Wil je er over praten?quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 00:45 schreef static het volgende:
Jezus, het debiele gekakel hier is nog van het zelfde niveau als toen het begon. Hulde.
Zeikerd, oh heb ik je nu gekrenkt?quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 00:45 schreef static het volgende:
Jezus, het debiele gekakel hier is nog van het zelfde niveau als toen het begon. Hulde.
goh wat heb je het zwaar.quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 18:54 schreef kastanova het volgende:
De kater van het pokeravondje met collega's is nog niet eens verdwenen en dat terwijl ik over een uurtje weer ga stappen met een andere vrouwelijke collega.
En dat terwijl ik vakantie heb.
Ja man.. En het houdt voorlopig nog niet opquote:Op zaterdag 5 augustus 2006 01:47 schreef a-child-in-chains het volgende:
goh wat heb je het zwaar.
quote:
Mag ik?quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 02:27 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
[..]
Jij bent (net als ik) ook altijd moe hè?!
Zeg dan glashard dat hij dood is, zijn ze gelijk uitgeluld . . .quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 15:28 schreef Bar_en_Mar het volgende:
aaaaaaaaaaaaaaaagrh wrom bellen instanties altijd naar mij, nu weer aanbiedingen voor een complete kinderkamer.... nee meneer ik heb geen intresse..
Jammaar mevr het is zo een leuke aantrekkelijke aanbieding .
Nee meneer geen intressen
weet u het echt zeker
ja ik weet het echt zeker....
Dan stuur ik u toch nog een bon op mocht u u bedenken.....
Doet u geen moeite meneer ik heb geen intresse.
Jamaar uw zoontje is bijna 2.
Nee meneer geen intresse.![]()
gefeliciteerdquote:Op zaterdag 5 augustus 2006 16:45 schreef JeroenV het volgende:
Ik voel me jarig![]()
Ga dan ook maar weer eens gezellig doen bij de vistie ipv Fokken![]()
quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 12:51 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
Zeg dan glashard dat hij dood is, zijn ze gelijk uitgeluld . . .![]()
![]()
OT:![]()
![]()
Nou, hij zegt het wat bot maar toen ik die posting las dacht ik ook: je had jezelf minder lang kunnen kwellen, want je WEET gewoon dat telemarketeers van het vasthoudende soort zijn en dat die niet stoppen als je vage ontwijkende antwoorden geeft. Die hebben gewoon een duidelijk 'nee' nodig en of je daar dan ook nog de verklaring bij geeft moet je zelf weten.quote:
Je zal wel moeten. Heb het ook gehad toen m'n vrouw pas overleden was, werd gek gebeld. Heb gewoon glashard gezegd dat ze overleden was en toen was het opeens stil, want zelfs die telemarketeers gaan niet zo ver . . .quote:
Jaaaa, ook gezien voor de ughste keer, hij blijft goedquote:Op zaterdag 5 augustus 2006 20:12 schreef iamredleader het volgende:
Amsterdamned
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |