Ik zit denk tegen de 60 hoorquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:21 schreef Gamedemon het volgende:
ik heb er meer dan 30, ik heersch jullie allemaal.
De enige met meer dan 30 van jullie 3 is Ol' Dirty Bastard.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:21 schreef Gamedemon het volgende:
ik heb er meer dan 30, ik heersch jullie allemaal.
ik zit tegen de 30 toch? anders moet ik even notes gaan verzamelen, even BMH weer uitschelden ofzo, dat zijn toch de helft van mijn notesquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
De enige met meer dan 30 van jullie 3 is Ol' Dirty Bastard.
So can it...
De rest zijn allemaal brave users..
Jij hebt leuke notesquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:25 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ik zit tegen de 30 toch? anders moet ik even notes gaan verzamelen, even BMH weer uitschelden ofzo, dat zijn toch de helft van mijn notes
Ik heb er vlgs mij 1 van jouquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:43 schreef Tain het volgende:
[..]
Jij hebt leuke notesik heb alleen maar kutnotes onder andere van Fliepke
Wie nietquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:46 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik heb er vlgs mij 1 van jou
Sterker nog dat was een ban!
Dat is niet moeilijk hoor. Al was die limited edition 100 euro en was het enige verschil dat er de woorden limited edition op stonden had ik hem nog gekochtquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 15:34 schreef Morthill het volgende:
Dus 50 voor de normale editie betalen of 72 euro voor de ltd editie. kut wat een lastige keuze
Dat komt omdat je een dwaas bent.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dat is niet moeilijk hoor. Al was die limited edition 100 euro en was het enige verschil dat er de woorden limited edition op stonden had ik hem nog gekocht.
Ik ben een sucker voor limited editions. Zo heb ik de Oblivion LE gekocht nadat ik de normale al had.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:42 schreef ViezeFreddy het volgende:
[..]
Dat komt omdat je een dwaas bent.
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:45 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik ben een sucker voor limited editions. Zo heb ik de Oblivion LE gekocht nadat ik de normale al had.
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:42 schreef ViezeFreddy het volgende:
[..]
Dat komt omdat je een dwaas bent.
Welk icoontje?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 20:25 schreef BMH het volgende:
[afbeelding]
Van welk spel is dat icoontje eigenlijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |