Hardstikke leuk, je krijgt er een echte az sfeer meequote:Op zondag 6 augustus 2006 21:29 schreef Silenus het volgende:
Die klappertjes, hoop toch niet dat ik die dingen aantref als ik weer de Arena betreed. Mijn god zeg.
en rij 11?quote:
Ohhhhhh, mijn god. Dit meen je toch niet?quote:Op zondag 6 augustus 2006 21:24 schreef triphop_war het volgende:
[..]
argh idd...voglens mij was ik als een van de weinige met mn vaste groepje die meededen met de wave, en naast ons zat een vent die deed alsof ie wat van voetbal afwist en ons geirriteerd aankeek toen we met die "klappertjes" meebegonnen te doen..argh..kom dan gewoon niet naar een voetbal stadion!![]()
Ik hoop echt voor je dat dit sarcastisch isquote:Op zondag 6 augustus 2006 21:24 schreef triphop_war het volgende:
[..]
argh idd...voglens mij was ik als een van de weinige met mn vaste groepje die meededen met de wave, en naast ons zat een vent die deed alsof ie wat van voetbal afwist en ons geirriteerd aankeek toen we met die "klappertjes" meebegonnen te doen..argh..kom dan gewoon niet naar een voetbal stadion!![]()
quote:'Lyon scoutte Ajax-spelers'
Geschreven door Pieter Ooms op zondag, 6 augustus om 20:52
Volgens de Franse media zou Olympique Lyon tijdens het Amsterdam Tournament op de tribune hebben gezeten voor Klaas Jan Huntelaar en Edgar Manucharyan. Beide spelers kwamen in actie en dus is het afwachten of de kampioen van Frankrijk actie zal ondernemen.
Klaas Jan Huntelaar staat bij menig Europese topclub in de scoutboekjes. De aanvaller laat ook bij Ajax zien het doel makkelijk te vinden, terwijl dit bij Heerenveen, AGOVV, De Graafschap en Jong Oranje ook totaal geen probleem was. Huntelaar zou vanwege zijn leeftijd (22) een voordeel hebben op de andere kandidaten als bijvoorbeeld Trezequet.
Een andere speler die in de gaten werd gehouden was de 18-jarige Edgar Manucharyan. De buitenspeler uit Armenie kwam wegens meerdere blessures slechts vier keer in actie voor Ajax, maar liet bij Pyunik Erevan FC al een voortreffelijk indruk achter.
Als ze die twee spelers willen mogen ze de hoofdprijs betalen. 25 miljoen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:14 schreef jna het volgende:
[..]
dag Lyon, veel plezier met verder zoeken
En zolang ze de rest van het seizoen maar in Alkmaar volgen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 22:51 schreef Roeni3 het volgende:
He, als iemand die klappertjes een leuke sfeer vindt geven, so be it. Zolang diegene maar geen rasmongool is zoals er gisteren tien voor me zaten, die alleen maar kunnen zeiken en zich lam zuipen.
Huntelaar is op dit moment niet te koop. Eind van het seizoen mag ie op zn vroegst weg, voor de hoofdprijs.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:15 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Als ze die twee spelers willen mogen ze de hoofdprijs betalen. 25 miljoen.
Ze vragen zelf ook de hele tijd 30 miljoen voor Diarra enzo.
We hebben nog Charisteas in de aanbieding.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:14 schreef jna het volgende:
[..]
dag Lyon, veel plezier met verder zoeken
En dat zou minstens 20 miljoen moeten zijn.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:18 schreef devv05 het volgende:
[..]
Huntelaar is op dit moment niet te koop. Eind van het seizoen mag ie op zn vroegst weg, voor de hoofdprijs.
Dat bepaal jij jaquote:Op zondag 6 augustus 2006 23:14 schreef jna het volgende:
[..]
dag Lyon, veel plezier met verder zoeken
Eens. Maar Ajax moet wel over de twintig miljoen vragen voor Huntelaar. Waarschijnlijk krijgen ze dat ook wel.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:18 schreef devv05 het volgende:
[..]
Huntelaar is op dit moment niet te koop. Eind van het seizoen mag ie op zn vroegst weg, voor de hoofdprijs.
nou, elk jaar flierefluitend kampioen worden...quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:22 schreef koningdavid het volgende:
Net alsof Huntelaar Ajax zou willen verruilen voor Lyon![]()
Lyon is momenteel een van de grootste clubs van Europa hoor... (qua spelers)quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:22 schreef koningdavid het volgende:
Net alsof Huntelaar Ajax zou willen verruilen voor Lyon![]()
Ja, maar De Hunt (speciaal voor jouquote:Op zondag 6 augustus 2006 23:23 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Lyon is momenteel een van de grootste clubs van Europa hoor... (qua spelers)
Daar zit 'ie al!quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:24 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ja, maar De Hunt (speciaal voor jou) zal na Ajax naar een absolute topclub gaan verwacht ik.
Spelen niet in een grote competitie. Lijkt me weinig interessant voor Huntelaar. Die zal wel naar Engeland of Spanje oid gaan.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:23 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Lyon is momenteel een van de grootste clubs van Europa hoor... (qua spelers)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |