how are you today?quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 10:58 schreef Metro2005 het volgende:
Blijkbaarik was net te laat geloof ik
Gaat wel hoor, beetje moe nog maar verder wel goed.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:01 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
how are you today?
Leuk wat je over je kat vertelde. Ik herken dat, ik heb ook echt een band met mijn meissies. Vanmorgen nog een goed gesprek met mijn Bepjegehad. Ze geeft me echt altijd antwoord met veel 'prrrrtjes' en 'mewtjes'
![]()
Wat is daar mis mee danquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:07 schreef Atuniel het volgende:
Er is op dit moment trouwens een discussie gaande in het Feedback topic, over manier van modereren en ideen om het anders te gaan doen.
Misschien dat mensen ook een idee hebben en dat willen neerzetten?
Beter dan gisteren gelukkigquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:05 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Gaat wel hoor, beetje moe nog maar verder wel goed.
Kat van mij is stronteigenwijs maar wel cool. Je kunt letterlijk vragen aan haar wat ze wil en dan gaat ze direct aan de slag om je proberen uit te leggen wat ze wil (tegen de deur aan staan als ze naar buiten wil, achter je reet aanlopen als je de keuken ingaat als ze honger heeft, voor de woonkamerdeur demonstratief gaan zitten als ze wil krabben aan de voordeur maten dat soort dingetjes
![]()
En ze verwelkomt me elke ochtend door voor de woonkamer deur te gaan zitten en luid miauwend naar buiten te stormen de gang op als ik de deur open doe![]()
En dat houdt niet op voordat ik d'r aangehaald heb.
En tja, alleen tv kijken kan ook niet. Dan komt ze direct op schoot liggen![]()
Hoest met jou vandaag?
Maar die van jouw is veeeeel mooier....Die draak!!quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 10:58 schreef Metro2005 het volgende:
Blijkbaarik was net te laat geloof ik
Die van mij krijgt overdag brokjes en 's avonds anderhalve eetlepel natvoer voor de afwisseling.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:17 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Beter dan gisteren gelukkig
Praat me niet over eigenwijs, die van mij kunnen er ook wat van. En dat voor je voeten lopen iddik stond laatst nog op Bea's staart omdat ik haar niet had gezien, ik schrok me rot. 'Loop dan ook niet zo voor m'n voeten!', riep ik, maar wel snel mijn meissie optillen en aaien en troosten natuurlijk
![]()
Soms verstaan ze me ook echt. Normaliter krijgen ze 'verantwoorde' brokken maar nu met die hitte krijgen ze ook 'natvoer', en hun favoriet zijn die zakjes van Sheba met filet en saus erin. Laatst zat ik op de bank en riep ze, willen jullie lekker filetje? Komen ze allebei aangerend met veel geprrr en kopjes geven, alsof ze precies wisten wat ik zei. En nee, ze hadden geen honger want er stonden nog brokken.![]()
Goed om even van je te horen Droomquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:32 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik kom binnenkort weer meedoen.
Even mezelf straffen omdat ik zo tegen Nokwanda deed dus, voel me gewoon niet okey erbij dus ook. En tis niet eens mezelf straffen tis gewoon een slecht gevoel als ik weer eens te ver ga met alles.
Maar dat zit erin gebakken soms, die stress die ik al 29 jaar met me meedraag, soms barst hier de bom en dan is het helemaal niet persoonlijk bedoeld. Tis gewoon die hoge druk die af en toe te veel is.
Nu is de druk er weer vanaf omdat ik weer bezig ben met vinden van rust en antwoorden en nog meer.
Maar ik ben er binnenkort weer van de partij![]()
Ben nog steeds bezig met zoeken naar antwoorden dus, en ik vind ook antwoorden.
Verder zit ik verspreid over fok! te schrijven de laatste tijd, topics opzoeken die me aanspreken om mijn visie en zicht te verruimen.
Zoals het topic dat gaat over 2012 en het einde van het huidige bestaan. Heb ik daar een gedachte over dan schrijf ik het liever in het betreffende topic omdat ik dan sneller een verdergaande discussie krijg.
Hier zal ik meer gaan praten over het weer en koffie drinken en biertjes drinken. Ik laat voortaan mijn visies elders zien en ook zal ik vaker een topic openen weer.
Prettig dag allemaal
En nowkanda, sorry van toen. Was even mezelf niet zoals het topic hier zegt. Soms verlies ik mezelf in deze jungle.
Nee, dat geloof ik ook niet, fijn dat je er weer even bentquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:37 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Goed om even van je te horen Droom![]()
Maak het niet te zwaar allemaal hoor, zo erg was het volgens mij nou ook weer niet en ik geloof ook niet dat er nog iemand boos is ofzo
Ben soms serieus bezig de hele tijd dus. En dan neem ik fouten van mezelf dus ook serieus. Maar goed, fouten leer je van ook weer.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 11:37 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Goed om even van je te horen Droom![]()
Maak het niet te zwaar allemaal hoor, zo erg was het volgens mij nou ook weer niet en ik geloof ook niet dat er nog iemand boos is ofzo
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 12:17 schreef senesta het volgende:
[..]
Nee, dat geloof ik ook niet, fijn dat je er weer even bent![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |