dat is het standaartquote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:29 schreef Plastic_Power het volgende:
[..]
Die witte plek moet nog even dichtgesoept worden![]()
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 09:51 schreef KaMo het volgende:
Na de fotoshoot bij het ravijn pakt maikuuul zijn kartonnen vriend weer op om mee te nemen naar de volgende hotspot
[afbeelding]
Die van KaMo was leukerquote:Op zaterdag 29 juli 2006 11:19 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
Boh gek, toensjus ben ik met zoeen man in de bosjes geweest bij de ENCI-groeve. Hij droegde een string, jeweets. Volgens die gare n00b van hetzelfde merk als G-ster, zoeen vuilak.![]()
[afbeelding]
O.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 11:27 schreef B4CO het volgende:
Die van KaMo was leuker
welkom enne kun jij me via maail of googleTalk een cursus fotosoep geven?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 14:46 schreef Blame het volgende:
Laat ik mijn eerste post op Fok maar beginnen met een fotosoepje
De Maikuuulalama!
[afbeelding]
emn neme 1 grote pan, vul deze 3/4 met water, verwarm deze langzaam, voeg hier aan toe de cd-rom adobe phostoshhop, en dan de te bwerken foto's dan aan de kook brengen, foto's extraheren et volia de gewenste fotosoep is daarquote:Op zaterdag 29 juli 2006 15:28 schreef welkominspace het volgende:
[..]
welkom enne kun jij me via maail of googleTalk een cursus fotosoep geven?
ik heb trial versiequote:Op zaterdag 29 juli 2006 15:33 schreef PeZu het volgende:
[..]
emn neme 1 grote pan, vul deze 3/4 met water, verwarm deze langzaam, voeg hier aan toe de cd-rom adobe phostoshhop, en dan de te bwerken foto's dan aan de kook brengen, foto's extraheren et volia de gewenste fotosoep is daar
* SamStar zegt iets met torrents....quote:Op zaterdag 29 juli 2006 16:02 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ik heb trial versieheb vast nog wel ergens cd'tje liggen maar weet niet waar
Die is echt gaaf gemaaktquote:Op zaterdag 29 juli 2006 14:46 schreef Blame het volgende:
Laat ik mijn eerste post op Fok maar beginnen met een fotosoepje
De Maikuuulalama!
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 29 juli 2006 11:19 schreef Alberto_Vermicelli het volgende:
Boh gek, toensjus ben ik met zoeen man in de bosjes geweest bij de ENCI-groeve. Hij droegde een string, jeweets. Volgens die gare n00b van hetzelfde merk als G-ster, zoeen vuilak.![]()
[afbeelding]
hendig sjiek je topic dichtquote:Op zaterdag 29 juli 2006 18:36 schreef arneaux het volgende:
Eigenlijk moet Maikuuul gewoon Mod worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |