/edit: Ah, op rij vergat ik te lezenquote:Op zondag 6 augustus 2006 23:47 schreef -Wolf- het volgende:
3 keer op rij EC-I winnen. Hoeveel clubs kunnen dat zeggen? Real Madrid en wie nog meer?
Hun worden daar alleen maar kampioen omdat er een gebrek is aan concurrentie...en dan vind ik het nog een heel verschil tussen Frankrijk en noorwegen, want de competitie in Frankrijk is natuurlijk wel wat sterker. Alhoewel er na Lyon een dik gat zit richting PSG,Marseille etc. . Wat dus ook de reden is dat ze steeds kampioen wordenquote:Op zondag 6 augustus 2006 23:42 schreef daaaaan het volgende:
[..]
We hebben het hier over absolute top (zoals Lyon in Frankrijk en Rozenborg in Noorwegen) en niet over een top, want dat is Ajax natuurlijk wel.
quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:43 schreef koningdavid het volgende:
[..]
In Nederland is Ajax absolute top.
Nogmaals : Ajax is idd de succesvolste topclub (in het verleden) maar heeft gewoon teveel concurrentie van PSV en zelfs Feyenoord. Af en toe domineren ze een tijdje, maar nooit constant. Jullie halen 'absolute top' en 'succesvolste topclub' door elkaar.quote:Waarom? Omdat wij veruit de meest succesvolle Nederlandse club zijn, jaren achter elkaar Champions League spelen, en dit jaar weer gaan meedoen om de prijzen.
Nee, ik geniet als Jenner door 2 scharen zijn man uitspeelt en een prachtige voorzet geeft.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:46 schreef twi het volgende:
Maargoed, jij geniet ook van de 18 scharen van Jenner, dus we verschillen sowieso fundamenteel van mening over dit soort dingen denk ik. Frivool mag, maar je kan het overdrijven.
Natuurlijk, maar ook in Europa doet Ajax het de laatste 10 jaar niet altijd even goed.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:43 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ik vind de definitie van absolute top toch wel wat anders, daar speelt veel meer in mee dan alleen kampioenschappen in eigen land.
Dat is waar, maar nog altijd beter als de rest van de Nederlandse clubs, vandaar dat wij Neerlandsch Trots zijnquote:Op zondag 6 augustus 2006 23:52 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar ook in Europa doet Ajax het de laatste 10 jaar niet altijd even goed.
Volgens mij haal jij termen door elkaar vriend. Ik heb nergens gezegd dat Ajax NL domineert, dat zou ook bullshit zijn. Maar qua allure, historie, supporters, budget en prestaties is Nederland nog steeds absolute top of hoe je het ook wilt noemen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:51 schreef daaaaan het volgende:
Nogmaals : Ajax is idd de succesvolste topclub (in het verleden) maar heeft gewoon teveel concurrentie van PSV en zelfs Feyenoord. Af en toe domineren ze een tijdje, maar nooit constant. Jullie halen 'absolute top' en 'succesvolste topclub' door elkaar.
Hier verliest je betoog toch eigenlijk 90% aan geloofwaardigheid. Wanneer jij dingen zo in het extreme trekt (Ajax geen absolute topclub, omdat ze niet 9 van de 10 seizoenen kampioen worden), dan kan je Feyenoord niet serieus een concurrent noemen. Of uberhaupt maar een factor om rekening te houden.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:51 schreef daaaaan het volgende:
en zelfs Feyenoord.
Je moet het toch ergens over hebben?quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:53 schreef ub40_bboy het volgende:
Onzinnige discussie btw dat gelul over absolute topclub.
Van Gaal leert hem dit jaar wel het nodige af. Jenner word een goede let maar op.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:54 schreef twi het volgende:
[..]
Je moet het toch ergens over hebben?
Ik heb Jenner trouwens nog nooit slechts 2 scharen zien gebruiken. Het zijn er meestal 6 of meer.
Qua supporters?quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:53 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Volgens mij haal jij termen door elkaar vriend. Ik heb nergens gezegd dat Ajax NL domineert, dat zou ook bullshit zijn. [quote]Jij zei dat Ajax het Lyon van Nederland is, dus dat zeg je wel... [quote]Maar qua allure, historie, supporters, budget en prestaties is Nederland nog steeds absolute top of hoe je het ook wilt noemen.
Hij durft tenminste een actie te maken. Dat zie ik Rosales of De Mul nog niet eens doen. Ik had Jenner veel liever op rechtsbuiten gezien bij Ajax dit seizoen dan die twee.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:56 schreef Sethje het volgende:
Ik heb respect voor spelers als Jenner, die durven tenminste nog een actie te maken, en door je man te passeren krijg je altijd meer ruimte, dus een kans of iets dergelijks.
het probleem van Jenner is dat zijn acties behoorlijk weinig rendement hebben en hij vaak zijn acties wat geforceerd lijkt te maken, alsof "het moet". Maar dat is waarschijnlijk ook de reden dat hij bij AZ speelt en niet bij AC Milan
Jij weet ook dat Feyenoord vaak genoeg tot een aantal speelrondes voor het einde nog een concurrent voor Ajax is. De afgelopen 2 jaar hadden we zelfs boven jullie moeten eindigen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:53 schreef twi het volgende:
[..]
Hier verliest je betoog toch eigenlijk 90% aan geloofwaardigheid. Wanneer jij dingen zo in het extreme trekt (Ajax geen absolute topclub, omdat ze niet 9 van de 10 seizoenen kampioen worden), dan kan je Feyenoord niet serieus een concurrent noemen. Of uberhaupt maar een factor om rekening te houden.
Ja dat zeg ik, ik ben Pro-Jenner, had hem ook graag bij ajax gezien, alleen er moet wat meer rendement komen, maar dat leert ie vanzelf lijkt me. Het is NU nog geen topper als Andy.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:58 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Hij durft tenminste een actie te maken. Dat zie ik Rosales of De Mul nog niet eens doen. Ik had Jenner veel liever op rechtsbuiten gezien bij Ajax dit seizoen dan die twee.
Dan ben je blind.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:58 schreef ub40_bboy het volgende:
Dat zie ik Rosales of De Mul nog niet eens doen.
Heb ik nooit over gesproken, daar kwam jij de hele tijd mee aanzetten.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:57 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Qua supporters?![]()
![]()
zelfs in Zwolle worden jullie supporters nog uitgelachen
En in de rest zijn jullie de beste ja, maar PSV, AZ en Feyenoord zitten te dichtbij om hier over een Lyon in Frankrijk-situatie te spreken.
Ok sorry, dat was die andere kerel JNA ofzo, al bedoelde die het met een knipoog.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:02 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Heb ik nooit over gesproken, daar kwam jij de hele tijd mee aanzetten.![]()
Ik zeg niet dat hij nooit een goede voetballer zal worden. Ik vind wel dat hij nu niet van het niveau Ajax is, hij was afgelopen seizoen zelfs niet van het niveau Vitesse. Ik verwacht gewoon meer van een Ajax-buitenspeler dan De Mul op dit moment lijkt te kunnen bieden.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:06 schreef twi het volgende:
En ik vind, hoewel ik ook twijfel over De Mul, dat die jongen veel en veels te snel af wordt geserveerd. Zeker wanneer je kijkt naar hoe Jenner hier geprezen wordt. Jenner is potdomme bijna 23 man, en die zag je voor afgelopen seizoen helemaal nergens.
Dus om nu een jongen die 2,5 jaar op 'm achterloopt zo af te schrijven is gewoon klinkklare onzin.
Manucharyan is 18 jaar. En bij hem zie je dat hij een actie in huis heeft. In die twee jaar dat ik De Mul zie voetballen. Heb ik hem nauwelijks een mannetje voorbij zien spelen. Het enige wat hij doet is terugspelen op de middenvelders/rechtsachter.Dus ik zie geen aanknopingspunten bij De Mul waaraan je kan afleiden. Dat kan wel eens een goede gaan worden.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:06 schreef twi het volgende:
En ik vind, hoewel ik ook twijfel over De Mul, dat die jongen veel en veels te snel af wordt geserveerd. Zeker wanneer je kijkt naar hoe Jenner hier geprezen wordt. Jenner is potdomme bijna 23 man, en die zag je voor afgelopen seizoen helemaal nergens.
Dus om nu een jongen die 2,5 jaar op 'm achterloopt zo af te schrijven is gewoon klinkklare onzin.
Ik heb liever Manucharyan als linksbuiten. Perez is op dit moment gewoon in een waardeloze vorm.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:08 schreef Erwtensoep het volgende:
Perez wordt toch de linksbuiten? Waarom Manucharyan niet op rechts.
Mee eens, maar ik heb zo'n vermoeden dat hij toch in de basis start woensdag. Op zich niet erg, we kunnen naast Sneijder nog wel een speler gebruiken die van afstand kan schieten. Daar ontbreekt het bij de meeste spelers aan.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:10 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Ik heb liever Manucharyan als linksbuiten. Perez is op dit moment gewoon in een waardeloze vorm.
Inderdaad. Roger er dan bij. Heeft Gabri een beetje een trap? Geloof het niet he. Nouja, als je Roger, Perez en Sneijder om en om richting 16 laat komen om een schot te lossen, moet er op den duur wel eentje invliegen zou ik zeggen.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:16 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Mee eens, maar ik heb zo'n vermoeden dat hij toch in de basis start woensdag. Op zich niet erg, we kunnen naast Sneijder nog wel een speler gebruiken die van afstand kan schieten. Daar ontbreekt het bij de meeste spelers aan.
Lijkt mij ook niet. Is nog lang niet wedstrijdfit.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:23 schreef F1Bas het volgende:
Roger zal niet in de basis staan gok ik.
Op den duur wel, hij is niet van een Spaanse subtopper naar de eredivisie gekomen om daar op de bank te zitten.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:23 schreef F1Bas het volgende:
Roger zal niet in de basis staan gok ik.
Toch zou elke voetballer dat zonder moeite moeten kunnenquote:Op maandag 7 augustus 2006 00:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Volgens mij heeft Gabri wel een aardig schot in de benen, maar niet uitzonderlijk. Randje zestien kan hij de bal wel strak in de hoek knallen.
Klopt, maar dat valt bij velen flink tegen. Hoeveel afzwaaiers je tegenwoordig niet ziet...quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:30 schreef jna het volgende:
[..]
Toch zou elke voetballer dat zonder moeite moeten kunnen![]()
Idd, en van die kansloze schoten 20 meter over het doelquote:Op maandag 7 augustus 2006 01:05 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Klopt, maar dat valt bij velen flink tegen. Hoeveel afzwaaiers je tegenwoordig niet ziet...
Zat je net American Football te kijken of zag je ergens herhalingen van de grootste missers van Seedorf?quote:Op maandag 7 augustus 2006 01:08 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Idd, en van die kansloze schoten 20 meter over het doel
quote:Op maandag 7 augustus 2006 01:19 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Zat je net American Football te kijken of zag je ergens herhalingen van de grootste missers van Seedorf?
Perez was een van de weinige spelers die Zaterdag nog een beetje inzet toonde. Zeker na de binnenkomst van KJH hadden ze een paar mooie acties.quote:Op maandag 7 augustus 2006 00:10 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Ik heb liever Manucharyan als linksbuiten. Perez is op dit moment gewoon in een waardeloze vorm.
Dat is wel iets wat me inderdaad nog zorgen baart bij deze jongen.quote:Op maandag 7 augustus 2006 08:56 schreef Dr.Daggla het volgende:
Hoe lang is Manu eigenlijk al fit.
Kwestie van tijd voor ie weer geblesseerd raakt, me dunkt..
En ik heb een naar gevoel over woensdag.
Miteaaaaaaaaaaaaaaaaaquote:TEN CATE: „WE WETEN WAAR WE MEE BEZIG ZIJN”
AMSTERDAM, maandag
Terwijl alle voetbalclubs naar hartenlust oefenen, stapt Ajax morgenochtend al in het vliegtuig voor een zware krachtmeting. Inzet is plaatsing voor het hoofdtoernooi van de Champions League en dat is tevens de ambitieuze doelstelling van de Amsterdamse directie. Bij tegenstander FC Kopenhagen zit op dit moment alles mee, bij Ajax staan nog veel vragen open. Of de ploeg in staat is zo snel al te pieken bijvoorbeeld. Na het knappe optreden in Londen tegen Arsenal volgden drie duels tegen topclubs – Borussia Dortmund, Inter en Manchester United – zonder zege.
In een goed gevulde ArenA werd Ajax andermaal laatste op het eigen toernooi. Na de wedstrijd tegen Inter kon Henk ten Cate nog redelijk tevreden zijn. „In de eerste helft toonden we te veel ontzag, daarna stopten we die angst weg en hebben we gewoon veel beter gespeeld dan Inter.”
De volgende dag kon Ajax theoretisch het toernooi nog winnen, maar Manchester United zegevierde met 1-0 en de door elkaar gehusselde thuisclub kwam geen moment goed in de wedstrijd. Alex Ferguson riep nog wel enthousiast dat beide clubs een voorbeeld voor het voetbal waren, door met zo veel jeugdige en technisch vaardige spelers aan te treden. Ten Cate was aanzienlijk kritischer in zijn analyse.
„Zo goed als de tweede helft tegen Inter was, zo slecht was deze hele wedstrijd.
Initiatiefloos, te weinig agressie, geen lef. Het is allemaal logisch. Als je vijf, zes mensen mist, wordt het erg matig. Drie topwedstrijden in zes dagen is duidelijk te veel van het goede. Dat is jammer, want we zijn hier de gastheer van het toernooi en iedereen wil zo goed mogelijk presteren. Maar Kopenhagen zit wel al in je achterhoofd.”
Het zou echter kortzichtig zijn om Ajax aan een reeks povere oefenwedstrijden op te hangen. „Vrijdag zei ik dat ik tevreden ben met de stapjes die we maken. En dat vertrouwen ben ik een dag later niet verloren. We weten waar we mee bezig zijn”, aldus Ten Cate.
Op de vraag of hij wat ziet groeien, antwoordde Kenneth Perez gevat: „De bomen zie ik groeien…” De Deen, die veel in de belangstelling staat nu zijn vaderland weer voor hem opdoemt, relativeerde de laatste week van de voorbereiding snel. „Je ziet heel vaak dat het even niet draait en dan opeens wel. Andersom hetzelfde verhaal. Ik heb vaker een voorbereiding meegemaakt waarin weinig werd gewonnen. Dat zegt niets.”
Klaas-Jan Huntelaar werd een keer niet de gevierde man in Amsterdam. Lachwekkend was het dan ook dat hij vanwege de curieuze commerciële kronkels in de organisatie tot man van de wedstrijd kon worden uitgeroepen. Ten eerste viel hij slechts in. „En als je dan ook een penalty mist, klopt er iets niet”, aldus de Ajax-spits.
Hij maakte elf treffers in de voorbereiding en stond alleen het laatste weekeinde droog. De zelfbewuste midvoor is te nuchter om zich nu al zorgen te maken. „We staan er goed voor, zowel conditioneel als fysiek. Daarom komt Kopenhagen echt niet te vroeg, zoals hier en daar wordt beweerd. We moeten er woensdag gewoon staan.”
Op het personele vlak heeft Ten Cate weinig reden tot klagen. Roger is hersteld van een gebroken teen. Ryan Babel was het afgelopen weekeinde door een lichte blessure niet beschikbaar. Verder wacht de technische staf alleen nog op Michael Krohn-Dehli en vooral op Nicolae Mitea. De Roemeen is namelijk een kwikzilverachtige linkerspits van wie, mits hij gedurende een langere periode topfit blijft, veel wordt verwacht. Meer diepgang en aanvoer in elk geval, want daar ontbreekt het momenteel aan.
Sure knul. Wij hebben nu eenmaal veruit de grootste supportersschare van Nederland, of je het nu leuk vindt of niet.quote:Op zondag 6 augustus 2006 23:57 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Qua supporters?![]()
![]()
zelfs in Zwolle worden jullie supporters nog uitgelachen
En in de rest zijn jullie de beste ja, maar PSV, AZ en Feyenoord zitten te dichtbij om hier over een Lyon in Frankrijk-situatie te spreken.
Ander topicquote:Op maandag 7 augustus 2006 10:06 schreef devv05 het volgende:
[..]
Sure knul. Wij hebben nu eenmaal veruit de grootste supportersschare van Nederland, of je het nu leuk vindt of niet.
Verder heb ik erg moeten lachen om de rest van je opmerkingen, wat zet je jezelf en je club toch weer voor schut joh![]()
quote:Ten Cate kiest voor Ogararu, Rosales en Perez
--------------------------------------------------------------------------------
7 augustus 2006
Het basisteam van Ajax voor het duel van woensdag tegen FC Kopenhagen zal nauwelijks afwijken van de ploeg die vrijdag in de tweede helft startte tegen Internazionale. Dat meldt de Volkskrant. George Ogararu en Urby Emanuelson zullen hoogstwaarschijnlijk de backposities voor hun rekening nemen. Johnny Heitinga en Zdenek Grygera zullen de concurrentie met hen moeten aangaan.
De 26-jarige Ogararu, die deze zomer is overgekomen van Steaua Boekarest, maakte in de wedstrijd tegen Inter een goede indruk. In de defensie zal hij worden bijgestaan door de centrale verdedigers Jaap Stam en Thomas Vermaelen. Van rechts naar links zal het middenveld waarschijnlijk worden gevormd door Hedwiges Maduro, Gabri en Wesley Sneijder.
Volgens de Volkskrant is de kans klein dat Gabri, die transfervrij overkwam van Barcelona, al direct gezelschap zal krijgen van zijn landgenoot Roger. Deze 29-jarige aanwinst van Villarreal brak een teen in de voorbereiding en speelde zaterdag tegen Manchester United alleen de laatste twintig minuten mee. Roger moet eerst volledig herstellen voordat trainer Henk ten Cate hem vanaf het begin zal opstellen.
Spits Klaas-Jan Huntelaar zal in de aanval bediend moeten worden door rechtsbuiten Mauro Rosales en linksbuiten Kenneth Perez. Volgens AT5 is een zwervende rol voor Perez achter de spitsen geen optie meer voor Ten Cate. Hoewel hij niet kan terugkijken op een geslaagde presentatie aan het Amsterdamse publiek, zal Perez op de linkerflank de voorkeur krijgen boven Markus Rosenberg en Edgar Manucharyan.
Op het personele vlak heeft Ten Cate zodoende weinig reden tot klagen. Ryan Babel was het afgelopen weekeinde door een lichte blessure niet beschikbaar. Verder wacht de technische staf alleen nog op Michael Krohn-Dehli en vooral op Nicolae Mitea. Van de Roemeense linkerspits wordt dit seizoen veel verwacht.
Vermoedelijke opstelling Ajax: Stekelenburg; Ogararu, Stam, Vermaelen, Emanuelson; Maduro, Gabri, Sneijder; Rosales, Huntelaar, Perez.
Neuh.quote:
Heerlijke speler om te zienquote:Op maandag 7 augustus 2006 10:12 schreef devv05 het volgende:
[..]
Neuh.
Goeie opstelling. Al had ik misschien Manucharian laten starten. Aan de andere kant is het ook wel goed om die als extra troef achter de hand te houden.
quote:FC Kopenhagen heeft goede hoop op zeer korte termijn de Braziliaanse aanvaller Ailton José Almeida aan de selectie toe te voegen. Almeida komt over van het Zweedse Örgryte en moet de onlangs verkochte Alvaro Santos opvolgen.
Niettemin lijkt Ajax, aanstaande woensdag tegenstander van FC Kopenhagen in de voorronde van de Champions League, zich weinig zorgen te maken. De UEFA schrijft voor dat op 3 augustus reeds de spelerslijsten ingeleverd dienden te worden. Kopenhagen gaat die regel aanvechten, omdat de club meent dat het inleveren 24 uur voor de aftrap volstaat.
FC Kopenhagen zat verlegen om een extra spits door de verkoop van Alvaro Santos aan het Franse Sochaux.
We hebben niks anders dan Rosales.quote:Op maandag 7 augustus 2006 09:39 schreef HeatWave het volgende:
En ik mag hopen dat HtC WEL inziet dat Rosales gewoon helemaal niets brengt....
Ik speel nog liever met 10 man danquote:Op maandag 7 augustus 2006 10:43 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
We hebben niks anders dan Rosales.
Manucharyan, of anders nog Rosenberg en Babel (zijn allen beter op de flank...)quote:Op maandag 7 augustus 2006 10:43 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
We hebben niks anders dan Rosales.
quote:Op maandag 7 augustus 2006 10:42 schreef HeatWave het volgende:
(alleen doc was het er niet mee eens, maar die is gek).
Zegt veel over de kwaliteit van onze rechterspitsenquote:Op maandag 7 augustus 2006 10:46 schreef Dylan Dog het volgende:
Woensdag eerst uit? Spannend.
Rosales moet in het Ajax-systeem gewoon altijd spelen, is de beste rechterspits die jullie hebben.
quote:AMSTERDAM - Andy van der Meyde is zondagnacht met ernstige ademhalingsproblemen opgenomen in een ziekenhuis in Liverpool. De aanvaller van Everton is volgens diverse Engelse media onwel geworden nadat onbekenden tijdens aan avondje stappen drugs in zijn drankje hadden gedaan.
Everton bevestigt dat Van der Meyde de nacht in het ziekenhuis heeft doorgebracht, maar wil verder geen commentaar geven zolang het politieonderzoek duurt.
Van der Meyde werd volgens Britse media met een ambulance opgehaald bij zijn huis in de wijk Bebington in Liverpool. De 26-jarige vleugelspeler werd direct naar het Arrowe Park-ziekenhuis gebracht en moet daar wachten op de resultaten van een bloedonderzoek.
Een politiewoordvoerder meldde de BBC dat rond 02.40 uur een telefonische melding was binnengekomen van een vrouw die vertelde dat iemand drugs in het drankje van haar partner had gestopt. Justitie heeft een onderzoek naar de zaak ingesteld.
De voormalige aanvaller van Ajax kampt met veel blessureleed sinds hij vorig seizoen van Inter Milaan overstapte naar de club uit de Premier League. In zijn eerste jaar bij The Toffees speelde Van der Meyde niet meer dan tien competitiewedstrijden. In juni kon de 17-voudig international niet mee op een trainingskamp in de Verenigde Staten vanwege een liesblessure.
Die spelen normaal altijd op links hoor. Voor rechts hebben we gewoon bijzonder weinig opties.quote:Op maandag 7 augustus 2006 10:45 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Manucharyan, of anders nog Rosenberg en Babel (zijn allen beter op de flank...)
quote:Rosales debuteerde in het seizoen 1999/2000 voor de Argentijnse club Newell's Old Boys. In vijf seizoenen speelde hij 112 wedstrijden voor de club, waarin hij 30 goals maakte. Hij maakte hier genoeg indruk om op te worden geroepen voor het Argentijnse elftal dat meedeed aan de Olympische Zomerspelen 2004. In de finale versloeg Argentinië Paraguay met 1-0 door een goal van Carlos Tevez na een voorzet van Rosales.
Diego Maradona was zo van Rosales onder de indruk dat hij na een wedstrijd van Newell's de kleedkamer binnenliep en het shirtje van Rosales vroeg.
Waarom kan hij nu dan niet EEN goeie voorzet/pass produceren??quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:19 schreef ub40_bboy het volgende:
Check dit stukje over Mauro Rosales. Van wikipedia.
[..]
Blijkbaar, aangezien 'ie toch aardig wat assists heeft gegeven afgelopen seizoen, zeker in de laatste weken toen 'ie op dreef begon te komen.quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:23 schreef Suijk het volgende:
Oei, is de kruistocht van HW tegen Rosales nu al begonnen?
Geen idee.quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:22 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Waarom kan hij nu dan niet EEN goeie voorzet/pass produceren??
quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:23 schreef Suijk het volgende:
Oei, is de kruistocht van HW tegen Rosales nu al begonnen?
Wacht eerst maar eens af hoe hij in een goedlopend team speelt. Vrijdag speelde ie wel goed en zaterdag stond er een B-team dat in zn geheel kut speelde. Dus kap maar weer met je eigen spelers afzeiken.quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]![]()
.
Het was toch drama zaterdag? OK vrijwel heel Ajax was kut, maar toch.
Ik zal beloven hem objectief te bekijken ok?.
`quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:33 schreef devv05 het volgende:
[..]
Wacht eerst maar eens af hoe hij in een goedlopend team speelt. Vrijdag speelde ie wel goed en zaterdag stond er een B-team dat in zn geheel kut speelde. Dus kap maar weer met je eigen spelers afzeiken.
Bullshit. Hij stond met een volledig B-team te ballen. Bovendien loopt het niet lekker en daar lijden de spelers individueel ook onder. Vorig seizoen lijkt me daar wel het ultieme voorbeeld van?quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:34 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
`
Hij is één van de elf spelers dus hij is er mede verantwoordelijk voor of een elftal goed draait.
Toch is het zo, dat zag je ook vorig seizoen. Heeft ook met zelfvertrouwen te maken.quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:43 schreef HeatWave het volgende:
Dus als je medespeler de bal niet goed aan kan nemen, speel je hem maar gewoon kut?
DAS pas bullshit, of hij nou met Barca speelt, of abbekawalde B8, zijn voorzetten moeten aankomen, dat de spits er niets mee doet kan HIJ dan niets aan doen..
Voorronde te zien bij SBS6....quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:49 schreef Pritt het volgende:
Dit jaar is de NOS nog steeds de eigenaar van CL voetbal neem ik aan?
Dat is wel heel slecht inderdaad. Perez kreeg het ook al niet voor elkaar. En dat terwijl we zo gevaarlijk zijn uit dode spelmomenten als vrije trappen...quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:51 schreef BoNi het volgende:
Weet je wat ik pas onbegrijpelijk kut vind...?
Veel corners van Sneijder...! Je traint er zo veel op, je hebt zo'n geweldige trap, je hebt een aantal fantastische koppers en toch krijg je het voor elkaar om 7 (als het er geen 9 zijn) van de 10 corners echt belabberd voor te geven....
In principe zou iedere corner toch gevaarlijk moeten kunnen zijn.quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:53 schreef twi het volgende:
[..]
Dat is wel heel slecht inderdaad. Perez kreeg het ook al niet voor elkaar. En dat terwijl we zo gevaarlijk zijn uit dode spelmomenten als vrije trappen...
RTL7 toch?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |