Mwah valt mee als het goed is anders dan mag het niet verkocht worden.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:39 schreef Gluckskafer het volgende:
Dat chemische spul brandt toch je huid weg?
Nee, het "brandt" je haren weg. Je kan het na een minuut of zoveel zo van je lijf af schrapen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:39 schreef Gluckskafer het volgende:
Dat chemische spul brandt toch je huid weg?
quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:42 schreef CrazyTaxi het volgende:
Lekker laten groeien, het is de natuur - dat moet je haar gang laten gaan.![]()
Die kennen TS van zijn andere topics.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:42 schreef Coolgoza het volgende:
Enne de gasten die gelijk over transseksuele vriendinnetjes en andere ongein beginnen:
Dus in theorie hoef ik me dan niet meer te scheren?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 14:06 schreef nr100 het volgende:
Veet heeft voor zowel de gevoelige huid (bikinilijn en gezicht)
mag ik ff lachenquote:Op zaterdag 29 juli 2006 14:11 schreef PeterFdeVries het volgende:
ik heb dat eigen merk van de etos wel eens gebruikt. Wilde borsthaar weghalen en dacht toen voor de grap, laat ik ook mn okselhaar eens weghalen. (schijn je minder te gaan zweten als je (daar) minder haar hebt) nu komt de grote tip. Krijg het niet in je oog, want dan loop je minstens 2 dagen met een pleister op je oog. En als je over een kartbaan moet rennen en springen (wat mn job is) dan is dat knap lastig ineens kan ik mededelen. Ooh wat ben ik soms ook een sukkel
Dat mannen hun okselhaar ook weghalen is een goede ontwikkeling. Je zweet inderdaad een stuk minder en als je wel zweet, is het zo weg, in tegenstelling tot die bos shag waarin het zweet lekker blijft hangen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 14:11 schreef PeterFdeVries het volgende:
ik heb dat eigen merk van de etos wel eens gebruikt. Wilde borsthaar weghalen en dacht toen voor de grap, laat ik ook mn okselhaar eens weghalen. (schijn je minder te gaan zweten als je (daar) minder haar hebt) nu komt de grote tip. Krijg het niet in je oog, want dan loop je minstens 2 dagen met een pleister op je oog. En als je over een kartbaan moet rennen en springen (wat mn job is) dan is dat knap lastig ineens kan ik mededelen. Ooh wat ben ik soms ook een sukkel
Dude, je gaat toch niet je ballen epileren!quote:Op maandag 31 juli 2006 19:28 schreef Walek het volgende:
De creme gebruik ik voor mijn oksels, een dag glad en dan mag het weer een stukje groeien. Het voordeel t.o.v. scheren of tondeuse is dat de stoppels niet zo scherp zijn.
Koude harsstrips voor een paar stukjes rug. Heb je wel hulp bij nodig (een keer zelf geprobeerd, geirriteerde huid vol bloedvlekjes) maar dat kan heel gezellig zijn
.
Qua ballen en onderkant schacht is een scheermes het makkelijkste, epileren is nog beter (wel met pincet) maar een voor een kost je wat tijd. Wel kan je van epileren weer een leuk spelletje maken.
Niet met zo'n electrisch apparaat nee, haar voor haar uittrekken werkt perfect.quote:Op maandag 31 juli 2006 19:37 schreef Molluck het volgende:
[..]
Dude, je gaat toch niet je ballen epileren!![]()
Waar kun je die strips halen? Merk/prijs?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:34 schreef aaipod het volgende:
Me vriendin heeft voor de 'grap' 3 week geleden zo'n harsstrip op me been gedaan. Heb nu net weer wat stoppeltjes. Die 4-week-glad reclame liegt er niet om
Jaquote:Op maandag 31 juli 2006 20:07 schreef DeSiever het volgende:
Cool.. heel pijnlijk?
Ja, dat is goed. Jij weet hoe het moet hè?quote:Op maandag 31 juli 2006 20:09 schreef Ticootje het volgende:
hmmmz, mag ik het doen???? ik ben wel een beetje sadistisch... Je voelt het wel dus....
Natuurlijk wel met de richting van de haren mee en als het de eerste keer niet goed gaat niet direct nog een keer proberen. Als je het er snel aftrekt valt de pijn ook wel mee. Het is even een handigheidje maar dan heb je wel wat.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:11 schreef Syrena het volgende:
[..]
JaHeel Erg. En als je stug haar hebt, dan lig je dus pijn te lijden voor niks, dan ruk je er net drie haren en je opperhuid mee weg
waardoor je blijft zitten met een kale plek, nog steeds harig, en een hoop rare rooie bulten
En pijn. Vergeet de pijn niet
![]()
Maar dat vergeet je na drie maanden weer, en dan denk je...Harsstrips...laat ik dat nog eens proberenEn dan weer zie boven.
Dude, ik probeer al jaren te harsen, mijn haar is te stug ervoor. Het moet trouwens tegen de richting in, anders trek je ze niet uit. Scheren moet je met de haren mee doen anders krijg je ook bulten.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:41 schreef Walek het volgende:
[..]
Natuurlijk wel met de richting van de haren mee en als het de eerste keer niet goed gaat niet direct nog een keer proberen. Als je het er snel aftrekt valt de pijn ook wel mee. Het is even een handigheidje maar dan heb je wel wat.
Jaquote:Op maandag 31 juli 2006 20:57 schreef DeSiever het volgende:
Syrena.. wil niet te persoonlijk worden, maar je bedoelt dat je bikini-lijnhaar te stug is?
Droog scheren met talkpoeder!quote:Op maandag 31 juli 2006 21:14 schreef Syrena het volgende:
[..]
JaHet is echt erg, zal wel van het scheren komen. Ik had gedacht door een tijdje ontharingscreme te gebruiken dat het dan wat zachter zou worden en ik weer eens een harsstripje ertegenaan kon gooien.
Kennelijk was het nog te vroeg. Of die tactiek werkt gewoon niet. En toen heb ik uit pure nijdigheid maar weer een mes ter hand genomen en omdat ik nijdig was ook nog eens tegen de haartjes in geschoren![]()
Ik neem maar veel pareo's mee op vakantie....Overigens moet ik ontharingscreme ook al 20 minuten laten zitten, anders werkt ook dat niet eens.
I'm hairy![]()
Met de richting mee.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:45 schreef Syrena het volgende:
[..]
Dude, ik probeer al jaren te harsen, mijn haar is te stug ervoor. Het moet trouwens tegen de richting in, anders trek je ze niet uit. Scheren moet je met de haren mee doen anders krijg je ook bulten.
Het doet zeer, het plakt, je krijgt rooie bulten, kortom....Maar ik geef niet op, ik heb nog zes strips liggen en die gaan op
Alleen dan wel in de winter ofzo.
Vriend houdt wel van glad. Helaasquote:Op maandag 31 juli 2006 21:32 schreef DeSiever het volgende:
Hm... dat wordt van veel scheren alleen maar stugger natuurlijk. Mijn borsthaar bij voorbeeld is niet stug, maar ik weet niet zeker of ik dat weg wil hebben.
Um.. oksels werkt niet echt met een strip, dat blijf ik gewoon met Veet doen...
'private area' hoeft voor mij niet helemaal glad (ook bij vrouwen niet trouwens) dus trim ik gewoon.
Nu weet ik niet meer wat ik laatst gedaan heb met harsenquote:Op maandag 31 juli 2006 21:36 schreef Walek het volgende:
[..]
Met de richting mee.
Stel je voor, de haarwortel zit links en de haar gaat nog een stukje naar rechts door de huid. Als je dan boven de huid de haar naar links gaat trekken maakt de haar een u-bocht naar het haarzakje. De haar werkt dan een beetje als zo'n draad om kaas te snijden en je krijgt rode puntjes.
Als je de haar naar rechts trekt is de haar helemaal recht en trek je alles zonder problemen uit het haarzakje.
Qua scheren heb je gedeeltelijk gelijk. Tegen de richting in geeft meer kans op ingegroeide haren maar alleen als het een weinig geschoren deel van het lichaam betreft. Als ik mijn baardgroei niet tegen de richting in scheer is het niet glad en dat is nog nooit een probleem geweest. Elders wel.
Ik vond de Kruidvatters wel fijn, er kwam tenminste iets van haar mee.quote:Op maandag 31 juli 2006 21:39 schreef DeSiever het volgende:
Hahaha.. (auw @ je laatste zin!)
Ik houd wel van gladde benen en gladde oksels bij vrouwen, maar verzorgd beetje fur down there.. vind ik fijner dan helemaal niets.. ook mooier om te zien, maar ook fijner vooral..
Is er nog een bepaald merk voor die strips? (Iemand die wil helpen?)
Jaquote:Op maandag 31 juli 2006 21:55 schreef DeSiever het volgende:
*noteert Kruidvat (eigen merk?)
Ja, alleen op de venusheuvel, a.u.b...
klopt, de andersom theorie klonk wel geloofwaardig maar klopt niet. Als je met de haarrichting mee trekt is de kans groter dat je de haar uit de hars trekt i.p.v. uit je huid, dan blijft hij dus gewoon zitten omdat je niet genoeg grip hebt.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 13:22 schreef Syrena het volgende:
Nog even nagekeken, bij harsen dus gewoon de strip tegen de haargroei in van je huid trekken. Ik had dus wel gelijkAls je naar de Veet reclame kijkt zie je ook dat ze die tegen de richting in van d'r been trekken.
Harsresten weghalen met olie, babyolie ofzo. Zeep werkt niet kwam ik net achter![]()
Ben ondertussen maar aan het epileren geslagen, de enige manier om die stugge krengen weg te krijgen. Kwart voor elf vanavond heb ik m'n trein naar Shiphol, moet goedkomen![]()
Tnx!! Ik ben nog niet op de helftquote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:48 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
klopt, de andersom theorie klonk wel geloofwaardig maar klopt niet. Als je met de haarrichting mee trekt is de kans groter dat je de haar uit de hars trekt i.p.v. uit je huid, dan blijft hij dus gewoon zitten omdat je niet genoeg grip hebt.
Succes met epileren en fijne vakantie!![]()
Ik heb ook wat haar op mijn rug en wil dat af en toe ook wel eens weghalen (voor hetzwemmen ofzo). Hoe krijg ik dat het best weg. De rug is best nog wel een moeilijk te ontharen gebied.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 16:33 schreef Uhmmie het volgende:
Hmm ik hoorde laatst iemand die dat gebruikte voor op zn rug
En daar dus hele brandplekken aan over hield
Leuk spul hoor dat veet
Volgens de verpakking niet. Maar als je érg goed oplet met de inwerktijd en na afloop érg goed oplet dat álle, maar dan ook álle restjes weg zijn, dan werkt het prima.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 13:20 schreef piere het volgende:
kan dat op je ballen dan?
Aan een vriend(in) vragen...quote:Op woensdag 2 augustus 2006 16:35 schreef kijkmij het volgende:
[..]
Ik heb ook wat haar op mijn rug en wil dat af en toe ook wel eens weghalen (voor hetzwemmen ofzo). Hoe krijg ik dat het best weg. De rug is best nog wel een moeilijk te ontharen gebied.
Nee idioot, aan een vriend of vriendin vragen of die je kan helpenquote:Op zondag 6 augustus 2006 00:33 schreef DeSiever het volgende:
vriendin met haar op haar rug? ...
Gelukkig ben je niet gefrustreerd. Geez..quote:Op zondag 6 augustus 2006 00:42 schreef Molluck het volgende:
[..]
Nee idioot, aan een vriend of vriendin vragen of die je kan helpen
Foto's?quote:Op maandag 28 augustus 2006 14:13 schreef DeSiever het volgende:
Ik ben nu helemaal glad.. ziet er echt lekker uit.. ik houd het zo
Whaha..quote:Op maandag 28 augustus 2006 22:40 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Foto's?
[edit]
Laat maar, net even profiel bestudeerd...
wat dacht je van de schoonheidsspecialistequote:Op maandag 31 juli 2006 21:14 schreef Syrena het volgende:
[..]
JaHet is echt erg, zal wel van het scheren komen. Ik had gedacht door een tijdje ontharingscreme te gebruiken dat het dan wat zachter zou worden en ik weer eens een harsstripje ertegenaan kon gooien.
Kennelijk was het nog te vroeg. Of die tactiek werkt gewoon niet. En toen heb ik uit pure nijdigheid maar weer een mes ter hand genomen en omdat ik nijdig was ook nog eens tegen de haartjes in geschoren![]()
Ik neem maar veel pareo's mee op vakantie....Overigens moet ik ontharingscreme ook al 20 minuten laten zitten, anders werkt ook dat niet eens.
I'm hairy![]()
quote:Op woensdag 30 augustus 2006 16:06 schreef Nachtdier het volgende:
Dus ook de beharing op de armen moet weg?
Hoe doe jij dat weg dan?quote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:57 schreef Nachtdier het volgende:
Welke beharing wordt een man geacht weg te halen eigenlijk?
Konthaar is smerig, dat haal ik dus weg. Maar om dat te harsen? Brrr...
Stel je voor, stoppels op je armen.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 16:06 schreef Nachtdier het volgende:
Dus ook de beharing op de armen moet weg?
Ik heb nooit iets gemerkt van een verminderde werking???quote:Op dinsdag 7 november 2006 12:19 schreef DeSiever het volgende:
Ik heb het nu 4 keer gebruikt/gedaan, maar het effect wordt al steeds minder. Help!
Ja maar dan m'n bikinilijn.quote:Op woensdag 29 november 2006 21:15 schreef Ltd. het volgende:
Heeft nog iemand last van uitslag na het scheren? Die uitslag blijft dan ook nog lang bij mij ..![]()
gaat over rughaar scheren
Ja. Er zat natuurlijk nog steeds wat van de zomerquote:Op zaterdag 2 december 2006 20:02 schreef Ltd. het volgende:
Dus Syrena, toen jij je geschoren had met babyolie had je geen / minder uitslag?
Jeuk kan ik wel mee leven, dat zie je niet zo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |