Lyon denkt toch nog steeds dat ze een Europese topclub zijn, elk jaar weer gezeik met spelers die de club ontgroeid zijn. Het mag dan in eigen land een topclub zijn, maar het is dan ook de Franse competitie en buiten eigen land behoren ze enkel tot de subtop.quote:Diarra boos: 'Lyon vraagt 35 miljoen voor mij'
16/8/2006 10:13
Mahamadou Diarra wil naar Real Madrid. Olympique Lyon frustreert de wens van voormalige Vitesse-middenvelder door vast te houden aan een afkoopsom van 35 miljoen euro.
'Het moge duidelijk zijn dat ik naar Real wil', zegt Diarra in L'Equipe over de concrete interesse uit Madrid. De Malinees bevestigt dat de Spaanse club contact heeft gezocht met Olympique Lyon over een transfer. 'De reactie was dat er alleen een oplossing komt als er een cheque van 35 miljoen euro wordt meegebracht.'
Zeker omdat voorzitter Jean-Michel Aulas vakantie viert, zit Diarra tot zijn eigen ongenoegen in de wachtkamer. 'Ik heb bij Aulas mijn wens neergelegd naar Real te vertrekken. Maar blijkbaar heeft hij dat niet gehoord. Ik kan niet begrijpen dat ze mij deze kans ontnemen door 35 miljoen te vragen.'
Diarra wil snel uitsluitsel hebben over zijn toekomst. 'Als de situatie donderdag niet is opgehelderd, zal ik zeggen wat ik ervan denk.' De 25-jarige Malinees is bezig aan zijn vijfde seizoen in dienst van Olympique Lyon. De Franse kampioen nam de middenvelder in 2002 over van Vitesse, waar hij drie seizoenen speelde.
Ja.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 14:06 schreef Ricky_ het volgende:
Krijgt Vitesse ook nog een percentage van het transferbedrag?
Waarschijnlijk nummer 16, nu nog van Gravesen maar die gaat hopelijk naar Celtic.quote:Op maandag 21 augustus 2006 16:51 schreef vitessezuid113 het volgende:
iemand een idee welk nummer hij krijgt bij Real.
Inderdaad, daar heb ik ook nog nooit van gehoord.quote:Op maandag 21 augustus 2006 18:28 schreef jojomen4 het volgende:
Waarom zou Ruud nummer 9 krijgen?
Je bedoelt.. "ik ben geen groot fan (ipv van ookquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:37 schreef DeVinger het volgende:
Yeah, ik ben geen groot van Real, maar Real is voor Diarra is een geweldige transfer natuurlijk
Dat wil ik net zeggen.. ik zie het gezicht van Ronaldo als die te horen zou krijgen dat Ruudje negen krijgt.quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:42 schreef WeebI het volgende:
[..]
Inderdaad, daar heb ik ook nog nooit van gehoord.
Grote kans dat - als Ronaldo weggaat - Ruud wel nummer 9 krijgt, maar als Ronaldo blijft houdt ie ook gewoon nummer 9 hoor.
Nummer 21 komt waarschijnlijk ook vrij, en wellicht 6 ook.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |