Die film was gewoonweg deprimerend.quote:Op zaterdag 2 september 2006 02:28 schreef Maisnon het volgende:
En het eind van Requiem for a Dream, damn dat was echt zo heftig, niet moeten janken, maar het kwam in de buurt.
ja heb ik ook gezien, echt kippenvel!! hoe gek en grof hij af en toe ook is, k heb respect voor um!quote:Op zaterdag 9 september 2006 15:09 schreef DeSiever het volgende:
Hij zong een prachtig liedje voor een doodzieke man, omdat zijn dochter dat verzoek had gedaan..
Ik bij dat stukje van Bindiquote:Op zondag 1 oktober 2006 13:21 schreef Oksel het volgende:
Ik moest huilen bij de begrafenis van Steve.
Bindi?quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:39 schreef DeSiever het volgende:
Ik ook bij Bindi..! Wat een poepie, zeg..
Ik moet altijd al traantje laten als ze video van desbetreffende familie in de bus laten zienquote:Op zondag 1 oktober 2006 19:00 schreef Wolkje het volgende:
Bij de laatste aflevering van extreme home make over (o.i.d.) rolden de tranen wel over m'n wangen, met die meisjes wiens moeder overleden was.
Dat had ik ook bij een andere aflevering ervan laatst, maar ik ging maar even mijn bril poetsen, want ik vond 't een beeeetje overdreven.quote:Op zondag 1 oktober 2006 19:00 schreef Wolkje het volgende:
Bij de laatste aflevering van extreme home make over (o.i.d.) rolden de tranen wel over m'n wangen, met die meisjes wiens moeder overleden was.
Da's het meervoud van requiem.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 19:10 schreef DeSiever het volgende:
Wat zijn requia?
Nee, die zijn verzonnen door Mozart, Verdi, Fauré, Brahms en nog wat anderen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 20:37 schreef DeSiever het volgende:
Zelf verzonnen?
Doe mij maar 'A Girl Called Eddy' en Thomas Dybdahl..
Dat is wel om te janken trouwens..quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 22:42 schreef wyccie het volgende:
Nee, heb nu de Lama's op staanNog nooit bij hoeven huilen.
Ik neem aan dat jullie deze bedoelen: http://mooiweerdeleeuw.vara.nl/terugkijken.php?id=69&soort=mooiweerquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:40 schreef bersenka het volgende:
http://www.vpro.nl/programma/zomergasten/afleveringen/12752471/
edit: oh d8 dat je de herhaling kon kijken, blijkbaar niet![]()
bij uitzending gemist dan?
Juist. Hierbij lopen de tranen toch over je wangen heen. Jaja, ik weet het de media zit er meteen bovenop, maar in essentie............quote:Op vrijdag 8 december 2006 08:35 schreef DeSiever het volgende:
Dat nieuws over Jesse.. ik heb echt heel hard gehuild, maar meer toen ik de krant las..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |