was dat niet verleden jaar in de afdaling van de galibier?quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:31 schreef -skippybal- het volgende:
[afbeelding]
Nieuwe Armstrong is het gewoon![]()
De Madeleine dacht ik. Wel vorig jaar jaquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:35 schreef Bartoli het volgende:
[..]
was dat niet verleden jaar in de afdaling van de galibier?
Jazekerquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:35 schreef Bartoli het volgende:
[..]
was dat niet verleden jaar in de afdaling van de galibier?
Iedereen dacht dat Dessel in de eerste Alpen-etappe zou kraken, maar hij kraakte niet, in de 2 Alpen-etappes die er zijn geweest, kon hij telkens met de beste mee. Hij rijdt zeer goed en staat nog steeds in de top 4.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:28 schreef Bartoli het volgende:
Pereiro knakt denk ik niet zo snel meer maar ja wat is tegenwoordig nog zeker
Ja en aangezien Dessel ook nog een aardige tijdrit kan rijden is top 5 zeker mogelijkquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:40 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Iedereen dacht dat Dessel in de eerste Alpen-etappe zou kraken, maar hij kraakte niet, in de 2 Alpen-etappes die er zijn geweest, kon hij telkens met de beste mee. Hij rijdt zeer goed en staat nog steeds in de top 4.
Idd. Voor de Tour heb ik het er nog over gehad dat ik dat wel leuk zou vindenquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:38 schreef ultra_ivo het volgende:
Pereiro kan winnen volgens het Walkowiak scenario, schitterend
Die heeft nu natuurlijk ook opeens motivatie om aan te blijven klampen, terwijl hij anders misschien veel eerder zou laten gaan.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:40 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Iedereen dacht dat Dessel in de eerste Alpen-etappe zou kraken, maar hij kraakte niet, in de 2 Alpen-etappes die er zijn geweest, kon hij telkens met de beste mee. Hij rijdt zeer goed en staat nog steeds in de top 4.
Dat moet dan ten koste worden van Menchov neem ik aan.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:41 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Ja en aangezien Dessel ook nog een aardige tijdrit kan rijden is top 5 zeker mogelijk
En Breukink heeft gebeld met T-mobile en Davitamon-Lotto om samen te werken om het gat met een aantal minuten te verkleinen toen. Alleen die hadden geen interesse. Dat breekt Klöden en Evans nu op. Wat zullen die zich voor de kop slaan...quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:02 schreef Wombcat het volgende:
En dat half uur kreeg Pereiro van alle ploegen. Rabobank was de enige die nog een beetje verantwoordelijkheid wilde nemen, maar toen ze dat deden werden ze uitgescholden door Landis.
Dessel staat 5e in het klassement en Menchov staat 6e. Er zit bijna 1.00 tussen ofzo dus Menchov moet eerst Dessel nog voorbijquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:43 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Dat moet dan ten koste worden van Menchov neem ik aan.![]()
Daar was ik mij van bewust, maar ik bedoelde te zeggen dat jij er niet meer in geloofd dat Menchov top 5 kan rijden?quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:44 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Dessel staat 5e in het klassement en Menchov staat 6e. Er zit bijna 1.00 tussen ofzo dus Menchov moet eerst Dessel nog voorbij
kan wel als die morgen kan volgen en dessel ofzo niet is alles mogelijk. Ik sluit zelfs podium nog niet uit. Vrijdag kan nog een gekke rit worden. Parijs mss ook nogquote:Op woensdag 19 juli 2006 18:50 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Daar was ik mij van bewust, maar ik bedoelde te zeggen dat jij er niet meer in geloofd dat Menchov top 5 kan rijden?
Menchov is verkouden.quote:Op woensdag 19 juli 2006 19:01 schreef Martijn_fijn het volgende:
Ik hoop op een Menchov of Evans die vroeg aan durven te gaan op de col des Saisies of col de la Colombiére. Als ze met 3 of 4 minuten voorsprong kunnen beginnen aan de Joux-Plane kan het heel leuk worden.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |