Zat anderhalve dag in het huis en riep jankend om z'n moeder.Wat je leukt noemtquote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:48 schreef dborhem het volgende:
De leukste; Martijn Krabbe
Ja en dat was juist leukquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:12 schreef Ole het volgende:
Patty was altijd dronken of strak van de coke!
Op de kleuterschool jaquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:13 schreef gebruikersnaam het volgende:
rolf wouters was leuk
En het werd steeds erger! Met als klapper de laatste show!quote:
Zijn rol was die van interviewer maar wat heb je aan een interviewer die totaal niet geïnteresseerd is in de antwoorden op de vragen die hij zelf stelt? Zodat hij dus dwars door het antwoord heen praat? En dat niet af en toe maar constant!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:58 schreef Gert het volgende:
Lekker boeien dat Ruud soms weleens een naam vergat, dat was zijn rol.
Gatver Gert, ik ben het gewoon met je eens. Moeten we geen gewoonte van makenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:58 schreef Gert het volgende:
De walgelijke zelfingenomen megalomane kwal Rolff "X" Wouters mag van mij alsnog aan zijn ballen worden opgehangen wegens de wanprestatie tijdens BB1.
Patty was big fun. Beau deed het best aardig en ik vond Bridget&Ruud ook best te pruimen samen. Lekker boeien dat Ruud soms weleens een naam vergat, dat was zijn rol. Als Bridget dat nou ook niet geweten had, maar die was goed op de hoogte van het reilen en zeilen in het huis.
BB1 - Rolfquote:Op dinsdag 25 juli 2006 23:19 schreef CarOnline het volgende:
Ohhh ja Martijn heeft dat ook gedaan, ik vond hem niet leuk. Welke deed hij eigenlijk?
Brard ook slecht, maar zo slecht dat het lachwekkend werd. En genant, vooral genant!
Zat zo'n slapende allochtoon in, weet je nog wel?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 23:50 schreef CarOnline het volgende:
Ohhh ja. Maar van BB4 kan ik me echt bijna niets meer herinneren.
Echt? Waren toch wel noemenswaardige momenten hoor. Mustapha die de helegroep gek maakte omdat hij geen flikker uitvoerde. Jeanette die zichzelf vond en dat met veel emoties ook liet zien. Margriet die iedereen waarschuwde voor de camera's. Ting die nog maar net binnen was en al driftig een plekje zocht om te masturberen... en zo kan ik nog wel even doorgaan.quote:Op woensdag 26 juli 2006 00:00 schreef CarOnline het volgende:
Nee, ook dat ben ik gelukkig vergeten!
Oh Ting ja! Dat weet ik nog wel.quote:Op woensdag 26 juli 2006 00:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Echt? Waren toch wel noemenswaardige momenten hoor. Mustapha die de helegroep gek maakte omdat hij geen flikker uitvoerde. Jeanette die zichzelf vond en dat met veel emoties ook liet zien. Margriet die iedereen waarschuwde voor de camera's. Ting die nog maar net binnen was en al driftig een plekje zocht om te masturberen... en zo kan ik nog wel even doorgaan.
BB3 was idd de beste tot nu toe. Met als een van de hoogtepunten Andries die zijn 'maatje' Diane opeens na ging doen met duimzuigen. Wat een klerestreek was dat zegquote:Op woensdag 26 juli 2006 00:06 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Oh Ting ja! Dat weet ik nog wel.
Maar vlak daarna ben ik afgehaakt. Vond het echt een stomme serie. Viel in het niet na BB-The Battle.
Favo BB ooit
Oh dat weet ik niet meer. Wel Gert-Jan bezopen in het bubbelbad, Frenk over de zeik met die toespelingen, Kelly met die eeuwige make-up-doos in 'Rijk', Andries die de eerste dag al door de schuifpui wilde en zo. Oh met zn allen in een Smart.quote:Op woensdag 26 juli 2006 00:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
BB3 was idd de beste tot nu toe. Met als een van de hoogtepunten Andries die zijn 'maatje' Diane opeens na ging doen met duimzuigen. Wat een klerestreek was dat zeg
Ja maar die winnaars ... wat zegt dat nóg. Jeanette vond ik ook een winnaar van niets. En Joost was ook geen favoriet bij mij. En eh.. Oh ja Bart vond ik wel een goeie winnaar. Als enige dan.quote:Op woensdag 26 juli 2006 00:08 schreef scanman01 het volgende:
Helaas had BB3 wel de meest nietszeggende winnaar ooit.Dat was denk ik mogelijk omdat de rest echt gestoord was
Hier sluit ik me bij aan! Om Ruud moest ik het hardst lachen... Die mag het van mij met Bridget samen weer doen dit jaar!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:51 schreef __Saviour__ het volgende:
Ruud de Wild. Ongeintresseerd, wist zijn tekst nooit, kende de bewoners niet, wist niet wat er gebeurde, deed lullig tegen bridget en het publiek.
Ghehehe, kwestie van benadering inderdaad. Ik vond 'm ook OK. Vooral op de internet-uitzendingen na afloop van de live.quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:16 schreef Wishjuh het volgende:
[..]
Hier sluit ik me bij aan! Om Ruud moest ik het hardst lachen... Die mag het van mij met Bridget samen weer doen dit jaar!
Daar vond ik Ruud trouwens ook wel goed, beter dan tijdens de reguliere uitzending. Zoals ie met mama Roel door de studio scheurdequote:Op donderdag 27 juli 2006 21:42 schreef Gert het volgende:
[..]
Ghehehe, kwestie van benadering inderdaad. Ik vond 'm ook OK. Vooral op de internet-uitzendingen na afloop van de live.
Het was ook een beetje zijn rol natuurlijk. Ik vond het wel "fris", dat hij de semi-buitenstaander uithing. Bridget was wél goed op de hoogte. En dat was noodzakelijk, wilde Ruud die nonchalante rol kunnen aannemen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 21:45 schreef Sanne het volgende:
Maar hij had zich wel wat meer in het programma mogen verdiepen.
Idd, wat ergerde ik me dood aan hem! De heletijd van die flauwe grapjes ook.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:51 schreef __Saviour__ het volgende:
Ruud de Wild. Ongeintresseerd, wist zijn tekst nooit, kende de bewoners niet, wist niet wat er gebeurde, deed lullig tegen bridget en het publiek.
Maar Ruud moest mensen interviewen en dat deed hij zó slecht! Dat was niet gespeeld slecht maar gewoon echt slecht. Ik dacht vóór BB best positief over Ruud de Wild, maar ik ben door BB echt volledig op hem afgeknapt. Wat een sukkel, zeg.quote:Op donderdag 27 juli 2006 21:52 schreef Gert het volgende:
Het was ook een beetje zijn rol natuurlijk. Ik vond het wel "fris", dat hij de semi-buitenstaander uithing. Bridget was wél goed op de hoogte. En dat was noodzakelijk, wilde Ruud die nonchalante rol kunnen aannemen.
Beau kwam echt over alsof hij constant bezig was het programma in de zeik te nemen. Daarbij ging hij nooit te ver. Hij had de juiste balans precies te pakken. Niet te onverschillig en niet te serieus.quote:Op zondag 30 juli 2006 14:15 schreef tong80 het volgende:
Beau was wel degelijk geïnteresseerd. Ruud stond er alleen maar semi-lollig te doen voor zijn vriendjes thuis.
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:47 schreef DDuiveltje het volgende:
Mijn favo was Beau en daarna de combi Bridget en Ruud , de slechtste vond ik Rolf ...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |