ja en dat ziet er zo goor uit, net alsof hun hoofdhuid super vettig isquote:Op vrijdag 28 juli 2006 01:28 schreef Nega het volgende:
Je haar beweegt dan echt niet mee, dan ligt er gewoon gel op je hoofd...
Dat zal je ff moeten vragenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 01:31 schreef misantropia het volgende:
[..]
ja en dat ziet er zo goor uit, net alsof hun hoofdhuid super vettig is![]()
waarom, ik wil van iemand weten die dit doet waarom!
Terug naar de schoolbanken jijquote:Op vrijdag 28 juli 2006 01:23 schreef misantropia het volgende:
dat gel
Jij bent dan ook een half wijf....quote:Op vrijdag 28 juli 2006 02:59 schreef Haruhi het volgende:
Ik smeer er dan alleen babyolie of haarlotion in, dat houdt mijn hoofdhuid gezond
dit zou een leuke reactie zijn in een boel R&P topicsquote:Op vrijdag 28 juli 2006 01:35 schreef Godlike02 het volgende:
Hoe moet ik nou weten wat die debiel die jij ziet lopen denkt.![]()
Dat is viesquote:Op vrijdag 28 juli 2006 08:33 schreef eyebrow het volgende:
zonder gel ziet het er zo droog uit. met gel krijg je meer een wet-look. niet zo'n droge standaard kort kapsel
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:01 schreef Lempke het volgende:
Pam! Je haar danst
Goede deductie. Dus omdat ik niet wil dat er allemaal huidschilfer van mijn kop waaien ben ik een wijf. Aha.quote:
Nou, ik vind het meer een inductie. Mannen die lotion smeren zijn gewoon wijven.. Het zogenaamde syllogisme, als je toch met dure woorden begint te smijten.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:52 schreef Haruhi het volgende:
[..]
Goede deductie. Dus omdat ik niet wil dat er allemaal huidschilfer van mijn kop waaien ben ik een wijf. Aha.
dan is het dus gewoon te lang.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:10 schreef Komakie het volgende:
soms gaat gemilimeterd haar er pluizig uit zien. Dat is ook geen gezicht.
je bedoeld gel op je hoofdhuid zodat het eruit ziet alsof je supervet vies haar heb een een vette huidquote:Op vrijdag 28 juli 2006 08:50 schreef eyebrow het volgende:
ja dat droge haar is idd vies. daarom doen mensen er wel eens gel
idd stelletje prutsersquote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:59 schreef DennisMoore het volgende:
Kleine stekeltjes vs pluizig...
Als het echt gemillimeterd is, dan zié je het niet eens wanneer je er gel in smeert.
Hippiequote:Op vrijdag 28 juli 2006 20:10 schreef Maethor_Veleg het volgende:
zowiezo, gemillimeterd haar
Lang haar
Denk dat dat gewoon een erin gesleten zinnetje is, net zoals 'anders nog iets?' bij de bakkerquote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:52 schreef Argento het volgende:
Bij mij gaat ook altijd de tondeuse erover heen en dan vraagt de kapster ook steevast of ik er nog gel in wil. Mijn wedervraag is dan altijd: welk effect tracht je daarmee te bereiken? Ja, dat weet ze dan ook niet. Geen gel voor mij dus.
Je weet dat een tondeuse kopen en het zelf doen op den deur velen malen goedkoper is?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:52 schreef Argento het volgende:
Bij mij gaat ook altijd de tondeuse erover heen en dan vraagt de kapster ook steevast of ik er nog gel in wil. Mijn wedervraag is dan altijd: welk effect tracht je daarmee te bereiken? Ja, dat weet ze dan ook niet. Geen gel voor mij dus.
Mannen met lang haar is zo vorige eeuw.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |