Optiefen, vadsige maagd. Ga chemtrails tellen ofzo.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:24 schreef BaajGuardian het volgende:
topickapers verdulle
het ging over mij
Jij bent tofquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:24 schreef BaajGuardian het volgende:
topickapers verdulle
het ging over mij
Oh, ik ben vrouw, dat lukt dus al nietquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:23 schreef Kook het volgende:
[..]
Zo duur is het allemaal niet. Goed plannen is een vereiste..
En je moet genoegen kunnen nemen met de slechtste van de slechtste omstandigheden. In vieze bussen met giganten van spinnen slapen, bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:28 schreef yvonne het volgende:
[..]
Oh, ik ben vrouw, dat lukt dus al niet
Spinnen vind ik eik coolquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:29 schreef Kook het volgende:
[..]
En je moet genoegen kunnen nemen met de slechtste van de slechtste omstandigheden. In vieze bussen met giganten van spinnen slapen, bijvoorbeeld.
Hé, kutnewbie, het is al een hele pagina lang míjn topic.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:36 schreef _The_General_ het volgende:
Ja, nu weet ik het antwoord nog niet. En waarom staat dit in ONZIN Vonne ? verwijder dan de troep er om heen maar laat mijn drie ontopic posts staan
Hij is gewoon tof, dat is je antwoord, en nu is het een gezellig topicje gewordenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:36 schreef _The_General_ het volgende:
Ja, nu weet ik het antwoord nog niet. En waarom staat dit in ONZIN Vonne ? verwijder dan de troep er om heen maar laat mijn drie ontopic posts staan
Bijna!quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:32 schreef Kook het volgende:
[..]
Een hele grote kroop bijna mijn onderbroek in, dat vond ik dan weer minder puik.
Die hadden ze een lintje moeten gevenquote:
En jij bent?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:36 schreef Kook het volgende:
[..]
Hé, kutnewbie, het is al een hele pagina lang míjn topic.
Kook is wel HEEL erg tof!quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:40 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
En jij bent?
Zeer zeker niet tof
Opruiendquote:Ondanks een eerdere tijdelijke ban en vele, vele eerdere waarschuwingen, hebben wij als ***besloten om user Yvonne van ons ***-board te bannen. De reden hiervoor is dat user Yvonne regelmatig, ondanks de vele waarschuwingen en verzoeken van onze kant, vaak offtopic, aanvallend en opruiend bezig is. We hebben Yvonne zelfs vandaag hiervoor nog gewaarschuwd, maar zelfs dit laatste verzoek heeft niet mogen baten. We wensen Yvonne verder uiteraard het allerbeste.
Namens de ***-medewerkers,
Nee, op de te neuken-lijstquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:47 schreef _The_General_ het volgende:
Ik begin steeds meer te begrijpen wat de benaming Tof betekend. Het is een makkelijk herkenbare kleur voor personen die op de ban lijst staan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |