Bij Mecca Beach kwam ik altijd. Dat is een leuke tentquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:00 schreef moemoe het volgende:
Ik ben niet zo bekend in Scheveningen, maar na wat surfen kwam ik 3 tenten tegen die wel leuk zouden kunnen zijn om af te spreken.
Mecca Beach, de Karavaan en Beach Lounge.
Kent iemand 1 van deze tenten? Vertel vertel.
We gaan er gewoon een beetje voor liggen. Degenen die willen, kunnen daar drankjes en eten halen en degenen die dat niet willen of kunnen betalen nemen een koelbox mee.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:26 schreef Rnej het volgende:
[..]
ummm
je wil bij een strandtent afspreken?... dan betaal je je krom aan drankjes...
Gewoon komen, ik ken ook niemand personlijk.quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:13 schreef Miracle_Drug het volgende:
Ik woon zeer dicht bij Scheveningen maar ik ken geen enkele fokker eigenlijk goed genoeg voor een meeting.. Maar veel plezier gewenst![]()
nee ok .. ik weiger die falers daar geld te geven namelijkquote:Op woensdag 26 juli 2006 18:15 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
We gaan er gewoon een beetje voor liggen. Degenen die willen, kunnen daar drankjes en eten halen en degenen die dat niet willen of kunnen betalen nemen een koelbox mee.![]()
Dat was wel de bedoeling, wie neem je er allemaal voor meequote:Op woensdag 26 juli 2006 19:05 schreef admiraal_anaal het volgende:
Gaan we dan dronken worden en sex op het strand hebbenhetero en lesbi-sex dan he
De Karavaan is de laatste uit het rijtje he? (de meest noordelijke) Dat lijkt me wel een leuke alternatieve tent, maar Mecca Beach vind ik ook ok hoor... Waar zat die ook alweer pdl?quote:Op woensdag 26 juli 2006 15:00 schreef moemoe het volgende:
Ik ben niet zo bekend in Scheveningen, maar na wat surfen kwam ik 3 tenten tegen die wel leuk zouden kunnen zijn om af te spreken.
Mecca Beach, de Karavaan en Beach Lounge.
Kent iemand 1 van deze tenten? Vertel vertel.
Zij komt niet, kom net bij der vandaanquote:Op woensdag 26 juli 2006 18:00 schreef Quara het volgende:
[..]
Kom jij ook?![]()
:*:*
Kan je daar een beetje goed parkeren?
[..]
Kom gewoonAls het niets is dan ga je gewoon weer
Jep, volgens mijn genealogie woonden mijn voorouders daar 200 jaar geledenquote:Op woensdag 26 juli 2006 19:46 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Zij komt niet, kom net bij der vandaan
Iemand die uit regio groningen komt ?
Het is handig om op 1 centrale plek af te spreken, je hoeft daarna natuurlijk niet daar drankjes te kopen. Zelf drinken meenemen is het goedkoopst, maar als verzamelplek om 17.00 uur ofzo lijkt dat me wel het bestequote:Op woensdag 26 juli 2006 15:26 schreef Rnej het volgende:
[..]
ummm
je wil bij een strandtent afspreken?... dan betaal je je krom aan drankjes...
het zou ook wel handig zijn als we afspreken wat die centrale plek is dan, misschienquote:Op woensdag 26 juli 2006 19:57 schreef moemoe het volgende:
[..]
Het is handig om op 1 centrale plek af te spreken, je hoeft daarna natuurlijk niet daar drankjes te kopen. Zelf drinken meenemen is het goedkoopst, maar als verzamelplek om 17.00 uur ofzo lijkt dat me wel het beste.
Dat zou 1 van die 3 tenten kunnen zijnquote:Op woensdag 26 juli 2006 19:59 schreef remlof het volgende:
[..]
het zou ook wel handig zijn als we afspreken wat die centrale plek is dan, misschien
ik hoor het al weer, ik bel welquote:Op woensdag 26 juli 2006 20:00 schreef moemoe het volgende:
[..]
Dat zou 1 van die 3 tenten kunnen zijn.
quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:01 schreef Sebasser het volgende:
Welke 3 ?
Zou eventueel kunnen, kom maar op met je ideetjesquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:00 schreef moemoe het volgende:
Ik ben niet zo bekend in Scheveningen, maar na wat surfen kwam ik 3 tenten tegen die wel leuk zouden kunnen zijn om af te spreken.
Mecca Beach, de Karavaan en Beach Lounge.
Kent iemand 1 van deze tenten? Vertel vertel.
Je staat erbijquote:Op woensdag 26 juli 2006 20:12 schreef the_witch het volgende:
Ik ben er alweer niet bij en ik heb nog gezegd dat ik komt!!!!
Nee, kijk maarquote:Op woensdag 26 juli 2006 20:14 schreef Sebasser het volgende:
je hebt nog gezegd dat je hebt gekomt ? [afbeelding]
quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:18 schreef The_Forcer het volgende:
-edit-
Wie wat waar wanneer waarom welke en hoe?quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:19 schreef Sebasser het volgende:
-edat-
we kwamen elkaar tegen bij de -edah-.quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:20 schreef moemoe het volgende:
[..]
[..]
Wie wat waar wanneer waarom welke en hoe?
-edoh-quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:24 schreef Sebasser het volgende:
[..]
we kwamen elkaar tegen bij de -edah-.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |