Weet je wat het is. Je kwam zo van 'ik wil ook meedoen', terwijl je nog maar net komt kijken. Niet dat je slecht bent ofzo. Ook gelijk je maps op de server willen enzo. Wij hadden niet door dat je last had van lag. Maak je niet druk kerel.quote:Op zondag 30 juli 2006 19:56 schreef Remmiej het volgende:
oldbie snap niets meer van je hoor..
je reageerde egt vel hard tegen me op terwijl ik niets deed.
wtf bedoel je nou dan..
ik had gewoon lag. my god wat erg
Klein dingetje aan toe te voegen: je zeurt veel.quote:Op zondag 30 juli 2006 20:49 schreef e-wok het volgende:
[..]
Weet je wat het is. Je kwam zo van 'ik wil ook meedoen', terwijl je nog maar net komt kijken. Niet dat je slecht bent ofzo. Ook gelijk je maps op de server willen enzo. Wij hadden niet door dat je last had van lag.
Ik meld me bij deze aan.quote:Op zondag 30 juli 2006 21:06 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Klein dingetje aan toe te voegen: je zeurt veel.
Volgende keer wil {XL} uit RSA tegen ons. Zij hebben maar 7 rijders dus dat kan niet fout gaan.....als ze op tijd zijn tenminste
Dit was de eerste en dat was te merkenquote:Op zondag 30 juli 2006 21:07 schreef Def1987 het volgende:
werd idd een zooitje na een tijd. Daarom stopte ik ook. reed meer voor me eigen pr's dan om te winnen![]()
En dan nog iets :
Ik ben nog niet zo lang bij Fok en weet niet hoeveel wars jullie hiervoor hebben gespeeld maar is het niet beter om gewoon ons op clanbase te registreren en daar wars te spelen , want die funwars zijn wel leuk als je niks te doen hebt maar je speelt niet echt 100% ( vind ik dan ) en sommige komen niet of laat opdagen terwijl je op bijv een clanbase dat in mindere mate hebt en daar speel je tenminste nog voor iets.
En de tracks vind ik wel leuk op de server om pr's te rijden maar ik verlang stiekem toch wel naar de pro tracks.![]()
Ik vind 't stukken leuker om Fok tracks en tracks van de tegenstander te rijden. Dat kan niet met clanbase toch?quote:Op zondag 30 juli 2006 21:07 schreef Def1987 het volgende:
werd idd een zooitje na een tijd. Daarom stopte ik ook. reed meer voor me eigen pr's dan om te winnen![]()
En dan nog iets :
Ik ben nog niet zo lang bij Fok en weet niet hoeveel wars jullie hiervoor hebben gespeeld maar is het niet beter om gewoon ons op clanbase te registreren en daar wars te spelen , want die funwars zijn wel leuk als je niks te doen hebt maar je speelt niet echt 100% ( vind ik dan ) en sommige komen niet of laat opdagen terwijl je op bijv een clanbase dat in mindere mate hebt en daar speel je tenminste nog voor iets.
En de tracks vind ik wel leuk op de server om pr's te rijden maar ik verlang stiekem toch wel naar de pro tracks.![]()
Ik meld me ook aanquote:Op zondag 30 juli 2006 21:08 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Ik meld me bij deze aan.
Volgende keer iets beter regelen idd, ook met de tegenstander want dat schoot ook niet echt op.
Heb me wel vermaakt tho, laatste paat banen met 10 vs. 10 ongeveer ging wel lekker.
Even over de [Fok!] banen,
Das wel jammer danquote:Op zondag 30 juli 2006 21:09 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ik ben tegen clanbase omdat je dan idd NADEO en ESWC tracks moet spelen. Dat is niet echt iets voor mij en daar zal ik dan ook niet aan meedoen als het zover komt.
Hmz dat wordt een zooitje, als je 8 vs 8 krijgt, dan krijg je weer dat alleen de 8 beste mee mogen doen ofzo?quote:Op zondag 30 juli 2006 21:10 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ik meld me ook aan
Hier zijn de gasten van {XL} te vinden en te spreken....het zijn er 8 trouwens
Ok, maar ik zet de banen wel liever ook bij mijn eigen account, omdat ik ze tog zelf heb gemaaktquote:Op zondag 30 juli 2006 21:11 schreef Evil_Koekje het volgende:
Deze nog maar een keer, iemand het er mee eens/oneens?
[afbeelding]Even over de [Fok!] banen,
zoals die er nu al zijn van Leroy en Insane, en Weebel en Oldbie bijvoorbeeld (als ik het goed heb)
Het lijkt me goed om die allemaal te gaan posten onder het Fok account op tmx? Djoszee heeft die account geloof ik aangemaakt, dus dat zal ook de enige zijn met een wachtwoord denk ik. Moeten we dat even regelen.
http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=usershow&id=276185#auto is de url btw.
Anyways, ik meld dit even omdat er ondertussen aardig wat [Fok!]tracks (in de maak) zijn. Mooie verzameling hebben we dan bij elkaar.![]()
Het lijkt me btw handig als je de tracks dan niet ook nog bij je eigen account post? Alleen een verwijzing naar de Fok tracks oid?
Def op clanbase wordt er zowiezo amper nog gereden, vooral nu de spring cup voorbij is, zijn er amper nog wars, en als die er al zijn is dat 2vs2.. die 5vs5 ladder is al weken geen match meer gespeeldquote:Op zondag 30 juli 2006 21:17 schreef Def1987 het volgende:
[..]
Das wel jammer dan![]()
Het is niet zo dat ik die tracks niet leuk vind op de fok server , speel er juist graag op , maar aangezien ik het veel leuker vind op banen zonder loopings / grote jumps zijn de nadeo en eswc tracks natuurlijk voor mij erg fun om op te rijden.
Wat wil je dan? Dat wij met 20 tegen 8 gaan rijden? Dat werkt toch ook niet?quote:Op zondag 30 juli 2006 21:21 schreef WinIT het volgende:
[..]
Hmz dat wordt een zooitje, als je 8 vs 8 krijgt, dan krijg je weer dat alleen de 8 beste mee mogen doen ofzo?![]()
en dan krijg je daar weer gezeik over![]()
quote:Op zondag 30 juli 2006 21:33 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ohja, ik heb de server trouwens graag opgezet vanavond hoor.....
damnit.....kwam het in beeld ofzo??quote:Op zondag 30 juli 2006 21:37 schreef -tK- het volgende:
[..]
![]()
Toch merkten we het af en toe wel dat je porno aan het leeche was, maarja dat was geen ramp![]()
![]()
Ja daar heb je gelijk in, maar vind die tracks gewoon leuker om op te rijden en daar word nog een ranking bijgehouden ( alhoewel je daar niks aan heb als elke clan inactive is danquote:Op zondag 30 juli 2006 21:23 schreef -tK- het volgende:
[..]
Def op clanbase wordt er zowiezo amper nog gereden, vooral nu de spring cup voorbij is, zijn er amper nog wars, en als die er al zijn is dat 2vs2.. die 5vs5 ladder is al weken geen match meer gespeeld
Kan je nogbeter naar esl.eu gaan..
Ik zal beide wars regelen dus denk ik dat ik lekker aan beide mee mag doen.quote:Op zondag 30 juli 2006 22:48 schreef wOot_ het volgende:
ik kijk wel op de war tegen .exe uit, want die gasten zijn echt goed, en enkele spelen al een tijdje op onze servers en zijn nu bezig met top5recs te zetten. dus ik wil zeker tegen .exe daarvoor wil ik best XL overslaan
edit: 5 punten per baan is erg veel. na 3 punten is het al duidelijk wie de betere is op die baan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |