Misschien heb je daar gelijk in. Anderzijds is het aan de vele liberale Libanezen, diequote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:28 schreef venomsnake het volgende:
[..]
D
Met andere woorden, Groepen zoals Hamas en Hezbollah komen er uiteindelijk als ''winnaar'' uit.
Juist, BINGO!quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:35 schreef dancemacabre het volgende:
[..]
omdat de machtsbasis dan verschrompelt waarschijnlijk.
Wat ze het beste kunnen met die bende, liquideren voorgoed.quote:
Hoeft niet, de rest van de bevolking/de regering ziet nu mogelijk in dat ze met kracht de Hezbollah eruit moeten gooien.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:28 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Denk alleen dat je er geen bal mee opschiet. Het enige wat je doet is de infrastructuur vernielen van een moderne stad als beiroet, de haat wordt alleen maar groter jegens Israel wat het recruteren van nieuwe mujahideen strijders alleen maar makkelijker maakt voor groepen als Hezbollah.
Met andere woorden, Groepen zoals Hamas en Hezbollah komen er uiteindelijk als ''winnaar'' uit.
Ik zou bijna denken je bent bereid op Jihad te gaan als ik niet beter wist?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:36 schreef Pracissor het volgende:
We zullen het er niet over eens worden, maar wanneer de staat Israel werkelijk bedreigd wordt, sta ik klaar om te helpen verdedigen en met mij velen.
Je kan een financiële bijdrage leveren.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:36 schreef Pracissor het volgende:
We zullen het er niet over eens worden, maar wanneer de staat Israel werkelijk bedreigd wordt, sta ik klaar om te helpen verdedigen en met mij velen.
Hezbollah herrees uit de as van vernietigde dorpen en steden uit Libanon na de Israelische invasie in 1982. Deze organisatie bevrijdde Libanon uit de wurggreep van Israel en dreef het Israelische leger weer naar de binnenlanden van Israel.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:31 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Ken uw vijanden, Hezbollah gijzelt Libanon, hoe kan je dat in hemelsnaam een bevrijdingsfront noemen?![]()
Een bevrijdingsfront dat raketten op dorpen/steden schiet?
Vergeet niet dat Hezbollah en Syrie meereendeels sjietiesch alleen bevriend zijn omdat ze een common enemy hebben. Klopt dat bijna de helft van de bevolking het wil, maar over welke bevolking zou het toch zijn, statistieken eindigen rond 70% totaal wat wil de andere resterende dan?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:34 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Op zijn minst wil de helft van de bevolking deze milities uit het land, daarnaast worden zij gesteund door Syrie die via deze club zijn invloed probeert de behouden in het land.
Ja idd, afschuwelijk he, mensen een kist in jagen/wensen?quote:Door raketten op burgers af te schieten?![]()
Als het verdedigen van Israel (wanneer Israel dus echt binnengevallen wordt door omliggende landen, dus geen aanval van Israel op buurlanden) de Jihad voor jou inhoudt, dan word ik idd in dat geval een Jihad-strijder.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:37 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zou bijna denken je bent bereid op Jihad te gaan als ik niet beter wist?
Je hebt het wel erg over alsof ik een intentie vervul in jouw daad, het is jij die een daad wilt verrichten die overeenkomt met het doen van Jihadquote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:40 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Als het verdedigen van Israel (wanneer Israel dus echt binnengevallen wordt door omliggende landen, dus geen aanval van Israel op buurlanden) de Jihad voor jou inhoudt, dan word ik idd in dat geval een Jihad-strijder.
Er was geen draagvlak meer om zuid leb nog verder te bezetten, na de terugtrekking en de daarop volgende gebruikelijke slachting claimde Nasrallah de overwinning op het Zion imperialisme en werd zo de held van vele Arabieren en adeptenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:39 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Hezbollah herrees uit de as van vernietigde dorpen en steden uit Libanon na de Israelische invasie in 1982. Deze organisatie bevrijdde Libanon uit de wurggreep van Israel en dreef het Israelische leger weer naar de binnenlanden van Israel.
Nu proberen deze verzetsgroepering de Shahabaa-farms te bevrijden en hun makkers, kinderen en vrouwen uit de Israelische concentratiekampen en gevangenissen.
Ik wens terroristen, hezbollah strijders een kist in, niet zomaar mensen. Ik betreur dan ook de 'gewone' doden die vallen in Libanon, ik hoop dat Israel voorzichtig en terughouden opereert om burgerdoden te minimaliseren. Ook zet ik mij vragen bij de bombardering van bepaalde infrastructuur.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:39 schreef Triggershot het volgende:
Ja idd, afschuwelijk he, mensen een kist in jagen/wensen?
Heb je de cijfers al van doden die zijn gevallen aan beide kanten van onschuldige mensen?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:43 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Ik wens terroristen, hezbollah strijders een kist in, niet zomaar mensen. Ik betreur dan ook de 'gewone' doden die vallen in Libanon, ik hoop dat Israel voorzichtig en terughouden opereert om burgerdoden te minimaliseren. Ook zet ik mij vragen bij de bombardering van bepaalde infrastructuur.
Ik noem het geen Jihad, dat is een islamitisch begrip.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:42 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je hebt het wel erg over alsof ik een intentie vervul in jouw daad, het is jij die een daad wilt verrichten die overeenkomt met het doen van Jihad
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:45 schreef dancemacabre het volgende:
Infrastructuur wijzigingen vernietigen zijn noodzakelijk om de beweging van de vijand te minimaliseren, weinig dodelijk voor de lokale burger, beter dan bv houwitzers, dan beweegt niets meer.
Jihad is een arabisch begrip die ook allendaags is voor arabischtalige christenenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:45 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Ik noem het geen Jihad, dat is een islamitisch begrip.
Ja, probleem bij de burgerdoden aan Libanese kant is, dat zij zelf niet de doelen waren, maar de Hezbollah leden die een etage erboven een theekransje hielden.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Heb je de cijfers al van doden die zijn gevallen aan beide kanten van onschuldige mensen?
Ik ben niet arabisch, daarnaast heeft het begrip voor mij een negatieve associatie.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:46 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Jihad is een arabisch begrip die ook allendaags is voor arabischtalige christenen
Dat begrijp ik wel, alleen ben ik soms bang dat ze het overtrekken (electriciteits centrales etc.)quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:45 schreef dancemacabre het volgende:
Infrastructuur wijzigingen zijn noodzakelijk om de beweging van de vijand te minimaliseren, weinig dodelijk voor de lokale burger, beter dan bv houwitzers, dan beweegt niets meer.
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:51 schreef dancemacabre het volgende:
De bevolking lijdt eerst en meest.
Met dank aan de ontvoerders en hun geheime agenda of die van Iran en schoothond Syrië
Dat het iemand anders schuld is, betekent nog niet dat je onschuldige burgers onnodig hoeft te laten lijden. Ik leef met de burgers die niet achter de Hezbollah/Syrie staan, mee.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:51 schreef dancemacabre het volgende:
De bevolking lijdt eerst en meest.
Met dank aan de ontvoerders en hun geheime agenda of die van Iran en schoothond Syrië
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |