quote:
Op zondag 13 augustus 2006 23:14 schreef Radeon_NL het volgende:Is het toch een beetje jammer dat SG1 het wapen van de ancients heeft vernietigd waarmee ze de replicators hadden verslagen. Zou nu wel van pas kunnen komen. Hadden ze dat wapen kunnen gebruiken op de replicators enmeteen zooi technologie erbij en daarna meteen op de wraiht zijn we daar ook meteen van af.
Het probleem is dat als de mensen het wapen hadden en hem gebruiken voor een ander doel. Dan zou er geen atlantis verhaal zijn. We zouden iedereen die ons in de weg zit kunnen uitroeien, geen wraith, geen atlantis verhaal. Jah een paar tribes en een paar geïndustrailiseerde werelden. Zijn de asurans lastig bzzt weg zijn ze net als de replicators.
Ik denk dan ook dat de ascended ancients hadden ingegerepen voor deze ene keer en anders zouden de ori wel een poging wagen om dat wapen uit 'jongere-rassen handen' te krijgen.
Maar wederom is dit speculatie van mijn kant uit en zegt eigenlijk niets..
Zo heb ik ook een discussie gezien over het feit dat we alles (techniek van de ancients enzo) zo makkelijk kunnen doorgronden. Oeh een nieuw stukje technologie, zet Rodney en Zelenka er even op en we weten wat het doet en hoe het werkt, zei het in grote lijnen. Technologie dat miljoenen jaren op ons vooruit is zouden wij niet kunnen herkennen en al helemaal niet kunnen bevatten hoe het werkt. Maar dan ook zou je geen verhaal hebben dus moet er wat op gekneed worden om er een mooi verhaal van te maken.
Het is vrij moeilijk allemaal en er zitten wat plotholes in de serie.
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 18:56 schreef Mattievandezolder het volgende:[..]
Precies, je zou toch denken dat de ancients iets slimmer waren, maar goed, wanhoop doet wonderen zie je maar weer...
Het blijven maar mensen, wij zijn tenslotte in de stargatewereld de nakomelingen van de ancients, de appel valt niet ver van de boom zeggen ze ook wel.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City