Nee, van mij mag hij in Buenos Aimeresfoort blijven...quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:36 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ga je een aanval doen op het huis van Diego?
Dat ligt meer hierquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:36 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Ga je een aanval doen op het huis van Diego?
Er zijn wel eens mensen die mij reisadvies vragen en vragen wat iets kostquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 00:15 schreef Fogel het volgende:
Wat is het nut van achteraf nog weten wat iets ooit een keer gekost heeft? (ik wil alleen bonnetjes hebben bij dingen die garantie hebben...)
Helaas voor je, ze vertrekken morgen weer. Hoewel, één van de twee dames komt wellicht eind augustus terug, om samen met mij nog een weekje in Bariloche te skiën en daarna nog een paar dagen (en nachtenquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 19:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Eens kijken of Flipsen mij dit keer wel uitnodigd :´)
Beter.quote:
De oude.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 15:30 schreef k_man het volgende:
Over auto's gesproken... let je op Jag?
Van mijn auto staan geen foto's meer online, maar het is er zo een:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Niet deze dus, maar wel dit model en deze kleur. Andere velgen en ander interieur.
Die zie je inderdaad ook steeds vaker rijden. In Oslo een aantal gezien en hier in Rotterdam rijden er ook een paar rond.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:42 schreef k_man het volgende:
Over duur gesproken... kom ik net thuis, staat er zoiets voor de deur;
[afbeelding]
Val ik alsnog in het niet.
Dat is alsnog beter dan zo'n vrouwen SLK.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:41 schreef k_man het volgende:
Die zijn veel duurder grapjas.
Leuke Continental GT.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:42 schreef k_man het volgende:
Over duur gesproken... kom ik net thuis, staat er zoiets voor de deur;
[afbeelding]
Val ik alsnog in het niet.
Beter een ster in je voorruit dan een ster op je motorkap, toch ?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 18:58 schreef Jaguarized het volgende:
Dat is alsnog beter dan zo'n vrouwen SLK.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |