Je kunt natuurlijk naar de Randmeren gaan, en die vanaf Kampen naar het zuiden volgen tot zo ongeveer Nijkerk. Als je aan de Gelderse kant blijft zie je nog wat meer dan alleen een dijk. Fotografisch leuke plekken die je tegenkomt zijn onder andere Elburg, kasteel de Essenburg (de tuin is vrij toegankelijk, en omvat een behoorlijk grote hertenkamp)bij Hierden, Harderwijk, en het Stoomgemaal bij Nijkerk.
Alternatief kun je langs de IJssel afzakken naar Deventer of zelfs Zutphen, en langs de andere oever weer omhoog. Ik vind de omgeving van Zutphen wel mooi, vooral aan de westzijde van de IJssel.
Geluk is gelul met een K
Smith & Wesson - the original point 'n' click device
Aikara Aikara is momenteel niet aanwezig op het forum Aikara - dinsdag 25 juli 2006 @ 19:27 profiel quote
De Wieden!
Gebied tussen Giethoorn en Belt-Schutsloot. Echt geweldig. Ik geloof dat ik dat gebied het mooiste 'stukje' Nederland zou noemen.
Ow, en het is errug dicht bij Zwolle; 15/20 minuten met de auto.
deze berichten kwamen wel erg laat als je 's ochtends om 9 uur vertrekt