Als je het topic doorleest, zul je zien dat je jezelf kunt helpen. Begin maar eens bij de OP.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:22 schreef meeuwtjez het volgende:
Wil iemand mij misschien aanmelden bij NIPO? meeuwtjez [at] xs4all [dot] nl
Alvast bedankt.
Gebruik je wel de inlogcodes in dat mailtje? Want je eigen buzz-inloggegevens werken er niet bij!quote:Op maandag 2 oktober 2006 12:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ja, ik mag ook SKOEPS buzzen. Ik vind het allemaal nog maar vaag hoor. En ik kan niet inloggen...
Ik heb ook al bijna twee maanden geen nieuwe enquete van Nipo gehad. Schiet niet op zoquote:Op donderdag 28 september 2006 10:49 schreef palingboer het volgende:
Nipo ook al mailtje gestuurd of het wel helemaal normaal is dat ik geen enquetes ontvang?
Nu nog de mailtjes terug afwachten...
Over telefonie? Kreeg er vandaag 1. Was ook 10 minuutjes. Kreeg er 21 puntjes voor.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 12:24 schreef tine47 het volgende:
Van Nipo ook een poosje niets gehad; kreeg net een mail dat ik er eentje in kan vullen: duurt maar 10 minuten, dus zal wel niet zoveel opleveren...wel gisteren van pollland nog een
Wendytje, aanmelden bij NIPO kan doormiddel van een mailtje aan Capi.Home@tns-nipo.com.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 18:32 schreef wendytje het volgende:
wil ook graag bij nipo
wmfranssen<apestaartje>home<puntje>nl
ah dank uquote:Op woensdag 4 oktober 2006 09:13 schreef LotjeSpieg het volgende:
[..]
Wendytje, aanmelden bij NIPO kan doormiddel van een mailtje aan Capi.Home@tns-nipo.com.
Dezequote:
Ja hequote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:36 schreef Blueman het volgende:
Gaaaaaaaaaaaaaf apparaatje!
Uiteraardquote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:45 schreef Blueman het volgende:
Betekend wel dat ik een verslagje wil zien op ciao dan over dat apparaatje
Ken dat gevoel!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:54 schreef Syrena het volgende:
[..]
Uiteraard![]()
Ik heb meerdere dingen die ik nog wil verslaan, moet er eens voor gaan zitten.
Gefeliciteerd!!!!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:18 schreef Syrena het volgende:
[..]
Deze![]()
![]()
[afbeelding]
De Creative Zen Viosn 30 GB(niet de Vision M, die heeft een kleiner scherm)
Net vriendje gebeld, die was ook helemaal hyperIk had hem namelijk zondag mijn keuzestrijd laten zien. "Jaha, maar die andere is wel ERG VEEL duurder heh
".
Oja, net een screening van PolllandPuntloos dat wel, maar toch leuk.
staat er nu pas bijquote:05.10.2006 Bonusfonds September 2006 2500 0,010 euro 25,00 euro
Kijk dat is ook geweldig nieuws!quote:
Nog dik betaald!quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 03:35 schreef Kimske het volgende:
hm, 'slechts' 15 euro bij ciao bonusfonds.. Had dan ook maar 2 reviews geschreven..
Geld verdien je met je reviews, maar volgens mij is het bedrag dat je krijgt aan het einde van de maand WEL afhankelijk van het aantal mensen dat hem leest/beoordeeld. Daarnaast krijg je daar per dag ook nog een paar cent voor.quote:Op maandag 9 oktober 2006 13:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wie is wie bij CiaoShopping?
Anitra >> Xantha
Blueman -> Blueman
cinnamongirl >> lamaris
Furia >> MissQ
hannowannabe >> hannowannabe
Midje >> JornC17
Miki >> Elluh
Kimske >> Kimske10
LotjeSpieg >> lotjespieg
Syrene >> Jill76
Yoni >> Chell
Lucky_Strike >> wbohre
Ik heb jullie allemaal toegevoegd als mijn buddies en ben nu jullie reviews aan het beoordelen. Ik heb er ook al eentje gemaakt over de Samsung D900.
Ik snap alleen een aantal dingen niet. Waat verdien je nou precies geld mee op die site? Met reviews schrijven dus, ok. Maar ook met commentaren? Met gewoon beoordelen? En wat is een wit, groen en blauw bolletje voor je naam?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |