Bereid je er goed op voor!quote:Op zondag 13 augustus 2006 20:26 schreef Bob. het volgende:
Volgende week ga ik een paar dagen bij mij zus slapen en die heeft een bad in haar huis.![]()
Kan ik voor het eerst ook eens een lushbad nemen.![]()
![]()
Shir! Jij freak!quote:Op zondag 13 augustus 2006 20:31 schreef Shirley het volgende:
[..]
Bereid je er goed op voor!
Zorg voor muziek, wat te drinken en te lezen en desnoods wat kaarsjes nog.. Vul het bad met heerlijk warm water, niet te heet. Bij een BBS hang je hem in een pantykousje onder stromend water, een bruisbal laat je in een vol bad vallen. Laat jezelf in het warme bad zakken en geniet van alle aroma's en de sensatie die door je sidderende lijf heen gaat. Dát is de kracht van een Lush bad.
Gewoonquote:
Jaquote:Op zondag 13 augustus 2006 20:35 schreef Shirley het volgende:
[..]
Whehehe... je bent gewoon jaloers omdat jij geen bad hebt.
Niet liefquote:
quote:Op zondag 13 augustus 2006 20:20 schreef p-etr-a het volgende:
Omdat ik wat dichterbij woon. En opsturen kan ook goedkoper zijn indien het door de brievenbus past. Maarja je hebt ook gelijk ik was wat impulsief en het zou al met al een hoop rompslomp opleveren.![]()
Ik heb vandaag niet gelushed... gister ook niet trouwensquote:Op zondag 13 augustus 2006 20:43 schreef Shirley het volgende:
[..]
Oké sorry. Vertel, wat was jouw Lush moment van de dag?
quote:Op zondag 13 augustus 2006 20:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik heb vandaag niet gelushed... gister ook niet trouwens.
Ik was niet thuis en ik had geen Lush bij mequote:Op zondag 13 augustus 2006 20:52 schreef Shirley het volgende:
[..]
![]()
Hoe durf je!
Nee hoor, ik moet ook bekennen dat ik niet meer iedere dag Lush.
Andere zeep en shampoo dan Lush!?quote:Op zondag 13 augustus 2006 21:00 schreef Vava het volgende:
Ik heb afgelopen weekend ook niet gelushedvandaag wel trouwens
was een nachtje weg en de inhoud van mijn toilettas niet meer gecontroleerd, zat alleen een haarborstel, tandenborstel en tandpasta in
Ik kon wel zeep en shampoo van iemand anders gebruiken gelukkig
Ja, was wel een vreemde gewaarwording trouwensquote:
Ooh komt al weer helemaal goed dus!quote:Op zondag 13 augustus 2006 20:43 schreef Ardenlyn het volgende:maakt niet uit ik vond het al hartstikke leuk dat je het wou doen!!
En door de brievenbus past het niet meer ben ik bang. Heb nu al een hoop in een lijstje staan.
Bestel gelijk van alles mee zodat ik niet weer wat vergeet.
Ga het vanavond bestellen zodra ik klaar ben met uitzoeken. Als het goed is heb ik het dan woensdag binnen![]()
Tis dus al te laat voor mijben straks denk ik heel wat euro's lichter
![]()
Maar ow wat heb ik er een zin in![]()
Ze zijn zeker ook voor je lijf, en ik heb wel gelezen dat mensen er droge huid van krijgen maar ik gebruik Sandstone en HIWTK zonder hier last van te hebben... Volgende keer als ik naar Lush ga (zeer waarschijnlijk vrijdag!) zal ik dus ook zeker andere zeepjes meenemen... En een nieuwe Honey I washed the Kids.quote:Die zeepjes die hun verkopen zoals Rock Star. Is dat nou om je handen mee te wassen of is dat ook voor je lichaam? En droogt je lijf daar niet van uit?
Hoe was je huid vóór Herbalism?quote:Op zondag 13 augustus 2006 22:09 schreef Maeghan het volgende:
Ik Lush iedere dag wel, je wil m'n gezicht niet zien zonder Herbalism
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |