quote:
wat een éénheidquote:De Caïro-kaliefen werden in 1517 bij de verovering van Caïro door het Ottomaanse Rijk afgezet.
dat had Hitler vast ook voor ogenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:32 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Met Ottomaanse verovering kwam er juist weer eenheid
Why? Waarom nu hitler opbrengen?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:45 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
dat had Hitler vast ook voor ogen
wie wil je dat ik opbreng, Keizer Augustus ? DIe had ook een eenheid in gedachten. Pax Romanaquote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Why? Waarom nu hitler opbrengen?
Ter vergelijking? why?
Armeniers die dat beweren zijn onwetend, het waren de "jong turken" die de macht hadden gegrepen en die genocide pleegden, niet het Ottomaanse rijk.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:52 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
wie wil je dat ik opbreng, Keizer Augustus ? DIe had ook een eenheid in gedachten. Pax Romanaof de bloeitijd van het britse koninkrijk.
Ik wil hitler niet persé vergelijken ofzo...maar vraag eens aan Armeniërs wat ze van het ottomaanse rijk vinden.
mja, je kunt het Ottomaanse rijk natuurlijk zo mooi maken als je zelf wilt. Het blijft gewoon mensenwerk met de nodige fouten.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:54 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Armeniers die dat beweren zijn onwetend, het waren de "jong turken" die de macht hadden gegrepen en die genocide pleegden, niet het Ottomaanse rijk.
Heeft er niets mee te maken, de jong turken grepen de macht en installeerden en zetten sultans af naar keuze en smaak. Ottomaanse rijk werd bestuurd door Ottomaanse dynastie en ten tijden van de genocide was dat dus niet meer het geval.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:55 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
mja, je kunt het Ottomaanse rijk natuurlijk zo mooi maken als je zelf wilt. Het blijft gewoon mensenwerk met de nodige fouten.
de jonge turken zijn toch gewoon onderdeel van het Ottomaanse rijkquote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:57 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heeft er niets mee te maken, de jong turken grepen de macht en installeerden en zetten sultans af naar keuze en smaak. Ottomaanse rijk werd bestuurd door Ottomaanse dynastie en ten tijden van de genocide was dat dus niet meer het geval.
Nee natuurlijk niet, zoals ik al in mijn vorige reactie zei het Ottomaanse rijk wordt bestuurd door de Sultan die tevens ook kalief is, wanneer jij Balkenende kunt afzetten en een ander installeren wanneer je wilt, dan zal ik niet zeggen dat de democratische koninkrijk der Nederlanden zoals we het kennen aan de macht isquote:Op vrijdag 28 juli 2006 11:59 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
de jonge turken zijn toch gewoon onderdeel van het Ottomaanse rijk
je kunt natuurlijk weer subgroepjes de schuld gaan geven om de glorie van het ottomaanse rijk niet teniet te doen, maar dat is een beetje onzin natuurlijk.
de kalief was democratisch gekozen ?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:02 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet, zoals ik al in mijn vorige reactie zei het Ottomaanse rijk wordt bestuurd door de Sultan die tevens ook kalief is, wanneer jij Balkenende kunt afzetten en een ander installeren wanneer je wilt, dan zal ik niet zeggen dat de democratische koninkrijk der Nederlanden zoals we het kennen aan de macht is
In het begin wel, daarna werd het binnen de dynastie.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:05 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
de kalief was democratisch gekozen ?
maar je hebt gelijk, we gaan offtopic
quote:Op zondag 23 juli 2006 23:22 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Nee, jij moet bewijzen dat het wel zo is.
Ik kan toch ook niet zeggen: Er leven 871 vliegende paarse eekhoorns in een andere dimensie die ik alleen kan zien, bewijs maar dat het niet zo is!
en dat is dus niet de hemel of de hel !quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:07 schreef Triggershot het volgende:
[..]
In het begin wel, daarna werd het binnen de dynastie.
Wat wil God met je ziel?
Niets, je mag zelf kiezen wat je eindbestemming is/wordt.
Kan ook niet anders met geloof.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:02 schreef Triggershot het volgende:
Anyway we gaan offtopic.
Ligt in jouw handen, welke gedeelte van "eindbestemming" begrijp je niet?quote:Op zaterdag 29 juli 2006 03:09 schreef misantropia het volgende:
[..]
en dat is dus niet de hemel of de hel !
Zins wanneer is de eindbestemming van een religie van een ander volk dezelfde eindbestemming voor een ander volkquote:Op zondag 30 juli 2006 23:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ligt in jouw handen, welke gedeelte van "eindbestemming" begrijp je niet?
Ik ben eindelijk bereid voor hem te buigen, masterquote:Op maandag 31 juli 2006 21:17 schreef gronk het volgende:
(afgezien daarvan: gezien 't feit dat god onmetelijke tijden bestaat en zal bestaan, moet god een onmetelijk porno-archief hebben. De eeuwigheid duurt best lang, en wat moet je anders doen in die tijd?)
De duivel is net zoals god een verzinsel van antwoorden zoekende dieren in evolutie, dus wat jij zegt is dat je gelooft i.p.v. weet.quote:Op maandag 31 juli 2006 20:00 schreef Dromenvanger het volgende:
God wilt je ziel bezitten. God wilt jou beheersen. God wilt jou vertellen hoe je leven moet.
God
Mocht ik een stemmen mogen uitbrengen dan stem ik op Satan.
God neemt vrijheid weg, God zorgt voor schuld gevoel.
Satan geeft je vrijheid. Satan geeft je vrije keuze.
Satan laat jou lekker aan het verboden vrucht etenIn mijn geval is dat de boom der wijsheid. Als ik wil eet ik de complete boom op. Tot de wortel. Als ik wil ga ik tot de wortel van het bestaan en graaf ik de complete wijsheid op. Omdat ik graag duivelsachtig ben. Ik gun God niet het alleenrecht
![]()
Satan laat jou proeven aan het echte bestaan.
En daar mag God een puntje aan zuigen. God kan daar niet eens een puntje aan zuigen. Omdat God staat voor het slechte.
Omgekeerde realiteit. Altijd zijn de mensen wijs gemaakt dat God goed was. Satan moest je bang voor zijn.
Laat nou eens precies het omgekeerde het geval zijn.
Hoe het precies zit kom ik nog wel achter. En waarom slangen door het stof moeten kruipen ook.
Ik ben een slang als Chinees teken. Dus sowieso moet ik straks te weten komen waarom slangen door het stof moeten kruipen. Of is dat niet zo?
Wie weet van niet.
God weet het straks ook niet meer![]()
Straks weet God niet eens meer dat hij bestaat. Dan is God verleden tijd.
Heb je de vrijheid die je nodig hebt dus ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |