Wat een rampenplan dat dit nog kan in Nederland. Belachelijk dat dit soort scholen bestaan. Extremisme in religie is belachelijk dit is belachelijk. Zo gaan we weer lekker terug in de tijd. Jammer voor ze dat ze niet meer kunnen ontkennen dat de aarde om de zon draait.quote:School weert televisiekijkende leerling
Uitgegeven: 20 juli 2006 17:56
AMSTERDAM - Het Hoornbeeck College in Amersfoort weigert een leerling toe te laten, omdat hij thuis een televisie en een 'open' internetverbinding heeft. De leerling, Thomas Roest uit Veenendaal, eist in kort geding dat hij alsnog wordt toegelaten. Dat meldt zijn advocaat Gert de Gelder.
Thomas wil aan het Hoornbeeck College de opleiding tot onderwijsassistent volgen. Zowel zijn ouders als hij zijn bewust christen en daarom wil hij graag naar het reformatorisch college in Amersfoort. Om de school tegemoet te komen, heeft de familie thuis een filter geplaatst op de internetverbinding. De televisie willen ze niet de deur uit doen.
Als onderdeel van de toelatingsprocedure van de school vulde het gezin een vragenlijst in en antwoordde dat er thuis televisie en ongefilterd internet aanwezig is. In inleiding tot de vraag stelt de school: moderne lectuur, muziekuitingen, en massamedia worden kritisch beoordeeld en zo nodig afgewezen. Het gebruik van televisie en open internet in de gezinnen wordt veroordeeld vanwege het godonterende en mensverwoestende karakter van veel programma's en sites.
Principieel punt
Volgens De Gelder mag de school iemand niet uitsluiten omdat hij televisie kijkt of internet gebruikt. Bovendien voldoet Thomas aan de normale toelatingsvoorwaarden. De school meent dat het om een principieel punt gaat. Volgens De Gelder meet het college dan met twee maten. Van veel leerlingen en leerkrachten is bekend dat ze thuis televisie en internet hebben. De rechtbank doet 1 augustus uitspraak.
Het Hoornbeeck College was donderdag niet bereikbaar voor commentaar
quote:Op donderdag 20 juli 2006 19:03 schreef numero_uno het volgende:
Sluiten die school wegens Christenextremisme
..en een DVD speler dan, mag dat wel van God? En wat zegt De Bijbel eigenlijk over digitale videorecorders..?quote:Het gebruik van televisie en open internet in de gezinnen wordt veroordeeld vanwege het godonterende en mensverwoestende karakter van veel programma's en sites.
Ik geloof het best, in Zeeland heb je nog genoeg gezinnen die de kinderen niet inenten, geen TV in huis hebben en niet naar het ziekenhuis gaan als er iets aan de hand is.quote:
quote:moderne lectuur, muziekuitingen, en massamedia worden kritisch beoordeeld en zo nodig afgewezen. Het gebruik van televisie en open internet in de gezinnen wordt veroordeeld vanwege het godonterende en mensverwoestende karakter van veel programma's en sites.
Wat filtert zoiets zoal? Moet ik dan denken aan pornosites of ook vrijdenkende sites?quote:Op donderdag 20 juli 2006 19:29 schreef IkWilbert het volgende:
Ach, bekend verhaal voor mij. Ik heb het genoegen om in zo'n gristendorp te wonen...
Het mooie is, de meeste hebben een pc thuis staan met "filternet" maar dan wel weer met een tv-kaart in de pc. Goh wat zullen ze daar toch mee moeten?
Alles wat deze twee niet aanstaat.quote:Op donderdag 20 juli 2006 19:42 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Wat filtert zoiets zoal? Moet ik dan denken aan pornosites of ook vrijdenkende sites?
Tis gewoon triest, laten we het daar maar op houden.quote:Op donderdag 20 juli 2006 19:45 schreef Maverick_tfd het volgende:
Haha ik lees net dat ze ook manipulatie filteren, willen ze een monopolie daarop ofzo?![]()
Dan moeten ze het zelfde doen met alle extremistische scholen en organisaties in Nederlandquote:Op donderdag 20 juli 2006 21:51 schreef Meki het volgende:
gelijk sluiten die school
de direkteur oppakken en sleutel weggoien
Het eerste kan best kloppen, maar er zijn geen christenen in Nederland die niet naar ziekenhuizen gaan...... Niet voor niets werden ziekenhuizen van oudsher al door christenen gerund....quote:Op donderdag 20 juli 2006 19:20 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Ik geloof het best, in Zeeland heb je nog genoeg gezinnen die de kinderen niet inenten, geen TV in huis hebben en niet naar het ziekenhuis gaan als er iets aan de hand is.
Jep en ondertussen zit een of andere leraar op die school keihard geld te verdienen met zijn kinderpr0n netwerk.quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:04 schreef DJSmiley het volgende:
Ach, en filternet werkt ook echt.
Je zit achter een (transparante) proxy die wat content-filtering doet. Site op zwarte lijst? -> foutmelding. En het leuke is, die hele proxy werkt niet op P2P/FTP/USENET dus je kan nog altijd pr0n downloaden en je sufrukken.
Ach, schijnheilig he, da's nogal in. En ze zijn allemaal ZO braaf, een grote vriendjesbende. Ze lichten elkaar allemaal op. Bedrijf a: 5000 eur. Bedrijf b: 7000. Ow, we kopen wel bij bedrijf B, die zijn van onze kerk![]()
LOL ja vast. als ze geen tv hebben moeten we wel een kinderporno netwerk hebbenquote:Op donderdag 20 juli 2006 23:42 schreef Sportguy het volgende:
[..]
Jep en ondertussen zit een of andere leraar op die school keihard geld te verdienen met zijn kinderpr0n netwerk.
Maffe lui.
Idd, schijnheiligheid ten top. In Apeldoorn zit ook zo'n school. Vader van een vriend is/was buschaffeur en kon na een ritje vanaf die school de condooms van de achterbank afhalen.quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:47 schreef Steijn het volgende:
Hé, dat is hier nog geen kilometer vandaan. En ik kan je vertellen dat de Christelijk moraal slechts tot aan de deur rijkt bij die school. De meisjes dragen lange rokken maar zodra sommigen van het terrein af zijn wordt er een deel van de rok afgeritst. Of ze roken en drinken in de bosjes. Een behoorlijk trieste bedoeling anno 2006.
Die echte zwarte kouzen geloven niet in doktoren en ziekenhuizen.quote:Op donderdag 20 juli 2006 22:40 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Het eerste kan best kloppen, maar er zijn geen christenen in Nederland die niet naar ziekenhuizen gaan...... Niet voor niets werden ziekenhuizen van oudsher al door christenen gerund....
Om een dvd af te spelen heb je opzich ook een tv nodig en die is verbodenquote:Op donderdag 20 juli 2006 19:10 schreef BdR het volgende:
[..]
..en een DVD speler dan, mag dat wel van God? En wat zegt De Bijbel eigenlijk over digitale videorecorders..?
Ah, de beruchte "pornobus". Die kennen we bij ons in de woonplaats ook... Gezellig met zijn allen naar Apeldoornquote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:07 schreef DJSmiley het volgende:
[..]
Idd, schijnheiligheid ten top. In Apeldoorn zit ook zo'n school. Vader van een vriend is/was buschaffeur en kon na een ritje vanaf die school de condooms van de achterbank afhalen.
Ja, als je geen tv hebt krijg je dat he.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:08 schreef MrSASO het volgende:
Ik had een collega die had 7 kinderen en geen TV
Sterker, wat heeft de samenleving daar aan?quote:Op vrijdag 21 juli 2006 09:52 schreef Loedertje het volgende:
Wat heeft het onderwijs aan een wereldvreemde onderwijsassistent die totaal geen affiniteit meer heeft met de huidige maatschappij en zijn leerlingen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |