"Bilbo? Hihi, Dildo Balings. Hahahaha!"
"Ga nou, Dildo Bal-lings!"
"Open einde?"
"Wat een kutfilm zeg!"
En verder nog mobiel telefoneren. Jammer genoeg zitten die hufters nooit voor mij, anders zou ik 't uit z'n handen rukken en onder ze eigen stoel dumpen (kijkt 'ie toch nooit).
En, als laatste, enorm knetterende snoepzakjes. Scheur zo'n ding wat verder open, heeft je medemens er geen last van.
Maar meestal geen sjonnies of anita's in amsterdam maar meer Achmed en Achmida...
Het spijt me voor de andere 8 mensen die met mij harry potter keken maar soms moest ik echt lachen om de belachelijkheid... Je kunt als "volwassene" toch niet serieus blijven als er een paar honderd uilen brieven door de schoorsteen naar binnen gooien omdat de brievenbus is dichtgetimmerd. enzovoorts
Voor de rest ben ik wel de ideale bioscoop bezoeker hoor.
enne nog wat over die triste ventjes: op weg naar huis na de film zaterdag kom ik ineens een groep jongens tegen van een jaar of 15/16....zij dus doodleuk midden op de weg gaan lopen vol voor de auto....en dan uitdagen of ik door durfde te rijden wat ik dus eigenlijk had moeten doen maar het probleem is dat ik dan zeik krijg met de politie
edit: het is overigens in bioscopen niet alleen jongeren die irritant zijn, vaak zijn het juist ouderen die ram irritant erdoorheen gaan zitten praten enzo
quote:Ik ga ook meestal naar de bios in Antwerpen en idd, het valt me op dat daar niet gestoord wordt tijdens de film. Maar vergeet niet dat de helft van het publiek in België wel van Nederlandse afkomst is!
Op maandag 24 december 2001 16:34 schreef Jones het volgende:
ah ik ben niet de enige die opvalt dat de mentaliteit van de jeugd echt erg aan het worden is, en dan doel ik vooral op de groep 14-16...........en het valt me verder op dat dit ook iets is van Nederland, ik ben in Belgie naar LOTR geweest en daar heb je echt een perfect publiek, geen 1 keer 'wat een kutfilm' of wat dan ook gehoord, belgen houden zich tenminste rustig onder een film en zeker bij deze had ik dat nodig.....ik ga amper meer in Nederland (Maastricht) naar de bioscoop omdat er dan amper een film was waar ik me niet constant zat te ergeren aan de zielige figuren......
Misschien dat juist de serieuze mensen de moeite nemen om 'helemaal' naar België te rijden om lekker van een film te kunnen genieten?
En tja om nou helemaal op je scooter met Anita achterop naar België te rijden...
maar ik blijf erbij dat Metropolis keihard achteruit rent, omdat men niet meer naar de film gaat, maar naar Metropolis.
Steeds vaker zie je bij Metropolis Nederlandse volkswagen golfjes stoppen waar dan 6 uitgelaten mensen uitrollen die een film gaan kijken. Ik krijg een beetje het idee van de Nederlandse coffeeshop (ik woon boven een coffeeshop). Daar komen dus heel de dag door Belgische volkswagen golfjes waar 6 man uitrolt die compleet uitgelaten dan wat gaan blowen. Soort omgekeerde wereld dus... maar mijn punt is net als een paar posts terug... Voorlopig is de andere bioscoop in Antwerpen veel Belgischer dan Metropolis... (en dat Belgisch goed was zijn jullie zelf uitgekomen)
quote:Dit is dé reden waarom ik liever niet naar films ga die voor 12 jaar en ouder zijn.
Op maandag 24 december 2001 15:33 schreef MacBeth het volgende:
Enkele willekeurige achtergrondgeluiden bij het zien van Lord of the Rings."Bilbo? Hihi, Dildo Balings. Hahahaha!"
"Ga nou, Dildo Bal-lings!"
"Open einde?"
"Wat een kutfilm zeg!"
quote:offtopic
Op maandag 24 december 2001 16:34 schreef Jones het volgende:enne nog wat over die triste ventjes: op weg naar huis na de film zaterdag kom ik ineens een groep jongens tegen van een jaar of 15/16....zij dus doodleuk midden op de weg gaan lopen vol voor de auto....en dan uitdagen of ik door durfde te rijden wat ik dus eigenlijk had moeten doen maar het probleem is dat ik dan zeik krijg met de politie
quote:
Op dinsdag 25 december 2001 03:03 schreef GTTC het volgende:[..]
offtopic
ach man weet je hoe je dat oplost, heb ik ook eens gehad 3 tal jognens miden op straat in de nacht dachten ook ruig te zijn, stilstaa, koppeling in, vol gas, hoog toeren end an de koppeling ineens los laten en met flinke piepende banden richting ze rijden, omdat de banden piepen gaat de auto toch niet zo snel voorruit en die ruige ventjes
schijten in hun broek en springen voor hun leven opzij
offtopic
quote:Ah, jij had ook zo'n drang om de Glamdring van Gandalf af te pakken en die lui te onthoofden
Op maandag 24 december 2001 15:33 schreef MacBeth het volgende:
Enkele willekeurige achtergrondgeluiden bij het zien van Lord of the Rings."Bilbo? Hihi, Dildo Balings. Hahahaha!"
"Ga nou, Dildo Bal-lings!"
"Open einde?"
"Wat een kutfilm zeg!"En verder nog mobiel telefoneren. Jammer genoeg zitten die hufters nooit voor mij, anders zou ik 't uit z'n handen rukken en onder ze eigen stoel dumpen (kijkt 'ie toch nooit).
En, als laatste, enorm knetterende snoepzakjes. Scheur zo'n ding wat verder open, heeft je medemens er geen last van.
quote:Ik ook, vooral de Minerva schijnt dit soort geestelijk labiele mensen aan te trekken, de Palace valt nog wel mee.
Op maandag 24 december 2001 16:34 schreef Jones het volgende:
ik ga amper meer in Nederland (Maastricht) naar de bioscoop omdat er dan amper een film was waar ik me niet constant zat te ergeren aan de zielige figuren......
Ik probeer eigenlijk altijd naar Belgie te gaan om een film te kijken, veel relaxer publiek (lekker belgische meisjes die na de film naar de disco gaan en ook zo gekleed zijn ).
Lumiere in Maastricht is overigens wel relax, alleen jammer dat het een filmhuis is, dus zo vaak ga ik er niet heen (laatste keren was Memento en Almost Famous).
quote:Typisch Nederlands, "Ik heb betaald dus ik blijf zitten ook al vind ik er geen ruk aan".
Op vrijdag 28 december 2001 18:28 schreef SEMTEX het volgende:
maar er zijn wel altijd veel klojo's in de bios die er meer zitten omdat ze zich stierlijk vervelen ipv echt geinteresseerd te zijn in de film.......
Als je een film niet goed vind ROT DAN OP!!!
of tijdens een ietwat onwaarschijnlijke gebeurtenis (zoals die regelmatig voorkomen in films) "ja hoor! 'tuurlijk " moeten horen
quote:is misschien een minder leuke reply voor mensen die de film nog niet gezien hebben
Op vrijdag 28 december 2001 21:59 schreef blieblie het volgende:
Ben vandaag geweest, net nadat Gandalf in dat gat was gedonderd en het HELEMAAL stil was (in de film dus)...ging er een mobiele telefoon af met zo'n hip fake trance deuntje![]()
![]()
![]()
Valt dus wel mee allemaal..
Het is gewoon een kwestie van: niet te veel op anderen letten en gewoon genieten..
quote:Losre, je wist van te voren dat het een fantasyfilm was, gedraag je dan gewoon en ga niet zo annoying zitten doen..
Op maandag 24 december 2001 16:15 schreef XL het volgende:
Ga naar Harry Potter en je wordt vanzelf irritant...
Misschien dat het voor "die mensen" (ooh gevaarlijk) een soort omgekeerde wereld is en dat die zich bij Harry Potter aan mij irriteren...Het spijt me voor de andere 8 mensen die met mij harry potter keken maar soms moest ik echt lachen om de belachelijkheid... Je kunt als "volwassene" toch niet serieus blijven als er een paar honderd uilen brieven door de schoorsteen naar binnen gooien omdat de brievenbus is dichtgetimmerd. enzovoorts
zaten er ook een stel van die kamp-koters in de zaal
(gedumpt in de bios door hun ouders) en die liepen met z'n zessen rond te rennen en te schreeuwen door de zaal tijdens de film. :r
eerst een keer opgestaan en gezegd dat ze moesten gaan zitten en hun bek moesten houden.
dat hielp 5 minuten. daarna maar suppoost opgezocht, maar toen zaten ze natuurlijk netjes op de stoel, braaf film te kijken.
suppoost weer weg en toen ze even later weer liepen te kutten mijn vriendin er heen. suppoost buiten de zaal blijven wachten tot ze weer gingen etteren en toen binnen gekomen en ze de bioscoop uit gezet
maar dus wel mijn hele film verpest
quote:jij ook he
Op dinsdag 01 januari 2002 00:14 schreef ikbenveldmuis het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
GELUKKIG NIEUWJAAR !!!!
quote:Da's nog redelijk denkwerk van die lui, omdat die bioscopen echt asociaal duur zijn...
Op maandag 24 december 2001 19:26 schreef Alfa_Drifter het volgende:
Er zat eens een gezinnetje voor mij in de bios. Boodschappentas mee, hieruit kwamen tijdens de film 1 zak chips, 1 fles cola en 4 plastic bekertjes. Ik moest toen best lachen, stelletje skrapers!
Alleen het mag niet geloof ik, dus het is altijd een paar biertjes in de binnenzak..
Daarnaast moesten die koeien zich natuurlijk weer langs de hele rij wringen om terug te keren naar hun plaats. Daarna de tweede helft van de film in McDonalds geur kunnen kijken
Wat betreft van die lui die gewoon voor de auto blijven staan. Woon zelf in het uitgaanscentrum. In het weekend is het altijd druk met publiek (winkelend en stappen). Maar gewoon een hoop gas geven wil meestal wel lukken.
Wel leuk is altijd als in 's avonds aan kom rijden en er staan er weer een aantal tegen de gevel aan te zeiken om dan met vol gas aan te komen, groot licht + mistlampen, en met piepende banden net voor de deur te stoppen. Blijft leuk, weg springen met je broek open wil niet zo gemakkelijk lukken. Laatst nog iemand z'n hele broek onder gezeken.
Maar oke dan doe ik dat van af NU nooit meer. Omdat veel mensen dat niet leuk vinden. Oja mag je wel SMSEN? Overgens m,n mobiel staat wel atijd op stil.
Groeten
OOK_GEK
quote:.... zegt XL, met een "volwassen" Yogi Bear logo....
Op maandag 24 december 2001 16:15 schreef XL het volgende:
Ga naar Harry Potter en je wordt vanzelf irritant...
Misschien dat het voor "die mensen" (ooh gevaarlijk) een soort omgekeerde wereld is en dat die zich bij Harry Potter aan mij irriteren...Het spijt me voor de andere 8 mensen die met mij harry potter keken maar soms moest ik echt lachen om de belachelijkheid... Je kunt als "volwassene" toch niet serieus blijven als er een paar honderd uilen brieven door de schoorsteen naar binnen gooien omdat de brievenbus is dichtgetimmerd. enzovoorts
Voor de rest ben ik wel de ideale bioscoop bezoeker hoor.
Hint: Harry Potter boeken zijn KINDERboeken. en btw, ga toch lekker films kijken voor volwassenen. Rambo ofzo. Lekker echt!
quote:Met die laserpen had ik vorige week ook bij LotR
Op woensdag 02 januari 2002 21:39 schreef Rhoads het volgende:
Hehe ik loop lekker die irritante mensen mis door lekker in Antwerpen naar de film te gaan, lekker groot en gezellig daar. Ik ben daar zo 2 a 3 keer per maandDe laatste film die ik in Nederland gezien heb was Road Trip, en toen waren er een paar van die sukkels die met hun laserpen op het doek aan het schijnen waren, ach ja 't zal misschien wel aan het soort film liggen
Sjonnie:"Hey, wèffie! Doe mè maar effe twee kaartjus voor Loord Of De Rings!"
Kassa Juffvrouw:"Sorry meneer, maar het schijnt dat uw IQ onder de 70 is. Prettige dag verder!"
Sjonnie:"Hey! Anitàh! Mèn aaikjoe is tu laag! Heb jè nog wat geld ovah? Dan ken ik er meschien nog wat bè kope!
Als iedereen zich gewoon wat toleranter opstelt valt het allemaal best mee hoor!
quote:ik denk dat die mensen dat ook wel zijn, totdat het punt komt dat ze merken dat die anderen totaal respectloos zijn en schijt hebben aan hun medemens....
Op zaterdag 05 januari 2002 01:13 schreef good4u2 het volgende:
Als iedereen zich gewoon wat toleranter opstelt valt het allemaal best mee hoor!
quote:
Op vrijdag 04 januari 2002 20:39 schreef M_THE_MAN het volgende:
ja, LOTR is voor sommige figuren een beetje van een te hoog niveau. is het misschien geen idee om naast een leeftijds aanduiding ook een IQ aanduiding in te voeren?
zo van:Sjonnie:"Hey, wèffie! Doe mè maar effe twee kaartjus voor Loord Of De Rings!"
Kassa Juffvrouw:"Sorry meneer, maar het schijnt dat uw IQ onder de 70 is. Prettige dag verder!"
Sjonnie:"Hey! Anitàh! Mèn aaikjoe is tu laag! Heb jè nog wat geld ovah? Dan ken ik er meschien nog wat bè kope!
quote:als ik naar de film ga, ga ik voor die film en die wil ik dan ook fatsoenlijk zien zonder 10x te worden afgeleid en totaal de draad kwijt te zijn.........en de mensen die echt voor de film gaan willen dat ook....helaas zijn er altijd nerds die naar de film gaan om ff lol te trappen
Op zaterdag 05 januari 2002 01:13 schreef good4u2 het volgende:
Wat lees ikhier een hoop posts van (volgens mij)onverdragzame mensen zeg. Wij Nederlanders zijn toch een heel tolerant volkje? en zodra er een mobieltje gaat in de bios is gelijk de hele zaal boos.
Ik ga zelf altijd naar een service bioscoop. Daar mage je rokn in de zaal en er worden drankjes bezorgd. Iedereen die daar heen gaat weet dat en daar zal ook nooit iemand klagen over een mobieltje of zo.Als iedereen zich gewoon wat toleranter opstelt valt het allemaal best mee hoor!
quote:Jij bent echt een arrogante NERD dat je dit uberhaupt durft te posten......
Op vrijdag 04 januari 2002 20:39 schreef M_THE_MAN het volgende:
ja, LOTR is voor sommige figuren een beetje van een te hoog niveau. is het misschien geen idee om naast een leeftijds aanduiding ook een IQ aanduiding in te voeren?
zo van:Sjonnie:"Hey, wèffie! Doe mè maar effe twee kaartjus voor Loord Of De Rings!"
Kassa Juffvrouw:"Sorry meneer, maar het schijnt dat uw IQ onder de 70 is. Prettige dag verder!"
Sjonnie:"Hey! Anitàh! Mèn aaikjoe is tu laag! Heb jè nog wat geld ovah? Dan ken ik er meschien nog wat bè kope!
quote:t'is toch zo of niet dan? zit je lekker te kijken naar een boeiende film, hoor je weer van dat gezeik achter je:"He? Wat doet hij nu? Ik kan het niet meer volgen hoor!"
Op zaterdag 05 januari 2002 14:59 schreef Frenkie het volgende:[..]
Jij bent echt een arrogante NERD dat je dit uberhaupt durft te posten......
![]()
en dat hele gedoe met die IQ aanduiding was maar een GRAPJE, of moet ik ook al IQ aanduidingen bij m'n posts geven?
quote:Joh zit niet zo te zeuren, een film is net als een voetbalwedstrijd er moet ook over geouwehoert worden. Ik vertel ook altijd de clou tegen de vriendinnen waarmee ik naar de film ben.. Of in ieder geval mijn mening..
Op zaterdag 05 januari 2002 15:29 schreef M_THE_MAN het volgende:[..]
t'is toch zo of niet dan? zit je lekker te kijken naar een boeiende film, hoor je weer van dat gezeik achter je:"He? Wat doet hij nu? Ik kan het niet meer volgen hoor!"
ja, maakt mij nix uit als je het niet kan volgen (heb ik zelf soms ook wel), maar hou dat lekker ff voor je zelf!
Nog erger zijn die mensen die constant zitten te sssssssssst-en da's pas irritant.. ben je net aan het overleggen wie wat gedaan heeft, zit er weer iemand ssst.. opsouteh...
PS. Ben jij ing het echt ook zo'n held of maak jij je cynische opmerkingen in stilte
quote:Waarom wacht je niet tot de film op video is, kun je thuis lekker kijken en er lekker door heen lullen zonder andere mensen lastig te vallen. BreeZaahh d'r bij, jij blij.
Op zaterdag 05 januari 2002 15:40 schreef Frenkie het volgende:[..]
Joh zit niet zo te zeuren, een film is net als een voetbalwedstrijd er moet ook over geouwehoert worden. Ik vertel ook altijd de clou tegen de vriendinnen waarmee ik naar de film ben.. Of in ieder geval mijn mening..
Nog erger zijn die mensen die constant zitten te sssssssssst-en da's pas irritant.. ben je net aan het overleggen wie wat gedaan heeft, zit er weer iemand ssst.. opsouteh...
PS. Ben jij ing het echt ook zo'n held of maak jij je cynische opmerkingen in stilte
quote:dat is dus wreed irritant ja. als je daar van houd kun je denk beter een film huren, want ik ben echt niet de enigste die er zo over denkt. t'is gewoon een beetje onbeleefd.
Op zaterdag 05 januari 2002 15:40 schreef Frenkie het volgende:[..]
Joh zit niet zo te zeuren, een film is net als een voetbalwedstrijd er moet ook over geouwehoert worden. Ik vertel ook altijd de clou tegen de vriendinnen waarmee ik naar de film ben.. Of in ieder geval mijn mening..
Nog erger zijn die mensen die constant zitten te sssssssssst-en da's pas irritant.. ben je net aan het overleggen wie wat gedaan heeft, zit er weer iemand ssst.. opsouteh...
PS. Ben jij ing het echt ook zo'n held of maak jij je cynische opmerkingen in stilte
PS. in het echt zeg dit soort dingen ook, tenzij ik duidelijk kans loop om inelkaar geslagen te worden door een groep van 5 man die hun bek niet willen houden in de bios.
quote:Hahaha, jij maakt vrienden!
Op zaterdag 05 januari 2002 15:40 schreef Frenkie het volgende:[..]
Joh zit niet zo te zeuren, een film is net als een voetbalwedstrijd er moet ook over geouwehoert worden. Ik vertel ook altijd de clou tegen de vriendinnen waarmee ik naar de film ben.. Of in ieder geval mijn mening..
Nog erger zijn die mensen die constant zitten te sssssssssst-en da's pas irritant.. ben je net aan het overleggen wie wat gedaan heeft, zit er weer iemand ssst.. opsouteh...
PS. Ben jij ing het echt ook zo'n held of maak jij je cynische opmerkingen in stilte
Ja, ik ga er wel op in, tenzij het weer zo'n grote klotegroep die zoiets nooit alleen durven.
quote:Tip: ga es in Hoogeveen (drenthe) naar de bios...nooit last
Op maandag 24 december 2001 16:34 schreef Jones het volgende:
en het valt me verder op dat dit ook iets is van Nederland, ik ben in Belgie naar LOTR geweest en daar heb je echt een perfect publiek, geen 1 keer 'wat een kutfilm' of wat dan ook gehoord, belgen houden zich tenminste rustig onder een film en zeker bij deze had ik dat nodig.....ik ga amper meer in Nederland (Maastricht) naar de bioscoop omdat er dan amper een film was waar ik me niet constant zat te ergeren aan de zielige figuren......
Groeten
OOK_GEK
Je ziet het juist verkeerd om. Jij zegt dat je de film maar naar je eigen huiskamer moet brengen. Krom.
Jij moet je huiskamer niet naar de bioscoop brengen. Het is niet je prive-terrein, als je lawaai maakt zitten er geen muren of kilometers tussen. De bioscoop deel je met je medemens, hou dan ook rekening met je medemens.
quote:
Op zondag 06 januari 2002 00:05 schreef koeievanger het volgende:
Ja, okee, 1 keer bij "The Excorcist" daar kwamen wat rare geluiden voorbij, wat een stel boeren wisten te koppelen aan thuis. Reactie: "Da ben koei'n ja!" Maar verder hier echt nooit iets hoor! - Heerlijk-
Nadat the Others weer eens grondig verpest was door een stelletje irritante kuthommels heb ik (en meer met mij) het voorlopig wel gehad. We kijken tegenwoordig in alle rust thuis: betere stoelen, bier voor weinig en geen mensen die menen dat het nodig is constant hun irritante MUIL open te rukken, te bellen, te laserpennen, kortom : te zieken.
quote:Heel zachtjes praten kan natuurlijk nog wel, maar hoe jij het formuleert, "zich aanpassen aan anderen" vind ik een kromme beredenering. Je dient in een bioscoopzaal tijdens de film zo stil mogelijk te zijn en ook niet te telefoneren (10 jaar geleden hoefde men dat ook niet en anders liep men de zaal uit om bij een telefooncel te staan bellen). Dat er chipszakjes kraken, ja, dat hadden die gasten de zakjes voor de aanvang van de film moeten openen (weinig mensen denken alvast voor).
Op zondag 06 januari 2002 02:13 schreef ook_gek het volgende:
Ik vind wel dat veel mensen hier overdreven reageeeeeren. Lullen onder een film mag best. Als je het maar zacht doet. Waarom zou je totaal stil zijn? Omdat andere dat willen? Moet ik me aan HUN aan passen. Of moeten zij aan mij aan passen. Ik vind dat je gewoon mag bellen en praten tijdens een film. Als je het maar zachtjes doet. En niet gaat lopen schreeuwen en bleren! En onder een film maak ik ook wel eens een opmerking tegen iemand. En dan moeten we laggu. En de rest niet. Lekker belangrijk. Er heeft wel eens iemand SHHHHST tegen me gezegt. Terwijl die zelf met z,n chips zat te kraken. Dus ik zeg. Jo kap jij eens lekker. Je zit meer herry te maken met die chips dan dat ik doe. Ik word juist boos op mensen die steets lopen te zeiken dat je stil moet zijn. Je weet dat er geluld word onder een film. Tenzij je nooit in Scheveningen naar de film bent geweest. Wil je totaale rust. Koop die film dan lekker op DVD en ga thuis kijken. Wees gewoon een beetje rustig. En dan is iedereen tevreden. Maak er niet zo een ophef van.Groeten
OOK_GEK
Niet denken dat je zelf nieuwe regels kunt bedenken bijvoorbeeld door te gaan bellen omdat jij dat wel okee vindt en de standaard huisregels die voor iedereen gelden aan je laars kunt lappen omdat jij denkt dat anderen van je willen dat je aan hen moet aanpassen. Als jij je niet aan de huisregels kunt houden, dan moet JIJ thuis een DVDtje gaan pakken en praten en bellen zoveel je wilt.
Ik heb al zoveel onzinnige argumenten gehoord van mensen die zich niet aan de huisregels houden... Who's next?
Iemand die gaat vertellen dat ie gewoon zijn peuk aansteekt en tijdens de film gaat zitten roken?
En wat ik dus heb is dat WAAR ik ook ga zitten in een bios, er is altijd wel IEMAND waar ik me aan stoor. Maar vooral geklep vind ik aso. Oh en bellen. Dat zijn gewoon ongeschreven gedragsregels die bij normen en waarden horen. En als men zich daar niet aanhoudt, zal ik mijn bek open trekken of verzoeken dat die mensen naar een cafe gaan.
edit: van mij mag je het doen, zodra anderen er maar niet aan storen
quote:pff aan dit soort opmerkingen heb ik zo'n hekel! Dus iedereen mag geen mening maar hebben? Misschien moeten we maar netjes in kleine dorpjes wonen en elke dag 7 uur bidden. Me maken van Nederland 1 groot Volendam!
Op maandag 24 december 2001 16:09 schreef MK het volgende:
Let niet eens alleen op een ander. Jij doet vast ook wel eens een keertje dingen waar anderen zich aan ergeren!
quote:Dat wist ik niet!
Op zaterdag 29 december 2001 11:16 schreef Frenkie het volgende:[..]
Losre, je wist van te voren dat het een fantasyfilm was, gedraag je dan gewoon en ga niet zo annoying zitten doen..
conclusie:
Het was te sneu voor woorden. Dat meen ik vanuit het diepst van mijn hart.
Normaal gesproken ga ik weg als een film slecht is, ik vraag me nog steeds af waarom ik dat bij Potter niet gedaan heb. Daarbij heb ik alleen gelachen om dingen waar normaal gesproken niet gelachen wordt, ik ben voor de rest niet irritant geweest hoor.
Met betrekking tot fantasy:
Lord of the rings vond ik prachtig, puur visueel dan.
quote:lol
Op zondag 06 januari 2002 00:05 schreef koeievanger het volgende:[..]
Tip: ga es in Hoogeveen (drenthe) naar de bios...nooit last
Ja, okee, 1 keer bij "The Excorcist" daar kwamen wat rare geluiden voorbij, wat een stel boeren wisten te koppelen aan thuis. Reactie: "Da ben koei'n ja!" Maar verder hier echt nooit iets hoor! - Heerlijk
-
quote:geloof jij dan wel in dwergen en elfen?
Op maandag 24 december 2001 16:15 schreef XL het volgende:
Ga naar Harry Potter en je wordt vanzelf irritant...
Misschien dat het voor "die mensen" (ooh gevaarlijk) een soort omgekeerde wereld is en dat die zich bij Harry Potter aan mij irriteren...Het spijt me voor de andere 8 mensen die met mij harry potter keken maar soms moest ik echt lachen om de belachelijkheid... Je kunt als "volwassene" toch niet serieus blijven als er een paar honderd uilen brieven door de schoorsteen naar binnen gooien omdat de brievenbus is dichtgetimmerd. enzovoorts
Voor de rest ben ik wel de ideale bioscoop bezoeker hoor.
Harry Potter is niet voor niks voor een KINDER publiek gemaakt eikel.
------
gisteren liepen er een paar losers gewoon 5 minuten voor het einde van LotR weg!!! (verbranden met die ketters!)
quote:Misschien moesten ze wel de trein halen ofzo... laatste 5 minuten gebeurt toch niet zoveel meer, misschien wisten ze dat wel
Op zondag 06 januari 2002 18:36 schreef Vision het volgende:gisteren liepen er een paar losers gewoon 5 minuten voor het einde van LotR weg!!! (verbranden met die ketters!)
quote:ja zoiets dacht ik ook al. maar dan zou ik gewoon de trein een half uur later pakken. (was rond een uur of 9 afgelopen).
Op zondag 06 januari 2002 18:40 schreef QyRoZ het volgende:Misschien moesten ze wel de trein halen ofzo... laatste 5 minuten gebeurt toch niet zoveel meer, misschien wisten ze dat wel
ik zou dus echt NEVER het einde van een film willen missen. Dan zou ik eerder een andere voorstelling bezoeken
quote:Of andersom als jij je ergert aan andere mensen in de bioscoopzaal, huur dan de fil en kijk thuis...
Op zaterdag 05 januari 2002 21:37 schreef M_THE_MAN het volgende:[..]
dat is dus wreed irritant ja. als je daar van houd kun je denk beter een film huren, want ik ben echt niet de enigste die er zo over denkt. t'is gewoon een beetje onbeleefd.
PS. in het echt zeg dit soort dingen ook, tenzij ik duidelijk kans loop om inelkaar geslagen te worden door een groep van 5 man die hun bek niet willen houden in de bios.
quote:Het einde was toch niks..
Op zondag 06 januari 2002 18:48 schreef Vision het volgende:[..]
ja zoiets dacht ik ook al. maar dan zou ik gewoon de trein een half uur later pakken. (was rond een uur of 9 afgelopen).
ik zou dus echt NEVER het einde van een film willen missen. Dan zou ik eerder een andere voorstelling bezoeken
zie ook:
Knurft van de ringen
en irritante mensen heb je overal.
quote:Helemaal gelijk, de bioscoop in Hoogeveen vind ik tot nu toe de beste die ik ken. Veel beter dan Metropolis, alle Pathé's bij elkaar en andere zaaltjes waar ik regelmatig kom. Hmmm, die in Enschede is ook erg goed. Dus of Enschede of Hoogeveen als je rustig en met veel plezier een film wilt kijken
Op zondag 06 januari 2002 00:05 schreef koeievanger het volgende:[..]
Tip: ga es in Hoogeveen (drenthe) naar de bios...nooit last
Ja, okee, 1 keer bij "The Excorcist" daar kwamen wat rare geluiden voorbij, wat een stel boeren wisten te koppelen aan thuis. Reactie: "Da ben koei'n ja!" Maar verder hier echt nooit iets hoor! - Heerlijk
-
quote:das dus tering onzin! ik hou tenminste gewoon normaal m'n bek in de bios, zoals het hoort! mensen die dit niet willen of kunnen rotten maar gewoon lekker op!
Op maandag 07 januari 2002 00:50 schreef Frenkie het volgende:[..]
Of andersom als jij je ergert aan andere mensen in de bioscoopzaal, huur dan de fil en kijk thuis...
quote:Ja.. met zo'n mentaliteit kom je ver in de wereld..
Op maandag 07 januari 2002 19:28 schreef M_THE_MAN het volgende:[..]
das dus tering onzin! ik hou tenminste gewoon normaal m'n bek in de bios, zoals het hoort! mensen die dit niet willen of kunnen rotten maar gewoon lekker op!
quote:nee met jou mentaliteit kom je ver wou je zeggen? lekker andere mensen negeren en gewoon je eigen zin doen, zonder rekening te houden met een ander. ja, zo maak je het echt in het leven!
Op maandag 07 januari 2002 19:29 schreef Frenkie het volgende:[..]
Ja.. met zo'n mentaliteit kom je ver in de wereld..
quote:Precies! Heerlijke stoelen daar (ik ben 2.01 meter en kan daar zodanig onderuit hangen, dat ik alsnog met m'n hoofd op m'n stoel kan leunen (kan de ns nog wat van opsteken)) en we hebben hier ook al 2 keer een mickey van goud gewonnen omdat ik niet de enige ben die vind dat het de beste van Nederland is!!
Op maandag 07 januari 2002 16:33 schreef Isabeau het volgende:[..]
Helemaal gelijk, de bioscoop in Hoogeveen vind ik tot nu toe de beste die ik ken. Veel beter dan Metropolis, alle Pathé's bij elkaar en andere zaaltjes waar ik regelmatig kom. Hmmm, die in Enschede is ook erg goed. Dus of Enschede of Hoogeveen als je rustig en met veel plezier een film wilt kijken
Vampier
Een film die ik ECHT bagger vond was Hollowman, daar heb ik wel zitten zieken met een goeie vriend van mij, maar dan wel zo dat de mensen om ons heen der geen last van hadden.
En die anti-HP-gozer; als jij alleen om het visuele naar een film gaat klopt der ook niet echt iets. Je moet gaan om de film, niet om de Special Effects, want das gewoon gaar.
Ik probeer al jaren die "onvrijwillige euthanasie" wet erdoor te krijgen... maarja... om één of andere reden is niemand anders voor
quote:Leg eens uit hoe je dat doet?
Op dinsdag 08 januari 2002 10:25 schreef blieblie het volgende:
Een film die ik ECHT bagger vond was Hollowman, daar heb ik wel zitten zieken met een goeie vriend van mij, maar dan wel zo dat de mensen om ons heen der geen last van hadden.
quote:Jawel hoor...
Op woensdag 09 januari 2002 09:35 schreef Nuke het volgende:
Ik probeer al jaren die "onvrijwillige euthanasie" wet erdoor te krijgen... maarja... om één of andere reden is niemand anders voor
quote:Dat doe ik dus tegenwoordig ook.
Op maandag 24 december 2001 16:34 schreef Jones het volgende:
ah ik ben niet de enige die opvalt dat de mentaliteit van de jeugd echt erg aan het worden is, en dan doel ik vooral op de groep 14-16...........en het valt me verder op dat dit ook iets is van Nederland, ik ben in Belgie naar LOTR geweest en daar heb je echt een perfect publiek, geen 1 keer 'wat een kutfilm' of wat dan ook gehoord, belgen houden zich tenminste rustig onder een film en zeker bij deze had ik dat nodig.....ik ga amper meer in Nederland (Maastricht) naar de bioscoop omdat er dan amper een film was waar ik me niet constant zat te ergeren aan de zielige figuren......
Ook vliegen er dan wat minder bruine m&m's door de bioscoopzaal (doen sommigen van die jongeren bah)
quote:zo zaten er dus 4 van die kutjes een paar stoelen verder
Op maandag 24 december 2001 15:33 schreef MacBeth het volgende:
Enkele willekeurige achtergrondgeluiden bij het zien van Lord of the Rings."Bilbo? Hihi, Dildo Balings. Hahahaha!"
"Ga nou, Dildo Bal-lings!"
"Open einde?"
"Wat een kutfilm zeg!"En verder nog mobiel telefoneren. Jammer genoeg zitten die hufters nooit voor mij, anders zou ik 't uit z'n handen rukken en onder ze eigen stoel dumpen (kijkt 'ie toch nooit).
En, als laatste, enorm knetterende snoepzakjes. Scheur zo'n ding wat verder open, heeft je medemens er geen last van.
quote:Ware, ware woorden...
Op woensdag 09 januari 2002 09:35 schreef Nuke het volgende:
In Leiden zie je me echt niet meer een bioscoop binnenwandelen. (dat moet wel het domste publiek van héél Nederland zijn)
Ik moet zeggen dat dit onderwerp me enige plaatsvervangende schaamte bezorgt, omdat ik me opeens besef dat ik, een paar jaar terug nog maar, ook zo irritant moet zijn geweest.
quote:je vergeet
Op maandag 24 december 2001 15:33 schreef MacBeth het volgende:
Enkele willekeurige achtergrondgeluiden bij het zien van Lord of the Rings."Bilbo? Hihi, Dildo Balings. Hahahaha!"
"Ga nou, Dildo Bal-lings!"
"Open einde?"
"Wat een kutfilm zeg!"En verder nog mobiel telefoneren. Jammer genoeg zitten die hufters nooit voor mij, anders zou ik 't uit z'n handen rukken en onder ze eigen stoel dumpen (kijkt 'ie toch nooit).
En, als laatste, enorm knetterende snoepzakjes. Scheur zo'n ding wat verder open, heeft je medemens er geen last van.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |