abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40443687
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 07:34 schreef CeeJee het volgende:
Vanity Fair heeft een lang artikel over de gebeurtenissen die dag bij NORAD.

http://www.vanityfair.com/features/general/060801fege01
[..]
Dus de US military kan geen jets meer 'zien ' als de transponders uitstaan . Dat betekend dat ze ook nooit een raket zoude kunnen traceren wanneer die het Amerikaans luchtruim zou binnenvliegen .

Heb je Senator Dayton's commentaar wel eens gezien of gelezen??

Hieruit blijkt dat sprake is geweest van het verstrekken van desinformatie door NORAD aan o.a. de 9/11 commission .
  donderdag 3 augustus 2006 @ 11:07:08 #277
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_40443727
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 20:52 schreef mouzzer het volgende:

Voor WTC7 raad ik je de volgende site aan: http://www.debunking911.com/pull.htm

Silverstein beschreef een gesprek dat hij die middag van 911 had met de brandweer commandant, Silverstein zegt and they (de brandweer dus) made that decision to pull.
Mwah, dat is wel héél los omgaan met het citaat:
'I remember getting a call from the, er, fire department commander, telling me that they were not sure they were gonna be able to contain the fire, and I said, "We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull it."And they made that decision to pull and we watched the building collapse.'
quote:
De brandweer heeft dus het besluit 'to pull' genomen.
Op suggestie van Silverstein.
quote:
Laat pull in brandweerkringen nou het specifieke woord zijn voor zich terugtrekken uit een gevaarlijke omgeving of gebouw. Het is totale onzin dat de brandweer beslist dan een gebouw neergehaald moet worden met explosieven omdat het te gevaarlijk werd, de brandweer heeft beslist vanwege de eigen veiligheid zich terug te trekken uit WTC7 die beslissing nemen ze wel vaker bij rampen maar nooit nemen ze beslissing om een gebouw te laten opblazen dat is hun werk niet. Zie de quotes van brandweermannen die ter plaatse waren die spreken allemaal over dat ze het bericht krijgen om zich terug te trekken en ze het gebouw al totaal niet vertrouwden om hoe het erbij stond en de geluiden die eruit kwamen. In de context waarin Silverstein het zegt is het overduidelijk dat de brandweer de beslissing heeft genomen zich terug te trekken en niet om het gebouw op te blazen.
Het was sowieso helder en correct geweest als de commissie er onderzoek naar had gedaan. En niet de hele instorting van WTC 7 hadden weggelaten. Het is mij een raadsel waarom je zoiets uit het officiële rapport weglaat. Maar misschien omdat ze die instorting niet of nauwelijks konden verklaren. Over de twee andere torens kon nog gezegd worden dat er vliegtuigen in waren gevlogen. Wie weet.
quote:
WTC7 was trouwens ondanks wat vele controlled demolition believers beweren wel heel zwaar beschadigd, brandweermensen spreken over een enorm gat van zo'n 20 verdiepingen hoog (bijna de helft van totale hoogte!) in WTC7 alleen die zie je niet omdat er geen foto's van die kant bestaan.Tevens waren er enorme uitslaande branden en via meetingen bleek het gebouw naar 1 kant te hellen, de kant die het uiteindelijk als eerste begaf.
Waar waren die uitslaande branden precies?


Als je het vergelijkt met WTC6, dan:
quote:
WTC7 stond ook helemaal niet zo ver weg als men beweert, gebouwen die nog veel verder weg stonden hebben ook schade opgelopen (Bankers trust en WFC3).
Ik weet niet wie 'men' is, maar WTC7 stond uiteraard betrekkelijk in de buurt van de North Tower.
quote:
WTC6 ligt trouwens precies tussen 7 en de noord toren en het gedeelte dat er precies tussen lag is bijna compleet ingestort dat geeft wel aan hoeveel puin dat stuk te verduren heeft gehad
WTC6 (en WTC5 ook) zijn niet zozeer ingestort; er zitten hele grote gaten in. Gaten die tot in de kelder gaan, en waar nog wat vragen over openstaan.
quote:
maar WTC7 dat aan de overkant van de straat staat (tiental meters verderop) zou niet geraakt zijn door het vallende puin van een 400 meter hoog gebouw?
Het zal ongetwijfeld geraakt zijn. Zeker als je ziet hoe puin op onlogische wijze horizontaal tot ruim twee keer de breedte van de North Tower werd weggeworpen.
quote:
Nee alles wijst erop dat de constructie van WTC7 zwaar beschadigd is door het instorten van de noord toren en het uiteindelijk begeven heeft.
Fijn dat jij dat er uit bent. De FEMA weet het allemaal niet zo zeker:

FEMA Report, Chapter 5. 5.7 Observations and findings

“Loss of structural integrity was likely a result of weakening caused by fires on the 5th to 7th floors. The specifics of the fires in WTC 7 and how they caused the building to collapse remain unknown at this time. Although the total diesel fuel on the premises contained massive potential energy, the best hypothesis has only a low probability of occurrence. Further research, investigation, and analyses are needed to resolve this issue.”

quote:
De plaatjes en beelden gaven mij ook eerst een vertekend beeld vond het ook raar maar na daar echt rondgelopen te hebben, de afstanden gezien te hebben en hoe enorm hoog de WTC torens geweest waren dat naast de getuigenverslagen en de context van het Silverstein verhaal ben ik er van overtuigd dat controlled demolition echt totale onzin is.
Ik houd de opties nog open.

FEMA Report, appendices. C.6 Suggestions for futher research


"The severe corrosion and subsequent erosion of Samples 1 and 2 are a very unusual event. No clear expianation for the source of the sulfur has been identified. The rate of corrosion is also unknown. It is possible that this is the result of long-term heating in the ground following the collapse of the buildings. It is also possible that the phenomenon started prior to collapse and accelerated the weakening of the steel structure.


V.

[ Bericht 11% gewijzigd door V. op 03-08-2006 11:27:40 ]
Ja inderdaad, V. ja.
  donderdag 3 augustus 2006 @ 11:17:55 #278
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_40444092
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 11:05 schreef atmosphere1 het volgende:

[..]

Dus de US military kan geen jets meer 'zien ' als de transponders uitstaan . Dat betekend dat ze ook nooit een raket zoude kunnen traceren wanneer die het Amerikaans luchtruim zou binnenvliegen .
Of een vliegtuig van bijvoorbeeld de Russen. Ze hoeven alleen een transponder uit te zetten, en voilá. Tot 2001, natuurlijk. Nu niet meer.

Om nog maar niet te spreken over Vigilant Guardian, Vigilant Warrior en Northern Vigilance, waarbij live fly exercises plaatsvonden die ze niet op radar volgden?

Nog afgezien van de eerdere (sowieso idiote claims) NORAD/NEADS-claims dat ze helemaal geen radar hadden.

En dan gaan we ook maar voorbij aan het feit dat een signaal zonder transponder-info niet alleen op het scherm van de betreffende ATC oplicht... hij wordt automatisch op de schermen van alle FAA-controllers die een plak uit de omliggende regio beheren gekwakt. Waarna er contact is met NORAD.

O. En er was natuurlijk al intensief contact via phone bridges tussen de FAA en NORAD/NEADS vanaf ongeveer 8.50.

Verder werd in de bunker in het Witte Huis continu aangegeven hoe ver UA77 nog van Washington was. Natte vingerwerk, of zou men toch ergens een werkend radarschermpje hebben gevonden?

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_40445254
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 11:05 schreef atmosphere1 het volgende:

[..]

Dus de US military kan geen jets meer 'zien ' als de transponders uitstaan . Dat betekend dat ze ook nooit een raket zoude kunnen traceren wanneer die het Amerikaans luchtruim zou binnenvliegen .
Ze zien drieduizend stippen op hun radar, dat is het probleem niet. In oorlogstijd is er ook geen civiel verkeer, alleen militair verkeer met hun eigen transpondersysteem. Een verassingsaanval van de Russen zou beginnen met een groot aantal onbekende contacten aan de rand van hun detectiebereik.
pi_40446843
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 17:34 schreef OpenYourMind het volgende:
Redux A.K.A. haaahaha hou je eens bezig met de onderwerpen in questie in plaats van steeds op de man te spelen en opzettelijk de discussie te dwarsbomen. Dit is niet de eerste keer dat je erop gewezen bent, je bent er namelijk al eens voor geband in Truth met jouw kloon Redux een jaar of wat geleden.

Je hebt af en toe best wel zinnige input in de discussies maar jouw zeurderige en aanvallende manier hebben meerdere discussies al verpest. Wees eens de wijste en blijf niet constant doorhameren op eenzelfde punt.


Je vergeet nog zijn kloon natte-flamoes
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_40446878
9/11 Live: The NORAD Tapes

VF.com exclusive: Hear excerpts from the September 11 NORAD tapes.

http://www.vanityfair.com/features/general/060801fege01
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_40457125
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 11:54 schreef CeeJee het volgende:

[..]

Ze zien drieduizend stippen op hun radar, dat is het probleem niet. In oorlogstijd is er ook geen civiel verkeer, alleen militair verkeer met hun eigen transpondersysteem. Een verassingsaanval van de Russen zou beginnen met een groot aantal onbekende contacten aan de rand van hun detectiebereik.
Wanneer ze heel de VS bekijken zien ze veel stippen inderdaad . Ze hoefde nalleen te kijken naar het gebied van de laatste waarneming en het civiel verkeer in die omgeving uit te checken , degene zonder transponder dat was em .
pi_40457900
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 20:52 schreef mouzzer het volgende:

[..]


Silverstein beschreef een gesprek dat hij die middag van 911 had met de brandweer commandant, Silverstein zegt and they (de brandweer dus) made that decision to pull. De brandweer heeft dus het besluit 'to pull' genomen. Laat pull in brandweerkringen nou het specifieke woord zijn voor zich terugtrekken uit een gevaarlijke omgeving of gebouw. Het is totale onzin dat de brandweer beslist dan een gebouw neergehaald moet worden met explosieven omdat het te gevaarlijk werd, de brandweer heeft beslist vanwege de eigen veiligheid zich terug te trekken uit WTC7 die beslissing nemen ze wel vaker bij rampen maar nooit nemen ze beslissing om een gebouw te laten opblazen dat is hun werk niet. Zie de quotes van brandweermannen die ter plaatse waren die spreken allemaal over dat ze het bericht krijgen om zich terug te trekken en ze het gebouw al totaal niet vertrouwden om hoe het erbij stond en de geluiden die eruit kwamen. In de context waarin Silverstein het zegt is het overduidelijk dat de brandweer de beslissing heeft genomen zich terug te trekken en niet om het gebouw op te blazen.
Bullshit, het was "pull the building" wat silverstein zei op tv.
homo.....
Ik was eerst kaneelstok
pi_40458174
quote:
Evidence of fusion devices at the WTC:

1. pulverization of 99% of concrete into ultra fine dust as recorded by official studies. Concrete dust was created instantly throughout the towers when the fusion device million degree heat rapidly expanded water vapor in the concrete floors.

2. Superheated steels ablating (vaporizing continuously as they fall) as seen in video clips of the towers collapsing. This requires uniform temperatures roughly twice that of thermate.

3. 22 ton outer wall steel sections ejected 200 meters into the winter garden. Cutting charges cannot provide the energy required.

4. 330 ton section of outer wall columns ripping off side of tower. Cutting charges cannot provide energy required.

5. Molten ponds of steel at the bottom of elevator shafts (WTC1, WTC2, WTC7) Thermate is impractical for lower level demolition due to the thickness of the 47 steel columns.

6. The spire behavior (stands for 20-30 seconds, evaporates, goes down, steel dust remains)

7. Sharp spikes in seismograph readings (Richter 2.1 and 2.3) occurred at the beginning of collapse for both towers. Short duration and high power indicate explosive event.

8. A press weighting 50 tons disappeared from a basement floor of Twin Towers and was never recovered from debris.

9. Wide area electrical outage, repairs took over 3 months. Fusion devices cause EM pulse with Compton Effect.

10. Fires took 100 days to extinguish despite continuous spraying of water. Thermate would cool down much faster.

11. Brown shades of color in the air due nuclear radiation forming sulfuric acid. TV and documentary footage changed the color balance to blue to disguise this fact indicating complicity in the coverup.

12. Elevated Tritium values measured in the WTC area but not elsewhere in New York. Official studies stated that 8 EXIT signs from two commercial Boeing jets were responsible. This is why the "no commercial planes" line of inquiry is very important and should not be ignored or attacked. It can provide conclusive proof of fusion devices and therefore US/Israeli military involvement.

13. Pyroclastic flow observed in the concrete-based clouds. Only found with volcanic eruptions and nuclear detonations. Jim Hoffman unfortunately missed this obvious observation in his papers.

14. Huge expanding dust clouds 5 times the volume of the building indicating extreme levels of heat generated far in excess of traditional demolition explosives.

15. Rubble height was some 10% of the original instead of 33% expected in a traditional demolition. Fusion device removal of underground central steel framework allowed upper framework to fall into this empty space and reduce the rubble height.

16. No survivors found, except some firefighters in one corner pocket in the rubble who looked up to see blue sky above them instead of being crushed by collapsing debris. Upward fusion flashlight beam of destruction missed this pocket but removed debris above firemen.

17. 14 rescue dogs and some rescue workers died far too soon afterward to be attributed to asbestos or dust toxins (respiratory problems due to alpha particles created by fusion that are far more toxic)

18. Record concentrations of near-atomic size metal particles found in dust studies due to ablated steel. Only possible with fusion.

19. Decontamination procedure used at Ground Zero (hi-pressure water spraying) for all steel removed from site. Water spraying contains fusion radiactivity.

20. No bodies, furniture or computers found in the rubble, but intact sheets of paper covered the streets with fine dust. Items with significant mass absorbed fusion energy and were vaporized while paper did not. Paper and Powder theory.

21. 200 000 gallon sprinkler watertanks on the roofs of WTC1 and WTC2, but no water in the ruins. Heat of fusion devices vaporized large reservoirs of water.

22. reports of cars exploding around the WTC and many burned out wrecks could be seen that had not been hit by debris. Fusion energy blast and EM pulse caused electrical components in cars to explode and burn vehicles far from WTC site.

23. EM pulse was recorded by broadcast cameras with high quality electronic circuitry. This occurred at the same time as the seismic peaks recorded by Lamont Doherty during the beginning of the collapse. This is due to the Compton Effect and resulted in a large area power outage at the WTC.
http://www.911eyewitness.com/truth/index.php?name=News&file=article&sid=61
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_40458686
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 11:07 schreef Verbal het volgende:
And they made that decision to pull and we watched the building collapse.
Is er iets geweten over de tijdspanne tussen decision en collapse ?
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_40458930
tvp en Welles!

@Uncle Scorp. Ik heb er naar gezocht, maar kom niet verder als (pull it): late afternoon en (collapse) 16;20. Veel kan het dus niet zijn.

[ Bericht 74% gewijzigd door Resonancer op 03-08-2006 19:18:09 ]
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_40466615
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 20:16 schreef Ericr het volgende:
Buitengewone claims vereisen buitengewoon bewijs en dat is waar het spaak loopt in 99% van het bewijs aangedragen door de complot theoristen. Over ieder 'bewijs'stukje valt wederom te twisten, maar het grootste gedeelte van de claims blijft te bizar om de contra-lezing als plausibel te zien.

Misschien is dan ook beter dat uit het kamp dat geen geloof heeft in de officiele lezing geen claims komen wat er dan wel gebeurd is, maar meer een skeptische houding t.o.v. de officiele lezing. Want broddelwerk als Loose Change, In Plane Site, Alex Jones's video's en nog wat andere zooi dragen niet bij aan de geloofwaardigheid van de complottheoristen.
Er zijn een aantal filmpjes over 9-11 die gemaakt zijn om de truth movement belachelijk te maken, zoals b.v. in plane site, missile pods, militaire helicopters etc etc allemaal dingen die zo vergezocht zijn dat de gewone jan als ie dit ziet zegt: ''wat een stelletje mafkezen die conspiracy aanhangers''

In plane site is imho gemaakt om de grond onder de voeten van de truth movement te halen met het doel om de gewone jan die een beetje onderzoek doet zand in de ogen te strooien.
Ja ik weet het een conspiracy op een conspiracy maar zo werkt het.

Dit is volgens mij de rede dat een heleboel mensen er niet aan willen zonder zich verder te verdiepen in de materie en het kaf van het koren te scheiden.
Het is zo overduidelijk als je de bullshit weet te filteren het kost alleen een beetje tijd en een honger naar de waarheid.
fefesff ere erfe
pi_40468665
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 11:07 schreef Verbal het volgende:

[..]

Mwah, dat is wel héél los omgaan met het citaat:
'I remember getting a call from the, er, fire department commander, telling me that they were not sure they were gonna be able to contain the fire, and I said, "We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull it."And they made that decision to pull and we watched the building collapse.'
Nee het woord pull als bewijs zien dat een brandweercommendant en een eigenaar van het gebouw kozen voor een controlled demolitiion dat is pas heel erg los omgaan met het citaat!
quote:
Op suggestie van Silverstein.
Dan nog is het de brandweer die de uiteindelijke beslissing genomen heeft! Dan zal het volgens jou dus de eerste keer in de geschiedenis zijn dat de brandweer zelfs nog tijdens de ramp de beslissing neemt om een gebouw wat ze niet kunnen redden op te blazen en dan ook nog eens op suggestie van de eigenaar. De normale keuze in zo'n situatie is dat de brandweer een gebouw opgeeft, zich terugtrekt en het laat uitbranden, hier waren ze al bang voor het instorten dus is het terugtrekken nog veel logischer. De quote van Silverstein is slechts een samenvatting van zijn gesprek met de brandweercommendant, de brandweercommendant zal waarschijnlijk in detail verteld hebben wat z'n manschappen ter plaatse zien te weten een enorm gat in het gebouw, gebouw dat langzaam naar een kant helt etc.
quote:
Het was sowieso helder en correct geweest als de commissie er onderzoek naar had gedaan. En niet de hele instorting van WTC 7 hadden weggelaten. Het is mij een raadsel waarom je zoiets uit het officiële rapport weglaat. Maar misschien omdat ze die instorting niet of nauwelijks konden verklaren. Over de twee andere torens kon nog gezegd worden dat er vliegtuigen in waren gevlogen. Wie weet.
Er is ook geen onderzoek gedaan naar WTC3 waar bijna helemaal niks van over was waarom zet je daar geen vraagtekens bij? Hadden ze dan van alle gebouwen die ingestort zijn moeten verklaren waarom dat is gebeurd alleen omdat jij niet snapt waarom ze ingestort zijn? Maar er is ook uitgebreid onderzoek gedaan naar het instorten van WTC7 daar quote je later zelf ook ook maar omdat de commissie dat niet heeft gedaan is het opeens wel verdacht. Zo kan je overal wel een complot in gaan zien
quote:
Waar waren die uitslaande branden precies?
[afbeelding]

Als je het vergelijkt met WTC6, dan:
[afbeelding]
Als je gaat vergelijken moet je wel met meerdere dingen rekening houden zoals op welke tijdstippen zijn de foto's genomen? Die van WTC7 zo te zien nog voor het instorten van de Noord toren die van WTC6 er duidelijk na. En de foto van WTC7 is ook van de achterkant genomen en toch heeft de brand al deze kant bereikt, je hebt gene enkel zicht wat er aan de voorzijde gebeurd dus erg onlogische vergelijking die je maakt Je ziet niks van de schade die het gebouw heeft opgelopen aan de andere kant na het instorten van de noord toren, iets wat mensen die echt ter plekke waren wel kunnen vertellen:

WTC Building 7 appears to have suffered significant damage at some point after the WTC Towers had collapsed, according to firefighters at the scene. bFirefighter Butch Brandies tells other firefighters that nobody is to go into Building 7 because of creaking and noises coming out of there. [Firehouse Magazine, 8/02]

Battalion Chief John Norman later recalls, "At the edge of the south face you could see that it is very heavily damaged." [Firehouse Magazine, 5/02]

Heavy, thick smoke rises near 7 World Trade Center. Smoke is visible from the upper floors of the 47-story building. Firefighters using transits to determine whether there was any movement in the structure were surprised to discover that is was moving. The area was evacuated and the building collapsed later in the afternoon of Sept. 11.

Oftwel je foto vergelijking bewijst helemaal niks zeker omdat je helemaal voorbij gaat aan aan de enorme schade die WTC7 heeft opgelopen door het instorten van de noord toren. Het is een combinatie van factoren, de branden, de enorme schade door het instorten van WTC1 waardoor in het gebouw een knik zat en de structuur het begon te begeven.
quote:
Ik weet niet wie 'men' is, maar WTC7 stond uiteraard betrekkelijk in de buurt van de North Tower.
Meeste controlled demolition aanhangers gebruiken de 'maar WTC7 stond juist ver van de toren af' als bewijs in hun controlled demolition theorie dat wet je heel goed dat lees je hier genoeg. Misschien is dat ook juist wel een van de redenen dat het is ingestort, puin van WTC1 heeft grote gaten geslagen aan een kant van het gebouw net al je een stuk uit een boom hakt alleen gebouwen vallen niet om als een boom die storten in
quote:
WTC6 (en WTC5 ook) zijn niet zozeer ingestort; er zitten hele grote gaten in. Gaten die tot in de kelder gaan, en waar nog wat vragen over openstaan.

Het zal ongetwijfeld geraakt zijn. Zeker als je ziet hoe puin op onlogische wijze horizontaal tot ruim twee keer de breedte van de North Tower werd weggeworpen.
Heel raar ja als een gebouw van 400 meter hoog instort dan er dan gaten in het gebouw er bijna recht onder worden geslagen, al die enorme stalen balken hadden natuurlijk op het dak moeten blijven liggen. Beetje logisch nadenken dat dat gewoon enorme prjectielen zijn geworden en dwars door die gebouwen zijn geslagen. Nog beetje verder logisch nadenken en je komt op de enorme luchtdruk verplaatsing in het gebouw tijdens het instorten waardoor de buitenste muren naar buiten worden geblazen, niks onlogisch aan. Dat jij het niet snapt betekent niet dat het onlogisch is.

Zie hier het Bankers Trust gebouw want ongeveer evenver van WTC2 stond als WTC7 van WTC1.


Ook een gat van tientallen verdiepingen ingeslagen, verschil met WTC7 is dat Bankers trust niet in de brand heeft gestaan en WTC2 op andere manier is ingestort dat WTC1.

Voor veel meer goede foto's:
http://hereisnewyork.org/gallery/thumb.asp?CategoryID=5&picnum=1
http://peterspano.blogspot.com/

[ Bericht 1% gewijzigd door mouzzer op 04-08-2006 00:24:22 ]
pi_40468848
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 19:10 schreef Resonancer het volgende:
tvp en Welles!

@Uncle Scorp. Ik heb er naar gezocht, maar kom niet verder als (pull it): late afternoon en (collapse) 16;20. Veel kan het dus niet zijn.
but also we were pretty sure that 7 World Trade Center would collapse. Early on, we saw a bulge in the southwest corner between floors 10 and 13, and we had put a transit on that and we were pretty sure she was going to collapse. You actually could see there was a visible bulge, it ran up about three floors.It came down about 5 o’clock in the afternoon, but by about 2 o’clock in the afternoon we realized this thing was going to collapse.

Then we found out, I guess around 3:00 [o'clock], that they thought 7 was going to collapse. So, of course, [we've] got guys all in this pile over here and the main concern was get everybody out, and I guess it took us over an hour and a half, two hours to get everybody out of there. (Q. Initially when you were there, you had said you heard a few Maydays?) Oh, yes. We had Maydays like crazy.... The heat must have been tremendous. There was so much [expletive] fire there. This whole pile was burning like crazy. Just the heat and the smoke from all the other buildings on fire, you [couldn't] see anything. So it took us a while and we ended up backing everybody out, and [that's] when 7 collapsed.... Basically, we fell back for 7 to collapse, and then we waited a while and it got a lot more organized, I would guess." - Lieutenant William Ryan

We didn’t know how stable any of this area was. We pulled everybody back probably by 3 or 3:30 in the afternoon. We said, this building is going to come down, get back. It came down about 5 o’clock or so

Van http://www.debunking911.com/pull.htm

Zat dus zo'n 2 uur tussen het besluit zich terug te trekken en het instorten.
pi_40469050
Ik wil toch een keer in het topic reageren. Leuk tijdverdrijf deze complottheorie voor sommigen, maar hoever moet men wel niet heen zijn om hier daadwerkelijk in te geloven.
Article 1 Universal Declaration of Human Rights
'All human beings are born free and equal in dignity and rights. They are endowed with reason and conscience and should act towards one another in a spirit of brotherhood.'
pi_40469242
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 18:32 schreef diep-in-de-war het volgende:

[..]

Bullshit, het was "pull the building" wat silverstein zei op tv.
Weer een typisch voorbeeld van feiten verdraaien. Silverstein heeft nooit gezegd pull the building. De hele quote van Silverstein stond vlak boven je post, lezen en dan vooral in context lezen is niet je sterkte punt he. They made that descision to pull. They = brandweer, Pull in brandweerkringen = zich terugtrekken. Hoe moeilijk is dat nou om te begrijpen??

Ik denk zelfs dat als je een willekeurige brandweerman vraagt wat betekend pull the building je altijd het antwoord zal krijgen terugtrekken uit een gebouw. De brandweer heeft namelijk 0,0 te maken met controlled demolition laat staan dat ze de beslissing nemen om een gebouw op te blazen.
  † In Memoriam † vrijdag 4 augustus 2006 @ 00:52:09 #292
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_40469772
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 00:36 schreef mouzzer het volgende:

[..]

De hele quote van Silverstein stond vlak boven je post, lezen en dan vooral in context lezen is niet je sterkte punt he. They made that descision to pull. They = brandweer, Pull in brandweerkringen = zich terugtrekken. Hoe moeilijk is dat nou om te begrijpen??
"Pull it"
quote:
 
I remember getting a call from the, er, fire department commander, telling me that they were not sure they were gonna be able to contain the fire, and I said, We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull it. And they made that decision to pull and we watched the building collapse.
 
Wat is "it" dan volgens jou?

Als het om de brandweermensen zou gaan zou je zo'n zin verwachten

"We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is to pull them out"

Waar kan "it" anders op slaan dan op het gebouw zelf?

"We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull the building ...And they made that decision to pull and we watched the building collapse."

Wel of geen 'slip of the tongue' van Silverstein, waarom is hij daar nooit verder over gevraagd?
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 02:45:05 #293
102127 Hallulama
Energy Must Flow
pi_40470050
Verdorie, gemist!



Zie ook: DaanSpeak
O, ye Fountains, Meadows, Hills, and Groves
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 02:46:28 #294
102127 Hallulama
Energy Must Flow
pi_40470055
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 00:52 schreef NorthernStar het volgende:

Wat is "it" dan volgens jou?
Fuck it man, hit it bro, beat it boy, pull it lads, etc.
O, ye Fountains, Meadows, Hills, and Groves
pi_40471393
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 00:52 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

"Pull it"
[..]

Wat is "it" dan volgens jou?

Als het om de brandweermensen zou gaan zou je zo'n zin verwachten

"We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is to pull them out"

Waar kan "it" anders op slaan dan op het gebouw zelf?

"We've had such terrible loss of life, maybe the smartest thing to do is pull the building ...And they made that decision to pull and we watched the building collapse."

Wel of geen 'slip of the tongue' van Silverstein, waarom is hij daar nooit verder over gevraagd?
Maar leg me dan eens uit waarom silverstein een brandweercommandant opdracht geeft om het gebouw op te blazen. Het brandweercorps is verantwoordelijk voor het opblazen van het gebouw?
pi_40472163
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 08:37 schreef haaahaha het volgende:

[..]

Maar leg me dan eens uit waarom silverstein een brandweercommandant opdracht geeft om het gebouw op te blazen. Het brandweercorps is verantwoordelijk voor het opblazen van het gebouw?
En waarom je uberhaupt uren na de aanslagen een leeg gebouw gaat opblazen.
pi_40472415
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 09:37 schreef CeeJee het volgende:

[..]

En waarom je uberhaupt uren na de aanslagen een leeg gebouw gaat opblazen.
om bewijsmateriaal te vernietigen, wtc7 kan gebruikt zijn als control centre bij de aanslagen.
kijk even voor de grap wat er allemaal gehuisvest zat in wtc 7

fbi, cia noem maar op
"Those willing to sacrifice freedom for safety deserve and shall receive neither."
Benjamin Franklin
pi_40472511
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 09:51 schreef huupia34 het volgende:

[..]

om bewijsmateriaal te vernietigen, wtc7 kan gebruikt zijn als control centre bij de aanslagen.
kijk even voor de grap wat er allemaal gehuisvest zat in wtc 7

fbi, cia noem maar op
Maar hoe en wanneer zijn die explosieven geplaatst?
pi_40472532
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 09:51 schreef huupia34 het volgende:

[..]

om bewijsmateriaal te vernietigen, wtc7 kan gebruikt zijn als control centre bij de aanslagen.
kijk even voor de grap wat er allemaal gehuisvest zat in wtc 7

fbi, cia noem maar op
Moet ik serieus geloven dat de Grote Plotters in het gebouw vlak naast de plek des onheils hun commandocentrum hadden ?
pi_40472825
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 09:57 schreef CeeJee het volgende:

[..]

Moet ik serieus geloven dat de Grote Plotters in het gebouw vlak naast de plek des onheils hun commandocentrum hadden ?
wtc 7 beschikte over een speciale commando bunker voor guiliani, van waaruit idd het hele gebeuren kan zijn geregiseerd.

helaas is het bewijsmateriaal vernietigd, net zoals het puin van wtc 1 en 2.

ik zeg met nadruk "kan" , ik laat graag alle opties open
"Those willing to sacrifice freedom for safety deserve and shall receive neither."
Benjamin Franklin
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')