Ah, het werd net leuk...quote:Op vrijdag 8 december 2006 19:22 schreef Bos81 het volgende:
Kunnen de heren Cultheld en DIegoArmandoMaradona stoppen met dit soort "ruzies" ?
En MethodMich laat dat soort opmerkingen ook maar achterwege
Graag gedaan
Ik heb geen idee en ik heb ook geen mening over spelers die ik nooit live gezien hebquote:Op vrijdag 8 december 2006 19:21 schreef methodmich het volgende:
Waar is jouw lijstje DAM? Want dat zal ongetwijfeld foutloos zijn geweest, exclusief de spelling dan.
Ik denk niet dat die dit jaar al gaat doorbreken, maar een goeie iddquote:Op vrijdag 8 december 2006 19:23 schreef Radegast het volgende:
Anyhoe, heeft iemand Jordy Buijs al genoemd?
Dan heeft ie wel een erg lange brandduur.quote:Op vrijdag 8 december 2006 21:28 schreef paultjuhhh het volgende:
Fortune is nog steeds de verassing van het seizoen
Kloptquote:Op vrijdag 8 december 2006 21:36 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dan heeft ie wel een erg lange brandduur.![]()
Die rechtsbuiten van RBC vind ik wel ok, Duplan ofzo.quote:Op zaterdag 9 december 2006 11:45 schreef methodmich het volgende:
Wie is de verrassing van de eerste divisie tot nu toe, vinden jullie?
Benji Martha maakt zeker kans. Doelpunt 8 en 9 gisteren weer.
Je post het en prompt valt ie in. Weinig overtuigend trouwens, dat dan weer wel.quote:Op donderdag 7 december 2006 20:01 schreef methodmich het volgende:
Van Polen, Van Manen en Veenstra speelden nog niks.
Amrabat van Omniworld.quote:Op zondag 10 december 2006 01:28 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Die rechtsbuiten van RBC vind ik wel ok, Duplan ofzo.
En waar speelt Rogier Veenstra dan?quote:Op zondag 10 december 2006 16:53 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En ik maar denken dat het om de eredivisie ging
quote:Op maandag 11 december 2006 00:32 schreef koningdavid het volgende:
Mendes da Silva is voor mij misschien nog wel de grootste verassing.
Wat een klassespeler. Basis van Oranje (punt-naar-achteren) als je het mij vraagt.
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 13:18 schreef Zwoerd het volgende:
Afonso gaat nu echt doorbreken bij Twente.
Na Simons de beste controleur van de Eredivisie, maar dat was wel te verwachten gezien de rest van de concurrentiequote:Op maandag 11 december 2006 00:32 schreef koningdavid het volgende:
Mendes da Silva is voor mij misschien nog wel de grootste verassing.
Wat een klassespeler. Basis van Oranje (punt-naar-achteren) als je het mij vraagt.
Op PSV (en AZ natuurlijk) na kun je alle "rijke" clubs van Nederland verwijten dat ze hem niet gehaald hebben. Als vorig jaar al duidelijk te zien was hoe hij bijv. een hele goede speler als Schaars in zijn zak had zitten, dan vraag ik me af of Feyenoord, Heerenveen en Ajax niet hebben liggen slapen. Mendes da Silva is natuurlijk veel beter dan Gabri en Lucius en zeker niet duurder.quote:Op maandag 11 december 2006 19:28 schreef Dos37 het volgende:
Mendes da Silva speelt heel goed idd. Die hadden ze bij ajax niet moeten laten lopen destijds.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |