quote:Op zondag 6 augustus 2006 15:20 schreef PeZu het volgende:
ik begin zo langzamerhand schoon genoeg te krijgen van dit hamsterloze uitzicht
quote:Op zondag 6 augustus 2006 15:34 schreef PeZu het volgende:
we gaan in staking!!!!
wie maakt de spandoeken?
wie zet de koffie?
wie neemt de kettingen mee zodat we ons aan de hamsters vast kunnen ketenen??
en wie gijzelt wietse?
we bespreken straks wel alle details......quote:
quote:Er is een fout opgetreden bij het laden van de domein-database uit de MySQL Server. Zonder de gegevens uit deze database is het niet mogelijk u naar de juiste locatie op onze server te verwijzen.
Probeert u opnieuw de gewenste website op te vragen. Mocht dit probleem zich blijven voordoen dan betreft deze storing een serieus probleem binnen ons netwerk. Wij verzoeken u vriendelijk zo spoedig mogelijk contact met ons op te nemen via: 033 - 475 76 05 of 06 - 14 345 789. Bij voorbaar dank.
Onze excuses voor het tijdelijke ongemak.
doe mee dan!!!quote:
quote:Op zondag 6 augustus 2006 16:13 schreef spenky het volgende:
ik tikte tegen me monitor.. en hij schrok niet eens
Ik drink geen koffie, dus ik kan niet stakenquote:Op zondag 6 augustus 2006 15:34 schreef PeZu het volgende:
we gaan in staking!!!!
wie maakt de spandoeken?
wie zet de koffie?
wie neemt de kettingen mee zodat we ons aan de hamsters vast kunnen ketenen??
en wie gijzelt wietse?
Ahjoh PeZu staakt ook alleen maar omdat hij vanavond niet thuis isquote:Op zondag 6 augustus 2006 16:49 schreef Blame het volgende:
[..]
Ik drink geen koffie, dus ik kan niet staken
"niet hamsteren" kan ik wel![]()
Ik zag het alquote:Op zondag 6 augustus 2006 16:53 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Ahjoh PeZu staakt ook alleen maar omdat hij vanavond niet thuis is![]()
Veel plezier, succes en sterkte vanavondquote:Op zondag 6 augustus 2006 16:54 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Argentijn heeft meneer-de-moeilijke-eter voor gekozen![]()
Tnx...begin nu toch wel zenuwachtig te wordenquote:Op zondag 6 augustus 2006 16:57 schreef Blame het volgende:
[..]
Ik zag het al
[..]
Veel plezier, succes en sterkte vanavond
Zo kan ik het natuurlijk ook bekijkenquote:Op zondag 6 augustus 2006 17:02 schreef Blame het volgende:
Nergens voor nodig, als het niets is ga je in ieder geval naar huis met een goed gevulde maag en een gedeelde interesse voor hamsters![]()
(Dit bericht geldt ook voor PeZu uiteraard)
nee hij komt naar Delft...quote:Op zondag 6 augustus 2006 17:10 schreef Blame het volgende:
Waar gaan jullie eten? Hilversum zeker?
heb je je aansluiting in den haag nog wel dan?quote:Op zondag 6 augustus 2006 17:14 schreef PeZu het volgende:
hoi! zit lekker in d trein te fokken. .
stomme ns met hun vertraging
Of hij durft niet meerquote:Op zondag 6 augustus 2006 17:24 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
18.15 uur zou hij er zijn...maar hij staat nog steeds vast in A'foort![]()
Station is niet zo ver wegquote:Op zondag 6 augustus 2006 17:28 schreef Blame het volgende:
Wietse, kun je niet snel naar het station rennen en PeZu de cams meegeven?
Dan kunnen we vanavond genieten van de eerste date van PeZu en SOL![]()
quote:Op zondag 6 augustus 2006 17:29 schreef wietse.cc het volgende:
[..]
Station is niet zo ver wegMaar ik denk dat we die 2 lekker gezellig een privéavondje laten hebben, is het niet?
Hebben zij de hamsters al eens een privéavondje gegeven? Nee dusquote:Op zondag 6 augustus 2006 17:29 schreef wietse.cc het volgende:
[..]
Station is niet zo ver wegMaar ik denk dat we die 2 lekker gezellig een privéavondje laten hebben, is het niet?
quote:Op zondag 6 augustus 2006 17:34 schreef PeZu het volgende:
hee cams, no way
trein rijdt gvd langzaam. . . aaarg
en k durf heus wel mop! !
gewoon niet reageren verdwijnt ie vanzelf naar benedenquote:Op zondag 6 augustus 2006 17:58 schreef Blame het volgende:
Wel de OP, maar hij staat eigenlijk wel prima toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |