abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40412585
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 10:50 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Even kort, (ik ben zo blij met het weer, er zijn een aantal wolken boven Rome komen drijven, in tegenstelling tot gisteren, tropisch!)

Avocado plus citroen zeep
Mint zeepje (heel mooie kleur blauw)

Pina Colada-lucht Jelly
Sinaasappel Jelly (niet als Happy, veel frisser!)

Ik hoop niet dat alles inmiddels gesmolten is, maar goed, dat zien we thuis wel weer.
Ik ben alle Lushwinkels overigens per ongeluk tegengekomen (niet dat ik er perse naartoe wilde gaan, en dat maakt het allemaal extra leuker!)

Pina colade jellie

Leuk dat je daar zo super ontvangen werd SS16!
  woensdag 2 augustus 2006 @ 12:24:41 #152
119783 JacMar
Marije dus ;-)
pi_40414690
quote:
[Avocado plus citroen zeep
Mint zeepje (heel mooie kleur blauw)

Pina Colada-lucht Jelly
Sinaasappel Jelly (niet als Happy, veel frisser!)
Dat klinkt erg goed allemaal!
pi_40414725
Klinkt inderdaad erg lekker!
Gek op mooie kleding.
pi_40419525
Ik ben even alle kleine stukjes zeep die ik nog had liggen aan het opgebruiken. Sandstone is dus al op, een flesje Snow Fairy is leeg en nu ben ik begonnen aan een reepje Snowcake. Hij bleef eerst niet zo goed hangen, maar ik heb nu echt een hele walm om me heen hangen M'n vader rook het ook al op de douche. Nog even en ik begin mezelf op te eten
Tap tap tap
  woensdag 2 augustus 2006 @ 17:23:29 #155
119783 JacMar
Marije dus ;-)
pi_40424338
Ik ben gisteren in bad geweest met de Italiaanse bathmelt (Caramella d'Acqua Dolce)




Ik vond het niet zo'n succes

Anitra heb je mijn mailtje gelezen?
pi_40424440
Er staan nieuwe jellies op lush.co.uk
Sanity is (not) statistical
pi_40424824
ik ruik nog steeds naar snow cake
Tap tap tap
pi_40425144
Ik vond in Rome de winkel bij het Campo dei Fiori wel de schattigste, die in het winkelcentrum was nogal aan de kleine kant en die hadden ook niet zo heel veel.

Ik ben ook niet meer zo hebberig als in het begin maar als er nieuwe dingen zijn ben ik wel nieuwsgierig verder idd aanvullen van de beste producten
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_40425261
Wat leuk SS16!!

Ik heb nog steeds wel dat de nieuwe producten gaan kriebelen maar ik heb ook al dingen overboord gegooid zoals de haarproducten. Mijn haar werd sneller vet en het trok dus zo de verf eruit. Ook de ballistics zijn niks voor mij.

Mijn blijvertjes zijn toch wel:

Hiwtk
Sympathy
Aquamarina
The Olive Branch
en veel bbs-en
Go hard or go home
pi_40425314
ik vind de shampoo bars wel tof, maar gewoon te duur. ruim ¤7 voor zo'n klont gaat me iets te ver, vooral als gewone shampoo hetzelfde effect bereikt en ik er olive branch of snow fairy doorheen kan mikken.
Tap tap tap
pi_40425370
Mijn Coolaulin is op en dat is maar goed ook. Heb het de hele fles door de kans gegeven, maar onder de douche blijft het stinken vind ik. Naderhand ruikt hij lekker naar cocos.
Laats zei iemand bij het uitgaan tegen me: 'Jij drinkt toch Malibu Cola?' Eeehm, nee, ik denk dat je mijn haar ruikt
Als het goed is hebben mijn vriendinnetjes Americain Dream meegenomen, dus ik ben erg benieuwd. Hopelijk ruikt die wel lekker onder de douche.
Mijn eerste stuk HIWTK is nu op, heb nog een stuk liggen en er is een nieuwe onderweg...

Ik hoop binnenkort een nieuw autootje te kopen en ik denk dat ik dan samen met mijn mama eens even naar Haarlem tour ofzo

Bij mij begint het nu ook wel een beetje af te zwakken. Struinde ik eerst ook nog iedere dag de Lushsite af, dat is nu wel afgenomen. Ik heb het er ook niet meer zo veel over. Toch blijft het erg lekker spul om te gebruiken!
My kingdom for a kiss upon his shoulder...
pi_40425385
Prijs van de shampoo vind ik nog wel meevallen hoor! Het is zeker niet goedkoop maar ik doe wel lang met een stuk shampoo.
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_40425424
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 18:11 schreef Sade het volgende:
Laats zei iemand bij het uitgaan tegen me: 'Jij drinkt toch Malibu Cola?' Eeehm, nee, ik denk dat je mijn haar ruikt
Dat heb ik ook een keer gehad, ik had 's morgens mijn haar gewassen met New shampoo, 's middags op mijn werk vraagt een collega of ik kaneelthee aan het drinken was
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
  woensdag 2 augustus 2006 @ 18:19:58 #164
119783 JacMar
Marije dus ;-)
pi_40425505
quote:
[Ik ben ook niet meer zo hebberig als in het begin maar als er nieuwe dingen zijn ben ik wel nieuwsgierig verder idd aanvullen van de beste producten
Ik ben ook niet zo heel erg hebberig meer..Nieuwe dingen wil ik wel graag proberen! En ik vind de bbsen erg lekker!
Mijn favorieten:

Big
Veganese
Dream cream
Figs 'n leaves
Karma
Happy
The olive branch
Tramp
Snowfairy
Snowcake

Toch best nog wel veel
pi_40425575
Mensen om me heen lijken niet te merken dat ik naar Lush ruik geloof ik. Ik krijg er nooit opmerkingen over in ieder geval.

Ik ben vanochtend vreemdgegaan met Inecto kokosscrub en ik heb er geen spijt van =P
Sanity is (not) statistical
pi_40426240
Een shamppoblok is goedkoper dan en gewoon flessen shampoo hoor! Met zo'n bar doe ik toch wel een maand en dan word hij elke dag gebruikt en zelfs soms 2 keer. Met een fles shampo doe ik iets meer dan een week. Dus mij krijg je echt niet meer aan de vloeibare shampoo!

Bij nieuwe dingen begint het hier ook te kriebelen, zoals ik die nieuwe jellies vandaag zag staan en dat terwijl ik jellies erg onhandig vind En zoals op het UK-forum die party's ben ik soms ook erg hebberig. Vooral met de aankomende party

kokosscrub klinkt lekker Maeghan, ik heb momenteel nogal een kokos-tik
pi_40426257
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 10:35 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik heb hetzelfde hoor .

Ben veel minder "fan". Er zijn een aantal producten die ik erg lekker vind en er wel in blijven hier, maar de drang om alsmaar meer te kopen of constant op de site te neuzen is er echt veel en veel minder.
Op een gegeven moment kan het ook niet meer uit natuurlijk...

Ik ben heel blij dat ik zo lang na moet denken over wat ik ga kopen (aangezien ik pas over 2 weken met m'n OV-kaart naar Amsterdam ga, anders is het te prijzig). Dan valt er al een hoop af en kan ik intussen ook bij de gewone drogist een scrub gekocht voor m'n voeten die lekker ruikt + goed werkt en die wel iets goedkoper is.
pi_40426277
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 18:53 schreef Anitra het volgende:
Een shamppoblok is goedkoper dan en gewoon flessen shampoo hoor! Met zo'n bar doe ik toch wel een maand en dan word hij elke dag gebruikt en zelfs soms 2 keer. Met een fles shampo doe ik iets meer dan een week. Dus mij krijg je echt niet meer aan de vloeibare shampoo!
Met hoe veel mensen gebruik je die dan? Gewone flessen shampoo van 300 ml gaan hier met 2 personen een maand mee.
pi_40428057
Ik vind de shampoo blokken wel fijn, maar ik wissel het af met een andere non-lush shampoo omdat ik die ook fijn vind.

Ik hoop trouwens dat de nieuwe jelly's lekker zijn, ik vind de geuren die er nu in Nederland zijn niet heel erg geweldig maar zoon jelly lijkt me wel grappig.
pi_40428257
Ehhh ik gebruik tegenwoordig de basic shampoo van de Hema.
90 Cent voor een halve liter en ik vind hem persoonlijk geweldig.

Ben erg nieuwsgierig naar de nieuwe deo's en jellies.
Gek op mooie kleding.
pi_40428927
Ik ben tot nu toe nog niet echt tevreden met mijn shampoo bars.
Die korma worden mijn handen heel droog van en die andere (ben naam vergeten juniper ofzo) daar word m'n haar vet van terwijl het juist vettig haar tegen moet gaan.

Ik probeer die 2de bar nog 1x en anders maar weer vloeibaar shampoo gebruiken
Het enige wat ik wel heel fijn vind aan die bars is hoe lekker ze schuimen maar om nou te zeggen van goh ik ga andere bars kopen neej

Mss dat ik later nog eens wat bestel om te testen.
  woensdag 2 augustus 2006 @ 21:09:46 #172
119783 JacMar
Marije dus ;-)
pi_40430412
Ik gebruik eerst gewone shampoo en daarna Big.. Anders schuimt het niet
pi_40431772
Als ik Reincarnate of Trichomania gebruik was ik mijn haar ook eerst met een andere shampoo, die bars schuimen goed dus dan is het niet nodig om ook nog met een andere shampoo te wassen
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_40432266
jumping Juniper
Ik vind ze wel heel tof, maar gewoon heel duur, terwijl het eigenlijk niet beter is dan m'n shampoo van de Kruidvat ofzo
Tap tap tap
pi_40433133
Jumping Juniper werkt echt goed tegen vet haar bij mij. Als ik te veel gebruik krijg ik zelfs droog haar, dat is echt een wonder bij mij

Van de bars vind ik Hard trouwens het fijnst. Hoef je gelijk geen conditioner meer apart te gebruiken en het ruikt lekker.

Ik ben echt blij met Lush. Sinds ik Lush gebruik kan ik zelfs in de zomer m'n haar om de dag wassen omdat het niet meer baggervet en slap wordt, en ik ben al een jaar jeukvrij (met uitzondering van toen ik een proefje Trichomania gebruikt had dan).

Toch fijn dat je na acht jaar door je bed rollen van de jeuk merkt dat je ws. gewoon niet zo goed tegen conserveermiddelen kan, en dat geen arts of dermatoloog dat heeft kunnen bedenken Dus daarom zal ik de eerstkomende driehonderd jaar altijd Lush shampoo blijven gebruiken... En nu ik aan Lush gewend ben kan ik ook moeilijk bodylotion of zo van andere merken gebruiken. De jeuk op m'n benen en armen was nooit zo erg, daar was ik blijkbaar aan gewend of zo. Nu niet meer, want toen ik een tijdje geleden Dove bodylotion gebruikt had dacht ik echt dat ik vlooien had.

Kruidvat is inderdaad geweldig. Kruidvat verkocht namelijk eerst de enige shampoo in acht jaar die ik kon gebruiken zonder neigingen om m'n hoofd te scalperen, en toen hebben ze 'm uit de handel gehaald, en zo ben ik erbij gekomen om Lush te gaan proberen. Dus dankjewel Kruidvat!
Sanity is (not) statistical
pi_40433163
aan mijn shampoo ben ik "verslaafd"gebruik echt al jaren Andrelon en die kan ik gewoon niet missen

De rest wil ik best wel eens een Lush voor proberen, vandaar ook eens spul voor in bad
ben echt benieuwd wanneer ik het binnen heb
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_40433701
Ik ben nu al zo'n tijd op de Lush-site aan 't kijken... En ik weet het gewoon niet! Ik heb geen behoefte aan een shampoo, m'n haar doet het prima op die van Dove.

Verder zat ik wel te kijken naar iets voor mijn voeten die vaak vervelend aanvoelen. Dan wordt het dus Fair Trade Foot Lotion, Pied de Pepper of zoiets. Kan ik in de winkel mijn voeten laten zien om te vragen wat het beste is of is dat heel gek?

Ik ben ook benieuwd naar wat Dream Cream kan doen, en Skin Sin. Ik heb al jaren last van een soort pukkeltjes op m'n bovenarmen en bovenrug, nu wel minder dan vroeger. Misschien dat er een crème is die hier wat aan kan doen.

Dan nog het gezicht: mij lijkt Angels On Bare Skin wel wat, want ik heb geen huidproblemen maar wil gewoon iets om het lekker fris te houden enzo. Qua gezichtscrème gebruik ik een simpel potje crème en dat werkt lekker. Maar reiniging heb ik nu nog van Garnier en die wil ik niet meer.

Ehmmm wat verder nog: Wiccy Magic Muscles. Aanrader? Ik kan ook gewoon VSM spul smeren, dat is sowieso al een stuk makkelijker. Dat Magic Muscles leek me alleen wel superlekker dus ik ben benieuwd of iemand ervaring heeft hiermee.
  † In Memoriam † woensdag 2 augustus 2006 @ 22:36:23 #178
43556 miss_dynastie
pi_40433773
Ik ben dus echt heel blij met dream cream, p-etr-a.
En de wiccy vind ik ook lekker, maar wel als we elkaar masseren en zo. Als ik zelf last heb en er iets op wil doen pak ik wel tijgerbalsam (in zo'n spuitbus, heel makkelijk), maar 's avonds voor het slapen gaan vind ik gemasseerd worden met wiccy wel lekker
pi_40434118
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 22:20 schreef Bar_en_Mar het volgende:
aan mijn shampoo ben ik "verslaafd"gebruik echt al jaren Andrelon en die kan ik gewoon niet missen

De rest wil ik best wel eens een Lush voor proberen, vandaar ook eens spul voor in bad
ben echt benieuwd wanneer ik het binnen heb
French Kiss en Sunny Side vind ik erg lekker
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_40434133
Angels on bare Skin vind ik ook heel prettig, ook al heb ik geen probleemhuid. Af en toe een puist ofzo, beetje vettig, maar met AOBS heb ik nog minder puisten en glimt m'n neus iets minder

ik ruik nog steeds naar snow cake echt raar, toen k 'm eerst gebruikte vervloog het al bij het afdrogen.
Tap tap tap
pi_40434534


Hij is terug!!!!

De samenstelling is wel veranderd, de bloemen zijn eruit. Er zitten geen vermalen rozenknopjes, calendula, kamille en rozemarijn meer in. Ik hoop dat ie nog hetzelfde werkt...


Deep Sleep lijkt me wel lekker, klinkt fris, vrolijk en warm, met sinaasappel, zonnebloem, kamille, lavendel en neroli.


The Joy of Jelly ga ik ook zeker proberen, al was het alleen maar omdat ie paars is , maar hij ruikt ook nog eens naar jasmijn & ylang ylang.
Sanity is (not) statistical
pi_40434735
Mss dat ik die Jummping Juniper niet goed uitgewassen heb. ik vind het zo raar dat m'n haar juist vetter ervan word
Maar ik ga hem zekers nog een keer proberen om het zeker te weten
pi_40434865
Miss_dynastie en CherryLips bedankt! Ik ga sowieso verder tobben maar dit is toch fijn om te horen... Angels on Bare Skin ga ik kopen, ik twijfel echter nog steeds tussen Dream Cream en Skin Sin vooral omdat de laatste in een fles zit (gemak dient de mens) en je volgens mij voor je 15 euro veel meer krijgt? Of zie ik dat verkeerd...

Hoe veel ml is een gram?

Oh en die jellies wat doen die eigenlijk. Vorige keer bij de Lush heb ik ze gezien maar het leek me niet slim om die in de douche te gebruiken, gekke dingen.
pi_40435057
Deep Sleep lijkt mij ook wel lekker
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_40435116
p-etr-a, ik vind een pot met creme veel handiger dan een fles en Dream Cream bevalt mij beter dan Skin Sin, Skin Sin ruikt wel lekker!
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_40435309
Skin sin heb ik nog nooit gebruikt, maar Dreamcream vind ik echt de beste bodylotion ooit. Andere lotions halen het er echt niet bij, het voelt zo goed aan. Vochtinbrengend, niet vet, heel voedend en werkt tegen uitslag en zo. Ook Sympathy for the Skin haalt het er niet bij.

Het verschil tussen Pied de Pepper en Fair Trade Foot lotion is echt te verwaarlozen vind ik. Ik merk eigenlijk geen verschil qua werking. Alleen Fair Trade is goedkoper en ruikt naar een mengeling van munt (spearmint) & bessen (al zitten die er geloof ik niet in?), terwijl Pied de Pepper heel erg kruidig en warm is, meer voor de winter. Het zou door de kruiden verwarmend moeten werken, je circulatie op gang moeten brengen en het zou tegen luchtjes moeten werken. Kan niet zeggen dat ik er veel van merk, eerlijkgezegd Persoonlijk vind ik Pied de Pepper lekker ruiken, maar veel mensen vinden 'm stinken.

Als je echt ruwe plekken of zo hebt dan kun je beter gaan voor Lemony Flutter denk ik, dat werkt bij mij echt tien keer beter op eeltige plekken. Voor de zachte stukjes dan wel voetcreme, anders wordt het te vet.

Jellies doen niet zoveel. Eigenlijk vind ik ze gruwelijk onhandig en de eerste jellies vond ik helemaal niet zo lekker ruiken. Tenminste, Spank me with saplings en Sweetie Pie wel, maar ze gingen snel vervelen. Je zou ze bijv. kunnen bevriezen, maar ze zijn onder de douche in dertig seconden weer warm of zo, dus dat schiet niet op. Ook gewoon met zo'n ding douchen is een ramp, want het glbbert alle kanten op. Verder vond ik het voor m'n huid neit veel doen. Nu heb ik dan nog Whoosh liggen, en ik gebruik het nu in een puff en dan is het goed te doen. Maar deze jellies lijken me wel lekker ruiken dus ik ga het toch nog eens proberen. De jellies moet je meer voor de 'novelty factor' en de geur kopen dan voor de geweldige werking denk ik.

De buttercreams vind ik trouwens wel een enorme aanrader, nu ik toch bezig ben Heavenly bodies en Lemslip vind ika llebei al geweldig, ik wil gauw de rest ook proberen. Heel erg vochtinbrengend en ze ruiken heerlijk.
Sanity is (not) statistical
pi_40437590
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 23:07 schreef p-etr-a het volgende:
Miss_dynastie en CherryLips bedankt! Ik ga sowieso verder tobben maar dit is toch fijn om te horen... Angels on Bare Skin ga ik kopen, ik twijfel echter nog steeds tussen Dream Cream en Skin Sin vooral omdat de laatste in een fles zit (gemak dient de mens) en je volgens mij voor je 15 euro veel meer krijgt? Of zie ik dat verkeerd...

Hoe veel ml is een gram?

Oh en die jellies wat doen die eigenlijk. Vorige keer bij de Lush heb ik ze gezien maar het leek me niet slim om die in de douche te gebruiken, gekke dingen.
Geen idee hoeveel ml een gram is, vind het ook een beetje raar dat ze het zo aanduiden
Ik heb hier Skin Sin staan, en die is op zich wel oke. Verder gebruik ik 'm niet eigenlijk, omdat ik de geur toch niet zo lekker vind (ik wil dat niet de hele dag om me heen hebben hangen)
Dream Cream vond ik echt te vies ruiken.. Dus een tip is wel om in ieder geval in de winkel goed te ruiken voor je iets koopt

Jellies kun je onder de douche gebruiken ! Vooral in een puf of een spons gaat het goed, en krijg je lekker veel schuim.

Ik heb hier nog steeds een Running of the Embassy liggen, morgen maar eens proberen als ik er aan toe kom .
The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
pi_40440844
Skin Sin ruikt naar katenpies, bleh!
Sympathy vind ik wel heel lekker ruiken en met Dream Cream kan ik ook prima uit de voeten.
Verder is de creme in potten wat dikker en verzorgender.

Herbalism terug, jippie. Alleen beetje te laat ik heb nu al een goede vervanger gevonden die ik niet meer kwijt wil.

*ik weet het het is ook nooit goed*
Gek op mooie kleding.
pi_40440944
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 23:18 schreef Maeghan het volgende:
Skin sin heb ik nog nooit gebruikt, maar Dreamcream vind ik echt de beste bodylotion ooit. Andere lotions halen het er echt niet bij, het voelt zo goed aan. Vochtinbrengend, niet vet, heel voedend en werkt tegen uitslag en zo. Ook Sympathy for the Skin haalt het er niet bij.
Oké! Lijkt me heerlijk, want juist die uitslag is waar ik me zo vreselijk aan erger.
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 00:35 schreef Elefes het volgende:
Geen idee hoeveel ml een gram is, vind het ook een beetje raar dat ze het zo aanduiden
Ik heb hier Skin Sin staan, en die is op zich wel oke. Verder gebruik ik 'm niet eigenlijk, omdat ik de geur toch niet zo lekker vind (ik wil dat niet de hele dag om me heen hebben hangen)
Dream Cream vond ik echt te vies ruiken.. Dus een tip is wel om in ieder geval in de winkel goed te ruiken voor je iets koopt
Dat zal ik zeker doen, maar bij zo'n crème gaat het me toch vooral om de werking.
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 23:13 schreef Vava het volgende:
p-etr-a, ik vind een pot met creme veel handiger dan een fles en Dream Cream bevalt mij beter dan Skin Sin, Skin Sin ruikt wel lekker!
Nu ineens weer wel! AAAHhh. Zelf ruiken dan toch maar.
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 08:10 schreef MissFrodo het volgende:
Skin Sin ruikt naar katenpies, bleh!
Sympathy vind ik wel heel lekker ruiken en met Dream Cream kan ik ook prima uit de voeten.
Verder is de creme in potten wat dikker en verzorgender.
Dat hij dikker is, is inderdaad ook fijn. Ik heb nu wat van de Body Shop maar dat doet niet zo gek veel en die is ook schreewend duur.
quote:
Herbalism terug, jippie. Alleen beetje te laat ik heb nu al een goede vervanger gevonden die ik niet meer kwijt wil.
Dat is toch net zoiets als AOBS? Werkt deze goed tegen vette huid (niet voor mij, maar voor m'n vriend die daar heel erge last van heeft)?
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 23:18 schreef Maeghan het volgende:
Als je echt ruwe plekken of zo hebt dan kun je beter gaan voor Lemony Flutter denk ik, dat werkt bij mij echt tien keer beter op eeltige plekken. Voor de zachte stukjes dan wel voetcreme, anders wordt het te vet.
Dat is toch een nagelriemcrème? Maar die werkt dus goed op ruwe voeten? Want ja daar heb ik weten wel last van... Verder klinkt FTFL nog steeds heel fijn dus ik denk dat ik die wel ga kopen. Zeker als Pied de Pepper ongeveer hetzelfde doet voor meer geld (ik blijf een Hollander).
quote:
De buttercreams vind ik trouwens wel een enorme aanrader, nu ik toch bezig ben Heavenly bodies en Lemslip vind ika llebei al geweldig, ik wil gauw de rest ook proberen. Heel erg vochtinbrengend en ze ruiken heerlijk.
Oh wat grappig want die vind ik enorm op jellies lijken! Lemslip ziet er inderdaad lekker uit en Skinny Dip ook. Daar ga ik in de winkel maar eens wat beter naar kijken en vooral aan ruiken.
pi_40441997
Maeghan: Ik denk dat ik dan ook de Deep Sleep Jelly heb nu, als ik zo de samenstelling zie!

Een shampoobar vind ik erg lekker en verhoudingsgewijs niet duur. Jumping Juniper helpt bij mij dan niet echt voor mijn vette haartjes. Seanik weer wel en een lekkere klont Big er achteraan maakt alles wat stugger dan voorheen dat sluike, vervelende haar.

Vooruit, ik ben naar de Lush in Campo dei Fiori geweest, een schattig winkeltje inderdaad. Ik vroeg hoe duur het T-shirt Party On was en ze zaten te twijfelen welke prijs: 11 of 14 euro. Uiteindelijk hebben ze maar gezegd dat hij niet te koop is... aaargh! Jammer om na Firenze, in Rome het tegenovergestelde mee te maken. Misschien ben ik daar gewoon teveel verwend.

Vandaag vertrek ik weer uit Rome, jammer hoor, want naast de teleurstellende Lushwinkelervaringen is Rome natuurlijk een prachtstad!
Billie Holiday is Lady Day!
pi_40442005
o en P-et-ra, welkom bij Lush
Billie Holiday is Lady Day!
  donderdag 3 augustus 2006 @ 09:58:55 #192
2735 Aarti
ik kan best aardig zijn hoor
pi_40442033
Had je in rome ook verteld dat je hun collega bent, SS16?
You've never felt pain until you've walked in a dancer's shoes
  † In Memoriam † donderdag 3 augustus 2006 @ 10:00:02 #193
43556 miss_dynastie
pi_40442050
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 23:07 schreef p-etr-a het volgende:
ik twijfel echter nog steeds tussen Dream Cream en Skin Sin vooral omdat de laatste in een fles zit (gemak dient de mens) en je volgens mij voor je 15 euro veel meer krijgt? Of zie ik dat verkeerd...
Skin sin vind ik wel lekker, maar hij heelt mijn huid niet of zo. Dus voor kapotte/ schrale plekjes gebruik ik dream cream. Skin sin is meer voor lekker smeren na het douchen, zeg maar.
pi_40444468
ik ben ook niet wild van skin sin eigenlijk. ik ga hem iig niet zo snel opnieuw halen als hij op is.
Tap tap tap
pi_40445781
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 09:57 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
o en P-et-ra, welkom bij Lush
Dankjewel. Ik heb al wel een paar dingetjes in huis, maar da's meer voor het lekkere eraan. Nu wil ik ook echt wat verzorgingsspul waar ik wat beter over na moet denken.

Ik zal Dream Cream doen. Dat helpt tenminste echt! (Als ik jullie zo allemaal hoor.)
pi_40450110


Nog even over Dream Cream: ik smeer die na het reinigen héél dun op mijn gezicht en eerlijk is eerlijk, ik heb in geen honderd jaar zo'n puistjesvrije huid gehad.
Hardloper.
IG @webkim
pi_40451421
Wat ziet dat er lekker uit Webkim!
pi_40451479
Herbalism terug
Falling feels like flying
Until you hit the ground...
Last.fm Twitter
pi_40456126
Naar welke winkel kan ik beter gaan in Amsterdam?
pi_40456409
Allebei
Sanity is (not) statistical
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')