Jawel zeker welquote:Op woensdag 26 juli 2006 17:00 schreef PLAE@ het volgende:
En nu hoor ik verdomme fox kids of jetix of weet ik veel wat. Als je 15 bent kijk je daar toch niet meer naar.
Het doet pijn aan je oren![]()
Ja, ik ergerde me ook echt dood aan die P.Diddy..die gast heeft echt te veel hoogmoed en ook echt tegen een blank meisje: Je danst echt goed, als een zwart meisje. Hallooo alsof alleen donkere mensen goed kunnen dansen of zoquote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:17 schreef Komakie het volgende:
[..]
ohw
Heb de overblijfselen niet gezien. Viel me alleen op dat die puffy diddy daddy papadop elke keer blanke meisje weg stuurde omdat ze "niet konden dansen als een negerin of konden zingen als een negerin" of iets in die richting. Stoorde ik me mateloos aan...
Jep idd.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 14:24 schreef Miss-V het volgende:
[..]
Ja, ik ergerde me ook echt dood aan die P.Diddy..die gast heeft echt te veel hoogmoed en ook echt tegen een blank meisje: Je danst echt goed, als een zwart meisje. Hallooo alsof alleen donkere mensen goed kunnen dansen of zo![]()
Dan moet je eens kijken dan zie je waarom ze meedoenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 14:51 schreef Natalie het volgende:
Sean Combs, of hoe ie zichzelf ook noemt, wordt sowieso veel te hoog ingeschat. Snap niet waarom er überhaupt mensen meedoen aan dat programma. Hopen beroemd te worden? Kom op, leer een beroep.
Jaaaaaaaa Sweet 16 is echt TE erg. Die kinderen komen later echt in de problemen als ze geen geld van hun pappie krijgen als ze volwassen zijn. En ze denken allemaal dat ze zo knap zijnquote:Op vrijdag 28 juli 2006 14:58 schreef StarGazer het volgende:
Mtv
Sweet 16....dat slaat echt alles. Van die oververwende arrogante amerikaanse sletten die op een "groots" manier hun 16e verjaardag gaan vieren. En allemaal krijgen ze een auto![]()
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:15 schreef Maikuuul het volgende:
You're performance
Hoe noemt Sean Puffy Puff P. Daddy Diddy Dodi Al Fayed Combs zich tegenwoordig eigenlijk?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 20:05 schreef Maethor_Veleg het volgende:
P-diddy wil gewoon voor elk van typetje zijn gespleten persoonlijkheid een lekker wijf om te noiken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |