej hoor helemaal niet opgefokt aant werk. heb je namelijk nog gesmst met de boodschap dat ik zondag vrij had. ben natuurlijk niet zo dom om mijn werk en alles te zeggen tegen je en dan ook nog wanneer ik moet werken.quote:Op zondag 13 augustus 2006 12:39 schreef Mr.G het volgende:
Gezien ik echt een onmogelijk TG ben, heb ik besloten zelfmoord te plegen. Vorige week zat ik namelijk een paar dagen in St. Michielsgestel en daarna naar mn ouders in Zeeland gegaan. Volgende week weer Tilburg alleen dan kan ik overal in de stad rondhangen vanwege intro.
Heb nog wel een beetje mn best gedaan. Mijn TG was B_Boy. Zijn gegevens waren zo gevonden maar hij woonde wel een beetje lastig ver. Toen belde ik naar hem thuis, nam zn moeder of zus op.
ik vraag of B-Boy thuis is en ze zegt dat hij even weg is maar ik kan hem bereiken op zn mobiel. Toen gaf ze me zijn mobiel nr.
Dus ik bel hem op en zeg dat ik hem zondag wel kom opzoeken en wilde even informeren waar hij dan zoal te vinden is. Hij gaf de naam van zn werk. Even opzoeken en dat adres was ook zo gevonden. Dus ik zeg nog: let zondag maar goed op je klanten. Hij is nu helemaal opgefokt aan het wek waarschijnlijk
![]()
![]()
Gesmst? Ik heb niks gekregen hoor, had je trouwens gebeld met een vaste lijn. Heb jij je TG al overigens?quote:Op zondag 13 augustus 2006 17:12 schreef B_BOY het volgende:
[..]
neej hoor helemaal niet opgefokt aant werk. heb je namelijk nog gesmst met de boodschap dat ik zondag vrij had. ben natuurlijk niet zo dom om mijn werk en alles te zeggen tegen je en dan ook nog wanneer ik moet werken.
gesmst naar vaste lijn kan ook. dat heb ik dus gedaan.quote:Op zondag 13 augustus 2006 17:41 schreef Mr.G het volgende:
[..]
Gesmst? Ik heb niks gekregen hoor, had je trouwens gebeld met een vaste lijn. Heb jij je TG al overigens?
sletje.quote:Op zondag 13 augustus 2006 13:49 schreef boertie het volgende:
Mijn Hitman én target komen gewoon naar mij toe. Ik wist dat mijn broer mijn TG was, maar ik wist ook dat het TG van mijn broer mijn hitman was.
Ik dus ff een plannetje in elkaar gefanst om van mijn HM af te komen.![]()
Mijn broer was al een paar keer bij mij geweest, ik had hem dus zo af kunnen schieten maar dan ben ik nog niet van mijn HM af.![]()
Vrijdagavond was ik dus bij mijn broer op visite toen ik een telefoontje van het thuisfront kreeg dat er een aantal jongens rond het huis hing. Ik dus mijn broer daar opaf gestuurd. Het bleek dus idd mijn HM te zijn en dus ook het TG van mijn broer.![]()
Niet veel later kreeg ik een telefoontje van mijn broer dat hij zijn TG eliminated had en zo weer thuis kwam (waar ik natuurlijk op gwacht had) .![]()
Later op de avond toen ik naar huis ging moest het gebeuren. Ik trek mijn jas aan en zeg tegen mijn broer: Ik heb nog 1 vraagje,....*squirt*.... mag ik jouw speelcode?![]()
Oftewel in 1 avond van mijn HM af en mijn TG neergehaald![]()
![]()
Het idee bestond al zo'n 30 jaar en www.ditisdedruppel.nl werd al gespeeld voor waterwars bestond, maar dat even terzijde (check wiki op gotchaquote:Op zondag 13 augustus 2006 11:37 schreef Undergod het volgende:
Altijd jammer van een leuk idee is dat mensen het jatten, en dat dan chaos ontstaat.
"Met welk waterpistool spel doe jij mee?" Waarom niet allemaal hetzelfde?
Jammere van Ditisdedruppel is dat het allen in Amsterdam, Rotterdam en Aruba wordt gespeeld, evenals het aankomende Streetwars in Amsterdam. Als inwoner van Groningen heb ik daar niets aan, daarom vond ik het landelijk opgezette WaterWars een erg goed idee.quote:Op maandag 14 augustus 2006 14:12 schreef Pierien het volgende:
[..]
Het idee bestond al zo'n 30 jaar en www.ditisdedruppel.nl werd al gespeeld voor waterwars bestond, maar dat even terzijde (check wiki op gotcha)...
Verder lijkt "www.ditisdedruppel.nl" me best geinig, je hebt er dagen dat je met een cocktailparaplu of poncho vrij naar de kroeg kan gaan om te pilsen met mede hunters zonder afgeschoten te worden...![]()
die paar drupjes twas echt wel meerquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:45 schreef detulp050 het volgende:
Het regende en ik vond dat die drup(jes) gewoon raak waren. Geen gezeur, af is af
geweldig!!quote:Op maandag 14 augustus 2006 20:08 schreef theannelies het volgende:
jaja net weer een vette ervaring. Hyves van mijn target gevonden heeftie een advertientie tent gevraagd. nou ok dan heb ik voor deze keer een 6 pec tent voor 20 euro in de aanbieding. dus af gesproken. statie bij mij om precies de afgeproken tijd voor de deur en spuit ik hem nat niet alte erg net als bij de vorrige zie post de tulp050 maar toch goed genoeg. whahaha heb helemaal geen moeite hoeven doen alleen ff bellen. Nou maar hopen dat mijn volgende target net zo makkelijk is.
kortom iedereen in Groningen die nog in het spel is pas maar op
Het wordt nu ook in Den Haag georganiseert. Het hangt er gewoon vanaf of je minstens 70 en maximaal 250 mensen verzamel in een regio/stad, dan organiseren ze het. Maar idd landelijk is een supergoed idee voor mensen die in Lutjebroek oid wonen.quote:Op maandag 14 augustus 2006 14:21 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Jammere van Ditisdedruppel is dat het allen in Amsterdam, Rotterdam en Aruba wordt gespeeld, evenals het aankomende Streetwars in Amsterdam. Als inwoner van Groningen heb ik daar niets aan, daarom vond ik het landelijk opgezette WaterWars een erg goed idee.
Whahaha, geniaal manquote:Op maandag 14 augustus 2006 00:09 schreef Skorpija het volgende:
UnderGod, het zit ingewikkelder in elkaar dan dat jij denkt....
Ik had jou als TG. Dat weet je....
Ik zag dat jij op een fiets had geboden in V&A:
[TK] Damesfiets, nog geen jaar oud
En ik geloof dat je ook nog op een andere fiets had geboden...
Ik heb dus een plaatje van een fiets van marktplaats afgetrokken en hiero tekoop gezet:
[TK] Herenfiets
(Sraw is backwards: Wars)
Nu hoopte ik dus dat jij het zou zien en erop reageren (ik had er speciaal bijgezet dat hij in Utercht af te halen was).
Er is dus een toevoeging bij sinds gister.quote:Op zondag 20 augustus 2006 00:52 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Whahaha, geniaal man.
[edit]
Sorry voor de kick.
Dus als hij mijn TG niet was dan had hij mijn HM moeten worden, en was ik nu dood.quote:Hoi Victor,
Jij hebt NIET richard met de lange achternaam als target.
Geen idee waardoor het komt, maar Richard is aan 2 mensen toegewezen, en als tweede aan jou. ik ga dat rechtzetten, je hoort Z.s.m. van ons met een nieuw target!
--
Met vriendelijke groeten,
FOK! WaterWars 2006 crew
Peter
Je inlikken biij Biologie, die organiseren elk jaar Gotchaquote:Op maandag 14 augustus 2006 14:21 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Jammere van Ditisdedruppel is dat het allen in Amsterdam, Rotterdam en Aruba wordt gespeeld, evenals het aankomende Streetwars in Amsterdam. Als inwoner van Groningen heb ik daar niets aan, daarom vond ik het landelijk opgezette WaterWars een erg goed idee.
leef jij nog!?quote:Op maandag 21 augustus 2006 15:49 schreef 2Mini het volgende:
ik leef ook nog hè.. Tis hier al weken stil
In enschede toevallig? Zijn hier nog meer levende enscheders?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:42 schreef 2Mini het volgende:
[..]
uhu.. tuurlijk..
Net bij me TG wezen kijken, woont ie in een flat..
Wat doe jij in mijn fotoboekquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 23:33 schreef Intelligence het volgende:
[..]
In enschede toevallig? Zijn hier nog meer levende enscheders?
Ik als veteraan wil hier toch even bij vermelden dat dit gedaan wordt door Triumph des Spieles. En bv. dus niet door de sportcie ofzo.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:07 schreef anneja het volgende:
[..]
Je inlikken biij Biologie, die organiseren elk jaar Gotcha
Och hemel, daar heb ik in een grijs verleden ook nog aan meegedaanquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:07 schreef anneja het volgende:
Je inlikken biij Biologie, die organiseren elk jaar Gotcha
quote:Op maandag 4 september 2006 16:12 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ik had een geweldig verdedigingsstrategie, die door het stomme toeval van mij net naar buiten lopen en HM net op het punt staan om naar binnen te lopen helaas mis liep.
Maar het herenhuis waarin ik woon staat via zolder (en daar woon ik) in verbinding met de buren. Zodra de bel ging ging ik dus met watrepistool naar beneden via de buren om dan weer met pistool in de aanslag mijn eigen halletje binnen te stormen en een eventuele HM van achteren te kunnen beschieten (hij hopelijk op mijn voordeur lettend of ik naar beneden kwam).
Tsja, veel bezoekers zo op de stuipen gejaagd, maar mijn HM dus niet, hij hoefde nml niet aan te bellen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |