abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40738998
Ten tijde van Dwight Yorke hadden ze altijd een prima eerste competitiehelft. Was best een aardig team toen.

Was toen nog een tijdje een grap in Engeland, als ze gingen voorspellen. Aston Villa zou met kerst 18 punten los staan en vervolgens bijna degraderen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 12 augustus 2006 @ 20:56:22 #52
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_40747446
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 12:30 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Villa is al grijs sinds ik leef. Lijkt me echt een zaadclub om te supporten al is het shirt wel mooi
Maar jij bent dan ook te jong om de glorie tijd van Villa te kennen mety in 81 het landskampioensschap en het jaar er op de EC1. Het is een mooie (pre-)historisch club en was een van de 12 clubs die de League op zette. Ik heb op zich weinig tegen de boys in claret en blue. Maar het voetbal was de laatste paar jaar echt niet eht fraai.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_40752176
Villa - Birmingham <--- Fantastische derby's. Jammer dat we die dit jaar moeten missen tenzij ze elkaar in de FA Cup tegen komen.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 13 augustus 2006 @ 11:16:02 #54
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_40759676
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:37 schreef Ludacriss het volgende:
Villa - Birmingham <--- Fantastische derby's. Jammer dat we die dit jaar moeten missen tenzij ze elkaar in de FA Cup tegen komen.
De fans waren er vorig seizoen in de een na laatste ronde meer mee bezig dat Brum die ronde officieel degradeerde dan de eigen wedstrijd
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  zondag 13 augustus 2006 @ 14:16:10 #55
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_40763413
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:37 schreef Ludacriss het volgende:
Villa - Birmingham <--- Fantastische derby's.
Ik ben er vorig jaar geweest maar die viel zwaar tegen eik.
NAAR HET ANDERE FORUM!
pi_40763488
En ook al geen Newcastle-Sunderland en Southampton-Pompey meer.
pi_40780181
Blijven genoeg derby's over dacht ik
  donderdag 17 augustus 2006 @ 12:45:54 #58
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_40901187
quote:
Preview Premier League: Chelsea wankelt
17 augustus 2006

Titelverdediger Chelsea begint dit weekend minder zelfverzekerd aan de Premier League dan vorig seizoen. De kampioen uit Londen verloor vorige week de strijd om de Community Shield van Liverpool en oogde in dat duel traag en onsamenhangend. Coach Mourinho voorspelde na afloop een moeizame competitiestart van zijn ploeg en zei zelfs rekening te houden met puntenverlies. Hoe anders was dat vorig seizoen, toen Chelsea blaakte van zelfvertrouwen en de eerste negen wedstrijden op rij won.

De steenrijke Russische eigenaar Abramovitsj heeft de selectie van Chelsea verrijkt met twee voetballers van wereldfaam: de Duitser Ballack en de Oekraïner Sjevtsjenko. De voormalige spits van AC Milan lijkt in vorm, maar middenvelder Ballack mist mogelijk al de eerste wedstrijd tegen Manchester City wegens een heupblessure. Chelsea weekte ook Salomon Kalou los van Feyenoord.

Arjen Robben hoopt het komende seizoen weer te wervelen op de linkerflank bij Chelsea. De international is komend seizoen een van de veertien Nederlandse voetballers in de hoogste Engelse voetbaldivisie. Dirk Kuijt kwam er als laatste bij: hij tekende donderdag een vierjarig contract bij Liverpool.

Arsenal is een belangrijke titelkandidaat. De Londense club begint het seizoen in een nieuw stadion zonder de gestopte Dennis Bergkamp. Hij heeft wel Robin van Persie in de gelederen, die overloopt van ambitie en iedere wedstrijd belangrijk wil zijn.

De verliezend finalist van de Champions League zag aan het eind van het seizoen de nodige spelers vertrekken, maar de Franse spits Henry is de formatie van trainer Wenger trouw gebleven. Toch rommelt het vlak voor aanvang van de competitie nog steeds in de selectie. De Spanjaard Reyes beweert dat hij naar Real Madrid gaat en Chelsea begeert nog steeds Ashley Cole.

Liverpool heeft dit seizoen drie Nederlanders in de selectie. Naast Kuijt zijn dat Jan Kromkamp en Boudewijn Zenden. De winnaar van de Champions League in 2005 heeft met de Community Shield de eerste prijs al binnen. De club is ook al serieus actief geweest in de voorronde van de Champions League tegen Maccabi Haifa uit Israël.

Manchester United moet het seizoen beginnen zonder de geschorste vedettes Rooney en Scholes. Achterin bewaakt Edwin van der Sar het doel, maar voorin ontbreekt spits Ruud van Nistelrooij. De min of meer bij Oranje afgedankte Brabander wil bij Real Madrid zijn geschonden blazoen oppoetsen.

De club van manager Ferguson is uiteraard gegadigde voor de titel en jaagt nog steeds op de spelersmarkt naar nieuwe aanwinsten. Hargreaves zou dolgraag Bayern München inruilen voor Manchester United.

De overige Nederlanders in de Premier League: Wilfred Bouma (Aston Villa), Jerrel Hasselbaink (Charlton Athletic), Andy van der Meyde (Everton), Collins John (Fulham), George Boateng (Middlesbrough), Edgar Davids (Tottenham Hotspur), Denny Landzaat en Arjan de Zeeuw (Wigan Athletic).
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_40902109
quote:
Premier League wil minder fair play

17/8/2006 12:58

De Premier League, de instantie het Engelse profvoetbal organiseert, heeft spelers en coaches gevraagd om te stoppen met het buiten de lijnen spelen van de bal vanwege blessurebehandelingen. De organisatie wil dat scheidsrechters bepalen wanneer het spel voor een blessure wordt stilgelegd.

Het is een sportieve traditie om de bal buiten de lijnen te schieten als er een speler geblesseerd is geraakt. Maar volgens velen in de Engelse voetbalwereld wordt er de laatste jaren te veel misbruik gemaakt van deze gentlemen's agreement.

'Er waren zekere incidenten – zoals het opstootje met Martin Jol en Arsène Wenger vorig seizoen – die ons deden inzien dat het tijd was om de beslissing in handen van de scheidsrechter te leggen', verklaarde woordvoerder Dan Johnson. 'Soms werkte de vraag om de bal buiten te spelen bijna als een extra verdediger.'

Daarmee verwijst Johnson naar voorvallen waarbij spelers een blessure voorwenden om er voordeel uit te halen en de aanval van de tegenstander stil te leggen. 'Wat mensen liever niet willen zien, is dat er een aanval wordt gestopt omdat iemand naar zijn knie grijpt, en dat die speler dan een minuut later weer over het veld sprint en tackles inzet.'

Er zijn voorbeelden te over van misverstanden bij het toepassen van dit in beginsel uit sportiviteit voortgekomen herenakkoord. Zo kregen Jol en Wenger het vorig seizoen met elkaar aan de stok omdat Tottenham Hotspur had geweigerd de bal buiten te trappen nadat Arsenals Emmanuel Eboué en Gilberto Silva op elkaar waren gebotst. In de daaruit voortvloeiende aanval scoorde Robbie Keane.

Het bekendste voorbeeld dateert uit 1999 toen Marc Overmars in dienst van Arsenal niet goed had opgelet en na een blessurebehandeling van Sheffield United de bal niet teruggaf aan The Blades maar doodleuk scoorde. De Engelse voetbalbond besloot dit bekerduel zelfs over te laten spelen.
pi_40931584
Denkt iedereen aan het invullen van de toto Premier League toto 2006-2007
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_40959343
England - Premier League
August 19

12:45 Sheffield U. ? - ? Liverpool

15:00 Arsenal ? - ? Aston Villa

15:00 Everton ? - ? Watford

15:00 Newcastle U. ? - ? Wigan Athletic

15:00 Portsmouth ? - ? Blackburn R.

15:00 Reading ? - ? Middlesbrough

15:00 West Ham U. ? - ? Charlton Athletic

17:15 Bolton W. ? - ? Tottenham H.


Is dit nu CET of GMT?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_40959480
In Nederland spelen ze een uur later dus GMT
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 19 augustus 2006 @ 14:36:37 #63
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_40967898
leuk dat het weer begonnen is
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_40967940
Go L'pool.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_40967983
0-0 bij rust.
  zaterdag 19 augustus 2006 @ 14:40:19 #66
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_40967999
Liverpool
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_40968379
1-0 Sheffield.
pi_40968394
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 14:53 schreef Butra het volgende:
1-0 Sheffield.
PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_40968398
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_40968436
Tjezis, slecht verdedigd zeg.
pi_40968595
Liverpool, wat doe je.
  zaterdag 19 augustus 2006 @ 15:12:10 #72
37966 TimoBasso
Vai Vai,we need Bayliss
pi_40968895
Wat een stunt ...


Na Go Rovers!
SKB | Michel Fabrizio | Noriyuki Haga
MotoGP | World Champion 2006 Nicky Hayden | World Champion 2007 Casey Stoner
Alice Team | Mika Kallio | Niccolò Canepa
pi_40969006
Penalty Liverpool. Gerrard werd licht geraakt denk ik.
pi_40969020
Fowlerrrrr.
1-1.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')