quote:Op maandag 23 maart 2009 21:19 schreef methodmich het volgende:
Vincent van den Berg van Arsenal naar Excelsior Maassluis
http://www.ad.nl/rotterda(...)arcel_de_Bruijn.html
quote:Excelsior M hoopt ook nog op het jawoord van Vincent van den Berg, die deze zomer bij Arsenal vertrekt. De Maassluizer houdt zijn conditie op peil bij de Maassluizers. Als er geen nieuwe profclub meer voor hem komt, is een terugkeer naar Excelsior M voor de hand liggend.
Behoorlijk. inderdaad.quote:
Dat moet wel een droom zijn voor zo'n jongen, voetballen met een klasbak als Sieme Zijm. Daarbij vallen Fabregas en van Persie volledig in het niet.quote:Op maandag 23 maart 2009 21:31 schreef methodmich het volgende:
Als hij een beetje een handige zaakwaarnemer heeft dan wordt ie de komende tijd nog wel aangeboden bij diverse clubs in de JL denk ik. Alleen is de vraag of die veel kunnen bieden, want die gaan er meestal op achteruit.
Maar meer dan een vermoedelijke degradatiekandidaat in zaterdag A zou eventueel moeten lukken, al is het zijn oude clubje en zijn ze toch redelijk ambitieus bezig met spelers benaderen en aantrekken, eerder ook Sieme Zijm.
Exact. Hoe zou het met Sergio Winklaar zijn.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:09 schreef pfaf het volgende:
Laat dit een les zijn voor al die jeugdspelers die met gouden bergen in hun ogen naar het buitenland vertrekken.
wie isdat? verhaal?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:21 schreef Prosac het volgende:
[..]
Exact. Hoe zou het met Sergio Winklaar zijn.
Oh sorry.. Winklaar..quote:
quote:Sergio de Windt, wie kent deze voetballer nog? Beter gezegd: Wie kent deze voetballer überhaupt? Ik moet eerlijk zijn, ik kende hem ook niet voor Championship Manager 01-02. Het was een jongen die opgeleid werd door Ajax, maar al vroeg naar het grote Juventus ging. In dit artikel wordt de vierde speler besproken waarvan gedacht werd: Dit wordt een grote. Wat is er gebeurd met Sergio de Windt?
Zoals gezegd, Sergio de Windt een voetballer met potentie. Ajax zag iets in hem, maar Juventus was verkocht van de ballenkunstenaar. De Windt zou bij Ajax in de A2 komen, hijzelf wilde in de A1. Niet lang daarna benaderde Juventus hem. Veel te jong om zo’n grote transfer te maken, maar wie hield hem tegen? Wie is er überhaupt zo sterk om nee te zeggen tegen “de Oude Dame? De linksback vetrok naar Juventus op een jonge leeftijd.
Het plan van Juventus was dat hij de nieuwe linksback werd, dat is nooit gelukt. Hij heeft de hoofdmacht nooit gehaald, dit toch na intensieve trainingen bij Juventus. Zelf verklaart hij: ,,Ik leefde in een droom zonder te beseffen dat het de werkelijkheid was. Wat denk je? Ik kreeg zeven creditcards en ging van geen salaris naar een loon met vier nullen. Dan ga je kijken wat mogelijk is. Hoe ver kan je gaan? Voetballend ging ook alles goed. Toen ik geblesseerd raakte, voelde ik opeens druk. Alles werd anders.”
De Nederlander keerde na Juventus mentaal gesloopt terug naar Nederland. Hij probeerde het nog even bij HFC Haarlem en RKC Waalwijk door stages te lopen, maar na ook daar mislukt te zijn nam hij een beslissing voor zichzelf. Hij was helemaal met voetbal klaar, het was voorbij. Tweeënhalf jaar lang raakte hij nauwelijks een bal aan. Tenminste, voordat hij Akachar ontmoette, een oude vriend van zijn Ajax jeugd. Akachar reageerde als volgt wanneer hij Sergio de Windt op straat zag, die zijn zusje naar school bracht: ,,Wat doe jij hier op straat? Je zusje naar school brengen? Je verdoet je tijd. Jij moet weer gaan voetballen. Ik ga het wel voor je regelen.”
Akachar bleek de reddende engel voor Sergio de Windt, tenminste: Wat betreft een balletje trappen. Drie weken later stond de Windt weer op het veld. Hij ging meetrainen met Huizen, speelde zijn wedstrijden en hij kreeg weer plezier in het voetbal. Na zijn avontuur bij Huizen vetrok de inmiddels 26-jarige Amsterdamer naar hoofdklasser Argon. Stapje voor stapje een niveau hoger.
De Windt die voor mij groot werd door een voetbalspelletje, een voetballer waar ik jaren niks meer van hoorde. Jammer wat er gebeurd is met hem, maar de keuze naar Juventus gaan deed voor hem, denk ik, de das om. Helaas, het had heel veel kunnen worden. Wellicht hadden we dan nu wel een goede Nederlandse linksback.
Aan de andere kant, als hij niet was gegaan had hij nu net zo goed voor dezelfde keuze hebben gestaan.quote:,,Het is een prachtige club en ik voel na een paar weken al dat dit een goede stap in mijn carrière is,’’
quote:Op donderdag 3 juli 2008 12:17 schreef MaxPower het volgende:
Ja da's nu makkelijk praten natuurlijk. Normaal gesproken ben je een groot talent als je op je 17e naar Arsenal gaat.
Dit dus, grote clubs bieden alles wat los en vast zit een contract aan uit angst een groot talent mis te lopen.quote:Op vrijdag 4 juli 2008 15:24 schreef Solstice het volgende:
[..]
Las laatst dat Arsenal op twee verschillende manieren scout. Ten eerste heb je de talenten die Wenger haalt, dat zijn de grootste talenten, en die komen ook meteen bij de selectie. Dan heb je nog de talenten die voor de jeugd gescout worden, daar trekken ze gewoon karrenvrachten aan talenten voor aan, in de hoop dat er een keer wat goeds tussen zit. Chelsea en wat andere clubs moeten ook op die manier werken trouwens.
Natte vingerwerk.quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:26 schreef ASroma het volgende:
veel van die jonge spelers gaan er mentaal aan kapot natuurlijk. Als ze gewoon in Nederland waren gebleven hadden ze wellicht ene leuke eredivisie carriere gehad. Nah goed als ie een beetje slim is geweest heeft ie er vast nog een kleine 1,5 ton aan over gehouden.
quote:Sparta Rotterdam gaat bekijken of Vincent van den Berg een welkome versterking zou zijn voor haar selectie. De twintigjarige aanvaller heeft een aflopend contract bij Arsenal en zal dinsdagmiddag meespelen in een oefenwedstrijd van Jong Sparta tegen Jong NEC. Ook de Zweedse jeugdinternational Armenteros wordt in dit duel bestudeerd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |