Oh jakkie, beschaving.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:56 schreef Blubberzwijn het volgende:
blegh ik ga uit eten in een decadent restaurant..duurt altijd eeuwen en je krijgt van die exclusieve shit
En je vond het niet leuk?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 20:55 schreef LuQas het volgende:
Ik ben helemaal in de kop van Noord-Holland, want ik moet daar zijn morgenochtend.
O, Rotterdam. Ik was laatst per ongeluk in de Regenboog.
Het is een rare tent ja. De muziek is eigenlijk gruwelijk, maar toch krijg je het op je heupen en sta je een beetje mee te swingen en te zingen. En het kan op sommige avonden een vreselijke vleeskeuring zijn. Als je dan van voor naar achteren loopt botsen 20 homo's tegen je op enzo terwijl je nog zo je best doet om vooral niet te botsenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:11 schreef LuQas het volgende:
Nou... per ongeluk wel.
Maar ergens is het er ook vreselijk.
Heeft de eigenaar expres gedaan. "Dan kan iedereen snel bij de bar zijn" En verkoopt hij nog meer drankquote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:16 schreef LuQas het volgende:
Alleen is dat zo vreselijk lastig, niet te botsen, aangezien de kroeg ongeveer 30 cm breed is.
Heeft ie de zaak met opzet smaller gemaakt? Waar heeft ie de breedte gelaten dan?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:18 schreef Vlarp het volgende:
Heeft de eigenaar expres gedaan. "Dan kan iedereen snel bij de bar zijn" En verkoopt hij nog meer drank
Neuh, is een smal pand. En de bar is heel lang, maar achter de bar is ook niet veel ruimte hoor. En de lange bar geeft het wel een leuke uitstraling. Daarbij hebben ze die lange bar ook wel nodig. Ze staan soms met 4 man achter de bar en als je ziet hoe hard het werken is om iedereen van drank te voorzienquote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:22 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Heeft ie de zaak met opzet smaller gemaakt? Waar heeft ie de breedte gelaten dan?
En volgens mij heeft ie 't dan afgekeken van de Wolkenkrabber ofzo.
Chueca tegenwoordig.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:35 schreef Vlarp het volgende:
De wolkenkrabber is nog breed vergeleken met de regenboog
ik sta achter de bar in een zaaltje dat 3 keer zo groot is als de regenboog, in mijn eentjequote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:35 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Neuh, is een smal pand. En de bar is heel lang, maar achter de bar is ook niet veel ruimte hoor. En de lange bar geeft het wel een leuke uitstraling. Daarbij hebben ze die lange bar ook wel nodig. Ze staan soms met 4 man achter de bar en als je ziet hoe hard het werken is om iedereen van drank te voorzien
De wolkenkrabber is nog breed vergeleken met de regenboog
Hmm.. ik dacht dat er in Brabant veel werd gezopenquote:Op zondag 16 juli 2006 13:16 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ik sta achter de bar in een zaaltje dat 3 keer zo groot is als de regenboog, in mijn eentjeen dat trek ik zelfs nog
.
come play with us.. forever.. and ever.. and ever.......quote:Op zondag 16 juli 2006 16:10 schreef Ludger het volgende:
*blaat*
blegh... homotopic, heb r geen zin meer in, mag ie uit 'my topics' ?
Moet je Yvonne even verwennenquote:Op zondag 16 juli 2006 16:10 schreef Ludger het volgende:
*blaat*
blegh... homotopic, heb r geen zin meer in, mag ie uit 'my topics' ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |