abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 13 augustus 2006 @ 15:56:19 #226
8369 speknek
Another day another slay
pi_40766021
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 15:52 schreef BlaineDeMono het volgende:
Dommer? Heb je Bush weleens gezien dan!?!
Bush heeft een diploma aan een hoog aangeschreven, Ivy League universiteit. Chavez heeft z'n diploma niet gehaald.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_40766058
@Heiden6,

ik had al zo een donkerbruin vermoeden dat je iets anders bedoelde dan eenvoud
en het dus niet als compliment bedoelde.

Jammer dat je wel iets negatiefs zegt, en het vervolgens niet onderbouwt, al moet ik zeggen dat het me onwaarschijnlijk lijkt dat je meerdere stanpunten en artikelen hebt gelezen voordat je die mening vormde

Mijn denkwijze is toch minder 'simplistisch' dan je dan zou denken hoor, en wel degelijk ergens op gebaseerd.

Maar goed, laten we terug gaan naar het topic.
De werkelijkheid is niets anders dan je eigen interpretatie ervan
www.bewustnederland.nl
pi_40766101
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 15:52 schreef BlaineDeMono het volgende:

[..]

Dommer? Heb je Bush weleens gezien dan!?!
Chavéz komt in mijn ogen over als een wijs man, met het hart op de juiste plaats!

En hoezo schadelijker?
Leg eens uit als je wilt!?
Chávez komt over als een simpele ziel die dingen leuk weet te brengen, en met zijn sentimentalistische gewauwel stuurt hij op irrationele 'oplossingen' voor bepaalde problemen.

Bijna iedereen weet dat je met het nationaliseren van bedrijven alleen maar armoede veroorzaakt, maar als mensen maar wanhopig genoeg zijn geloven ze je wel.

Dat socialisme en populisme in het algemeen schadelijk zijn, lijkt me evident, en ga ik hier niet uitleggen.

Verder lijkt me dit nogal off topic, aangezien we niet in Venezuela wonen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_40766128
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 15:56 schreef speknek het volgende:

[..]

Bush heeft een diploma aan een hoog aangeschreven, Ivy League universiteit. Chavez heeft z'n diploma niet gehaald.
Wat wil je daarmee zeggen speknek?
Dat je alleen slim bent en verstand van zaken hebt wanneer je dus beschikt over een diploma van een hoog aangeschreven universiteit?

Ik zelf ben ook geen studiebol, maar kan van mezelf toch wel zeggen dat ik niet achterlijk ben en toch wel beetje weet hoe dingen werken.

En er zijn vast wel veel meer voorbeelden van mensen die heel wat 'wijsheid' hebben zonder dat ze een papiertje hebben.
De werkelijkheid is niets anders dan je eigen interpretatie ervan
www.bewustnederland.nl
  zondag 13 augustus 2006 @ 16:03:43 #230
8369 speknek
Another day another slay
pi_40766230
Nee, ik wil daarmee niet zeggen dat het een ijzeren wet is, alleen dat het een indicatie is. Ook dat Bush niet dom kàn zijn, als hij z'n studie aan Yale heeft afgerond. Overigens maakt hem dat ook nog niet per se een brainiac, maar toch.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  zondag 13 augustus 2006 @ 16:07:39 #231
135430 Sargon
Canes latrantes non mordent
pi_40766333
vvd/ balkenende
  zondag 13 augustus 2006 @ 16:28:24 #232
127956 Robbiej
Hit any user to continue.
pi_40766897
Heeft iemand enig idee wanneer we weer een stemwijzer kunnen verwachten?
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.
pi_40766962
Ja daar was ik ook wel benieuwd naar..
/ ¦ ¦ / ¦ ¦
  maandag 14 augustus 2006 @ 01:27:58 #234
148521 BerendBot
Is de honderd voorbij
pi_40785316
Vreemde interpretatie heeft deze partij!
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 15:00 schreef BewustNederland het volgende:
@Snelweg,

Ik wil me best nader verklaren, maar om nou de uitgebreide versie hier te plaatsen, kan je beter naar mijn website gaan en daar wat standpunten van mij over bijvoorbeeld het huidige systeem te lezen, dat maakt het wat overzichtelijker.

Heb veel uren werk in de website zitten en heel wat teksten om te lezen.

Ik wil de mensen alleen er op wijzen dat we niet noodzakelijk alle 'luxe' achter hoeven te laten om het toch beter te krijgen, maar dat we het gewoon 'anders' moeten aanpakken.

Wat eenvoudiger, en een systeem moeten bouwen die meer op vrijheid gebaseerd is, daar creeer je namelijk datgene mee wat we willen, een samenleving waar mensen gewoon het leven kunnen leiden die ze zelf willen.

Kijk maar op www.bewustnederland.nl
"Heel wat goede mannen zijn door toedoen van een vrouw onder de brug beland"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')